Vánoční tipy pro všechny (2022)

Předvánoční období je každým rokem spjaté s horečnou snahou vymyslet svým blízkým co nejoriginálnější dárek pod stromeček. Pokud hledáte originální tipy na dárky, umíme vám poradit. Technické dárky mají výhodu v tom, že jsou praktické a zároveň podněcují obdarované ke zkoumání a objevování nových možností. Připravili jsem proto pro vás seznam tipů na zajímavé dárky z technologického světa. Pro snadnější orientaci jsme je rozdělili do několika skupin podle toho, pro koho dárek vybíráte.

Pro milovníka rychlosti

Logitech G PRO Racing Wheel + Racing Pedals

Volant Logitech G PRO Racing wheel je elitní volant vyvinutý PRO opravdové závodní profesionály a S nimi. Umožňuje to nejčistší a nejpřesnější spojení závodníka s virtuálním automobilem prostřednictvím technologie přímého pohonu a zpětné odezvy TRUEFORCE na profesionální úrovni. To znamená menší latenci a vyšší pocit věrnosti. Disponuje rozsáhle testovaným rozvržením tlačítek PRO ovládaných palcem, a navíc magnetickými přepínači řazení, přepínači dvojité spojky a snadnou instalací na stůl nebo závodní sedadlo. Dostupný je v provedení pro PlayStation nebo Xbox a PC. V prodeji jsou také profesionální pedály Logitech G PRO Racing Pedals s brzdou s tlakovým, vyměnitelnými pružinami, bezkontaktními Hallovými snímači a celou řadou funkcí pro profesionální úpravy nastavení.

Cena: 27 199 Kč (volant) / 9 599 Kč (pedály)
Web: https://www.logitechg.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/logitech-g-pro-racing-wheel-racing-pedals/


Logitech G923 TRUEFORCE Racing wheel

Se závodním volantem a pedály Logitech G923 ucítíte každý centimetr závodní tratě díky revolučnímu systému TRUEFORCE, který zajistí neskutečně jemnou odezvu a přenosovou rychlost. Nyní můžete cítit sílu motoru, trakci pneumatik, terén trati ale i zpětnou vazbu volantu. Progresivní pružina brzdového pedálu imituje projev brzdového systému citlivého na tlak pro ještě realističtější zážitek při závodění. Pro ještě přesnější ovládání můžete čela pedálů polohovat za účelem provádění manévrů pata-špička. Technologie TRUEFORCE společně s volantem a pedály G923 přinese neopakovatelný zážitek z jízdy na PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PS5 nebo PS4. Jako volitelné příslušenstvi je v prodeji samostatně také řadící páka.

Cena: 11 049 Kč
Web: https://www.logitechg.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/nove_volanty/


Pro streamera

Logitech Brio 500

Webová kamera Brio 500 obsahuje funkce, jako jsou automatická korekce světla pro podmínky se slabým osvětlením, automatické rámování, které udržuje obraz a zaostření fixované na vás a režim Show pro prezentaci objektů na vašem stole. Vytváří tak autentičtější zážitek ze schůzky a umožňuje vám při každém videohovoru pocit jistoty, že vás všichni uvidí a uslyší. Kamera má navíc integrovanou diskrétní krytku, kterou lze překrýt objektiv pro zachování soukromí v každé situaci. Dostupná je ve 3 barvách.  Tato webová kamera se dodává také ve verzi Brio 505, která je certifikovaná pro nasazení ve firmách.

Cena: 3 859 Kč
Web: https://www.logitech.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/logitech-brio-500/


Logitech StreamCam

Máte doma nadějného Youtubera nebo streamera? Kamera Logitech StreamCam má své cílové určení ve svém názvu. Jedná se o prémiový model, který disponuje technologiemi pro profesionální obraz snad pro každého – i pro lidi bez profesionálního světla, kteří mají ambici zkusit sdílet své myšlenky pomocí video záběrů. Kameru lze použít v režimu landscape nebo otočit o 90° a snímat video v režimu portrétovém, který je ideální pro streaming na mobilní telefony. S aplikací Logitech Capture si můžete upravit obrazové parametry a vyladit vše stejně jako v klasickém studiu, přidat druhé video okno popř. obrazovku Windows při tvorbě tutoriálů, titulky, efekty a vše nahrát stisknutím jediného tlačítka. Kamera je optimalizována pro Open Broadcaster Software (OBS), XSplit, Streamlabs a další aplikace živého vysílání. Kamera Logitech StreamCam je dostupná v černé nebo bílé.

Cena: 4 399 Kč
Web: https://www.logitech.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/logitech-uvadi-novinku-streamovani-videa-vaseho-domaciho-studia/


Pro hráče

Logitech G502 X, G502 X LIGHTSPEED a G502 X PLUS

Nejprodávanější herní myš na světe s velkou inovací. Exkluzivně pro Logitech G jsou všechny modely nové série G502 X vybaveny zcela novými hybridními opticko-mechanickými spínači LIGHTFORCE pro neuvěřitelnou rychlost, spolehlivost a přesné ovládání s ostrou odezvou. Nová řada se pyšní vysoce výkonným herním snímačem HERO 25K, který nabízí přesnost poměru 1:1 na submikronové úrovni a nulové vyhlazování, filtrování nebo zrychlování. Díky výkonu, přesnosti, pohodlí a stylu pomáhají všechny modely G502 X svému uživateli splynout s hrou a zároveň pozvednout jeho dovednosti na novou úroveň. Základní model G502 X je kabelová myš, model G502 X LIGHTSPEED je myš bezdrátová s bleskurychlou odezvou jakou má kabel a model G502 X PLUS je navíc vybaven technologií LIGHTSYNC RGB, která napájí plynulé osvětlení s 8 LED diodami, jež je možné si přizpůsobit a vytvořit na myši různé barevné efekty. Všechny tři myši jsou k dispozici v černém a bílém barevném provedení.

Cena: od 2 249 Kč

Web: https://www.logitechg.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/znovustvorena-ikona-spolecnost-logitech-predstavuje-herni-mys-g502-x-v-dratove-bezdratove-a-plus-verzi/


Logitech G435 LIGHTSPEED

Bezdrátový herní headset Logitech G435 LIGHTSPEED svým tvarem dobře padne většině lidí, optimální je však pro menší velikosti hlavy. Váží pouze 165 gramů a je tedy dostatečně lehký a pohodlný pro celodenní nošení. Kombinace herní 2,4GHz bezdrátové technologie LIGHTSPEED a Bluetooth s nízkým zpožděním vám dávají svobodu volby bezdrátového připojení k počítači, systému PlayStation, telefonu a dalším zařízením.
Vyrábí se ve třech nových barevných kombinacích, abyste si mohli vybrat podle svého stylu.

Cena: 2 099 Kč
Web: https://www.logitechg.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/logitech-g-predstavuje-svuj-nejlehci-a-nejudrzitelnejsi-bezdratovy-herni-headset/


Logitech G PRO

Série Logitech G PRO byla navržena ve spolupráci se špičkovými sportovci z oblasti esportů a jedná se o vysoce výkonné periferie účelově zkonstruované k profesionálnímu soupeření. V této sérii nechybí PROfesionální headsety v kabelové i bezdrátové verzi, PROfesionální myši, včetně ultralehké myši G PRO Wireless, nebo PROfesionální konfigurovatelné RGB klávesnice. Každou funkci Logitech G PRO je možné přesně nastavit pomocí obslužné aplikace G Hub. Přímo v ní si můžete stáhnout oblíbené profily různých nastavení a uložit si je přímo do paměti svých zařízení, abyste je mohli použít např. na turnajích bez nutnosti instalace a konfigurace na turnajovém PC. Pokud máte doma nadějného herního sportovce, nebo fanouška esportu, produkty série G PRO pro něj budou tím pravým dárkem na jeho cestě za vítězstvím.

Cena: od 2 099 Kč
Web: https://www.logitechg.com/cs-cz

Link na fotky:  https://www.pressoffice.cz/?s=G+PRO

 


Logitech G535

Bezdrátová souprava G535 je navržena k výkonnosti s nízkou latencí, volnost pohybu bez kabelů a dlouhodobému pohodlí pro všechny herní akce. Vychutnejte si pokročilé bezdrátové připojení LIGHTSPEED, životnost baterie 33 hodin a 40mm měniče s křišťálově čistým zvukem. Hmotnost headsetu je pouhých 236 gramů, s nastavitelným hlavovým mostem a náušníky z měkké paměťové pěny, které zajistí celodenní pohodlí. Souprava G535 využívá přijímač USB kompatibilní s PC a PlayStation. Přímo na náušníku se nachází otočný ovladač hlasitosti k rychlému zesílení zvuku hry nebo hudby. Souprava disponuje také certifikací Discord a zaručuje naprosto dokonalou komunikaci s vynikajícím zvukem a hlasovou čistotou.

Cena: 3 449 Kč
Web: https://www.logitechg.com/cs-cz

Link na fotky:  https://www.pressoffice.cz/logitech-g535/


Logitech G715 / G713

Bezdrátová herní klávesnice G715 a herní klávesnice G713 mají klávesy s rychlou odezvou, takže hráčům nic nepřekáží v prezentaci vlastního herního stylu. Kompaktní velikost bez numerického bloku umožňuje, abyste si je vzali kamkoli s sebou, a nastavitelná výška zajišťuje pohodlné používání po celý den. Díky dobíjecí baterii, která zajistí 25 hodin nepřetržitého hraní s bezdrátovým připojením přes LIGHTSPEED nebo Bluetooth, si můžete užívat maximum zábavy. Obě klávesnice se dodávají s pohodlnou opěrkou dlaní Cloud-Soft, která zvyšuje pohodlí dlouhých herních soubojů. Stejně jako všechny herní produkty Logitech G je tato klávesnice z kolekce Aurora certifikována jako uhlíkově neutrální.

Cena: 4 499 Kč (G713) / 5 199 Kč (G715)
Web: https://www.logitechg.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/vitejte-v-novem-veku-hrani-s-aurora-collection-od-logitech-g/

 

Logitech G740

V době optických a výkonných laserových počítačových myší je podložka pod myš důležitá víceméně jenom pro profesionální grafiky a hráče. Ti totiž potřebují nejvyšší  přesnost a rychlost odezvy, kterou získají právě pomocí kvalitní podložky myši. Je velký rozdíl použít desku stolu nebo kvalitní povrch designovaný a testovaný přímo s optickým senzorem myší. Logitech G740 je nová podložka optimalizovaná pro herní senzory Logitech G. Je silná až 5 mm, což je tloušťka preferovaná profesionálními hráči za účelem vytvoření konzistentnějšího povrchu stolu a zkvalitnění hraní při turnajích. Gumová základna zabraňuje poskakování a klouzání, takže podložka pod myš zůstává na místě při všech rychlých razantních pohybech, které hráči vykonávají při hraní. Dokonalá povrchová struktura umožňuje senzoru myši optimální snímání jejího pohybu a tu správnou míru odporu k rozběhu, či zastavení pohybu, které jsou součástí hraní s precizní citlivostí myší. Kvalitní podložka pod myš je proto ideální dárek pro každého hráče.

Cena: 999 Kč
Web: https://www.logitechg.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/logitech-g740/


Pro pracanta

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra nabízí maximální prostor pro vaši práci a kreativitu. Pište, skicujte, nebo kreslete myšlenkové mapy s dotykovým perem S Pen na 14,6″ displeji a odhalte v sobě umělce. Být kreativní, a přitom výkonný nikdy nebylo snadnější.

Unikátní pracovní nástroj bez kompromisů.

Cena: 29 990 Kč
Web: https://www.samsung.com/cz/tablets/galaxy-tab-s/galaxy-tab-s8-ultra-wi-fi-graphite-128gb-sm-x900nzaaeue/

Link na fotky: https://drive.google.com/drive/folders/1f4QkWUJo9CSEdmvjw7Z25OI4QY8L-Xbm?usp=sharing


 

BESPOKE Jet Pet – Profesionální čištění

S designovým vysavačem BESPOKE Jet Pet bude vysávání hygieničtější a důkladnější než kdy dřív. 5stupňový filtrační systém zachycuje až 99,999 % prachových částic, čímž rovněž snižuje množství alergenů. V kombinaci se silným sacím výkonem a různými nástavci nemají prach ani zvířecí chlupy nejmenší šanci.

 

Cena: 20 990,00 Kč

Web: https://www.samsung.com/cz/vacuum-cleaners/stick/vs9500al-vc-with-all-in-one-clean-station-white-vs20a95823w-ge/

Link na fotky: https://drive.google.com/drive/folders/1LeFjCiKydRmf4k6yDim9MZiOdNU_RTHp?usp=sharing


Samsung Galaxy Z Fold4

Kancelář ve vaší kapse. Zvládejte více věcí najednou a ušetřete čas s Galaxy Z Fold4 od Samsungu. Originální skládací telefon, který se během několika vteřin změní v tablet s prostorným ohebným displejem pro pohodlné sledování sportovního zápasu, zatímco jste přítomni na pracovní videohovoru a děláte si poznámky S Penem.

Cena: od 44 990 Kč
Web: https://www.samsung.com/cz/smartphones/galaxy-z-fold4/

Link na fotky: https://drive.google.com/drive/folders/1V9A-RBzp07O-pqPA7Z10E0NyIYYeqgz0?usp=sharing

Logitech MX Master 3S 

Seznamte se s ikonickou myší MX Master 3S – inovovanou nejmodernější kancelářskou myší společnosti Logitech. Vnímejte každý okamžik při své práci s ještě vyšší precizností, hmatovou odezvou a výkonností díky snímacímu senzoru s rozlišením až 8000 DPI – ideální pro detailní práci na větších monitorech, pro rychlost a přesnost snímání na každém povrchu (i na skle). Funkce Quiet Clicks přináší stejně uspokojivý pocit s až o 90% nižším hlukem klikání než její předchůdkyně a umožňuje soustředěnou práci v jakémkoli prostředí. Myš MX Master 3S je designovou volbou, z níž můžou mít uživatelé dobrý pocit díky plastovým dílům vyrobeným z recyklovaného plastu (PCR) – 27 % u barev Space Gray a Graphite, 22 % u barev Pale Gray – a papírovým obalům z lesů s certifikací FSC.

Cena: 3 199 Kč
Web: https://www.logitech.com/cs-cz

Link na fotky:  https://www.pressoffice.cz/zlepsete-svuj-pracovni-vykon-s-vubec-prvnimi-mechanickymi-klavesnicemi-z-rady-logitech-mx-navrzenymi-pro-podporu-tvorby-a-produktivity/


Logitech MX MECHANICAL

Řada Master byla vytvořena pro každý krok kreativního procesu – počínaje designem, který podněcuje pozornost, přes možnostmi přizpůsobení, díky kterým si udržíte své tempo, po přenos souborů, pomocí kterého můžete zcela plynule pracovat souběžně na více počítačích. Dokonale zvládněte svou práci se spínači dle své volby pro hluboké, citlivé a uklidňující mechanické psaní. Zvýšená stabilita kláves snižuje hluk a pomáhá optimalizovat odezvu. Všechny klávesnice MX disponují inteligentním podsvícením, které rozsvítí klávesy když se k nim ruce přiblíží, a jejich jas se automaticky přizpůsobí měnícím se světelným podmínkám. Software Logi Options+ vám umožní nakonfigurovat jednotlivá tlačítka akcí nebo přiřadit libovolnou zkratku dle vašich představ. Rovněž vám umožní přiřadit klávesám F všech klávesnic MX konkrétní funkce nebo vlastní zkratky přímo pro oblíbené aplikace.

Cena: 3 999,00 Kč – 4 959,00 Kč
Web: https://www.logitech.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/zlepsete-svuj-pracovni-vykon-s-vubec-prvnimi-mechanickymi-klavesnicemi-z-rady-logitech-mx-navrzenymi-pro-podporu-tvorby-a-produktivity/


Pro milovníka pohody

Pro ty, co chtějí vše

Fotoaparát, se kterým obdarovaný/á pořídí záběry hodné zrcadlovky, inteligentní baterie garantující hodiny nepřetržité zábavy, a hlavně duhové barvy, které potěší každého se stylem a vkusem. To je Samsung Galaxy A53 5G. Pusťte se do náročného multitaskingu, posílejte zprávy, upravujte fotografie a 5nm osmijádrový procesor se postará o ničím nerušený průběh vaší práce.

Cena: 11 490 Kč

Web: https://www.samsung.com/cz/smartphones/galaxy-a/galaxy-a53-5g-awesome-blue-128gb-sm-a536blbneue/

foto: https://drive.google.com/drive/folders/1Kb6RVKGRgmsWW3NjOV6DL5k9Irx7q-LD?usp=share_link


Samsung Bespoke – Konec nudných lednic

Nová chladnička Samsung Bespoke  – co kus to originál. Každou z nich si můžete v online konfigurátoru doslova poskládat podle sebe – vybírejte z barev dvířek, skládejte, spojujte jednotlivé moduly a uzpůsobte si její vnitřní konfiguraci na míru.

Cena: od 17 990 Kč

Web: https://www.samsung.com/cz/refrigerators/all-refrigerators/?bespoke

Foto: https://www.samsung.com/cz/refrigerators/all-refrigerators/?bespokehttps://drive.google.com/file/d/1Bm0wC8RwDGDjaW03jBlHVQlym-pYrs3h/view?usp=sharing


Superrychlá pračka ovládaná mobilem

Prací cykly praček nebývají zrovna krátké. U designových praček Bespoke AI praček od Samsungu ale můžete tuto dobu zkrátit až na polovinu a ušetřit až pětinu energie. Dávkování pracího prostředku i výběr programu si umí nastavit sama, stačí ji jen zapnout na dálku a pomocí mobilního telefonu sl. Práce s pračkou

Cena od: 16 990 Kč

Web: https://www.samsung.com/cz/washers-and-dryers/washing-machines/ww7400b-front-loading-ecobubble-ai-wash-bespoke-design-with-spacemax-11kg-white-ww11bb744dges7/

Foto: https://drive.google.com/drive/folders/1YrhY_FYruTiPeAw0kQvGsjevmt2FJLLz?usp=sharing


Logitech Lift 

Ergonomie a pohodlí hrají zásadní roli při vytváření zdravého a příjemného pracovního prostředí. Vertikální bezdrátová ergonomická myš Lift pomáhá lidem pracovat pohodlně po mnoho hodin a cítit se na konci dlouhého dne stráveného u počítače líp. Líbivý design s přirozenými tvary skvěle padne do malých až středně velkých rukou a dodává se ve třech různých barevných provedeních: růžové, smetanové a grafitové. Grafitová myš je k dostání také ve speciální obrácené verzi pro leváky. Konstrukce této myši se sklonem 57° umožňuje pravákům i levákům uvolněný úchop, snižuje tlak na zápěstí a zároveň podporuje přirozenější držení předloktí. Tiché magnetické kolečko SmartWheel nabízí přesný pohyb po jednotlivých řádcích i rychlé procházení dlouhých dokumentů. Myš Lift se dá snadno a rychle bezdrátově připojit k operačním systémům Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iPadOS a Android.

Cena: 2 199 Kč
Web: https://www.logitech.com/cs-cz

Link na fotky:  https://www.pressoffice.cz/poridte-si-novou-vertikalni-ergonomickou-mys-logitech-lift/


Logitech K380 MULTI-DEVICE BLUETOOTH KEYBOARD 

Pište pohodlně i na tabletu nebo mobilu. Bezdrátovou Multi-Device klávesnici K380 lze připojit ke všem bezdrátovým zařízením s technologií Bluetooth, která podporují externí klávesnice. Klávesnice K380 je díky svým malým rozměrům přímo určená k práci na cestách – stačí si ji s sebou vzít společně třeba s mobilním telefonem a můžete plnohodnotně pracovat.  Je ideálním společníkem každodenního multitaskingu. Na potíže s bateriemi zde můžete zapomenout – dvě alkalické baterie velikosti AAA = dva roky práce. Klávesnice je dostupná v celé škále barev – grafitová, šedobílá, růžová, písková nebo levandulová

Cena: 1 389 Kč
Web: https://www.logitech.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/designed-for-mac/


Pro cestovatele a dobrodruhy

The Freestyle – skvělý obraz za všech okolností

Filmy nemusíte sledovat jen doma. S přenosným projektorem The Freestyle od Samsungu můžete své oblíbené scény sledovat kdykoliv a odkudkoliv. Najděte vhodnou plochu a vytáhněte popcorn. Promítáme!

Doporučená maloobchodní cena: 24 990 Kč

Web: https://www.samsung.com/cz/projectors/the-freestyle/the-freestyle-sp-lsp3blaxxh/

Link na fotky: https://drive.google.com/file/d/10Ra8hGvY3n2U03VsfMwjSwu7Vf-I3xFt/view?usp=sharing

 


Samsung Galaxy S22 – Fotky, které stojí za sdílení

S telefonem Samsung Galaxy S22 naplníte svou fotogalerii dokonalými snímky, a to i v noci. Ať už jste na slunci nebo pod hvězdami, soubor objektivů ve spolupráci s umělou inteligencí odvedou svou práci na jedničku. Nabízí navíc špičkový výkon díky novému 4nm procesoru, ale i stylový a na první pohled rozeznatelný design.

Cena od: 21 990 Kč

Web: https://www.samsung.com/cz/smartphones/galaxy-s22/

Link na fotky: https://drive.google.com/drive/folders/1ypXu9jc8DGl1dD5rUwkFTVdJWNtoc3CD?usp=share_link

 


Samsung Galaxy Watch5 Pro 

Máte rádi adrenalin? Hodinky Galaxy Watch5 Pro, parťák pro dobrodružství,  jsou připraveny na všechny výzvy. Tvrdé safírové sklo a titanové tělo odolají každému nárazu a v  díky výkonné baterii s vámi vydrží sportovat celý den. Chytré funkce hodinek navíc sledují vaši kondici, ale také třeba spánek.

Cena od: 12 990,00 Kč
Webhttps://www.samsung.com/cz/watches/galaxy-watch/galaxy-watch5-pro-black-titanium-bluetooth-sm-r920nzkaeue/

Link na fotky: https://drive.google.com/drive/folders/1yNfF6imGB9-gYGv7gOR6ZQTdyECN0fGb?usp=share_link

 


Galaxy Buds2 Pro – Malá velikost, velkolepý zvuk

Stylová sluchátka Galaxy Buds2 Pro od Samsungu díky ergonomickému tvaru dokonale padnou do každého ucha. Díky kompaktnímu provedení a dlouhé výdrži  baterie vás mohou všude doprovodit a přinesou vysoce kvalitní 24bitový zvuk a snadné přepínání na osobní konverzace s funkcí Voice Detect.

Doporučená maloobchodní cena: 5 690 Kč

Web: https://www.samsung.com/cz/audio-sound/galaxy-buds/galaxy-buds2-pro-bora-purple-sm-r510nlvaeue/

Foto: https://drive.google.com/drive/folders/12m13aELJRIjSdKBisNN8op65YUu4-BWy?usp=share_link


Logitech MX Anywhere 3

Pracujte jako obvykle kdykoli a kdekoli. Kompaktní myš MX Anywhere 3 je dokonale univerzální a pozoruhodně výkonná. Byla navržena pro mobilní práci a proto umožňuje snímání pohybu prakticky na libovolném povrchu, včetně skla. Můžete tak pohodlně pracovat u stolu nebo dokonce i na gauči. Funkce elektromagnetického posuvu MagSpeed je dostatečně přesná k zastavení s přesností na pixel a dostatečně rychlá na procházení 1000 řádků za sekundu. A navíc je téměř neslyšná. Ať už se jedná o domácí kancelář, kavárnu nebo práci na cestách, máte jistotu maximálního pohodlí. Díky třem jedinečným barevným kombinacím můžete vybrat tu, která ladí s vaším notebookem, tabletem nebo mobilem, ale hlavně jedinečným stylem.

Cena: 2 769 Kč
Web: https://www.logitech.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/zvladnete-vse-s-novou-mysi-mx-anywhere-3-od-logitech/


Logitech MX Keys Mini 

Špičková kancelářská klávesnice MX Keys Mini přichází s klávesami s nízkým profilem a perfektní hmatovou odezvou. Klávesnice je určena především uživatelům, kteří píšou dlouhé texty a vyžadují maximální pohodlí. Minimalistické provedení vyrovná ramena a umožní umístit myš blíž ke klávesnici, takže nemusíte tolik natahovat ruku – výsledkem je lepší držení těla a zlepšení ergonomie. Klávesnice MX Keys Mini následuje vaši myš MX Anywhere nebo MX Master s podporou technologie Flow z jednoho počítače do druhého, což vám umožní psát na více zařízeních v jednom plynulém prostředí a přenášet soubory, dokumenty a obrázky mezi zařízeními s operačními systémy macOS a Windows. Dostupná je v černé, bílé nebo růžové barvě.

Cena: 2 999 Kč
Web: https://www.logitech.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/maximalizujte-svuj-kreativni-potencial-s-novou-minimalistickou-bezdratovou-klavesnici-logitech-mx-keys-mini/


Pro Apple nadšence

Logitech MX Mechanical Mini for Mac

První mechanická klávesnice Logitech optimalizovaná pro počítače Mac, která je k dispozici v odstínech šedi Space Gray a Pale Gray, má rozložení kláves charakteristické pro počítače Mac s možností přizpůsobení klávesových zkratek a urychlení kreativní práce pomocí aplikace Logi Options+. Klávesnice MX Mechanical Mini for Mac je vybavena nízkoprofilovými spínači Tactile Quiet a chytrým podsvícením Smart Backlighting, aby se dala používat za jakýchkoli světelných podmínek. Můžete k ní připojit až tři různá zařízení Apple se systémy macOS, iPadOS nebo iOS pomocí technologie Easy-Switch nebo ji nabíjet kabelem USB-C i během práce.

Cena: 3 999 Kč
Web: https://www.logitech.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/designed-for-mac/


Logitech MX Master 3S for Mac

Tato myš vznikla přepracováním svého ikonického vzoru pro potřeby pokročilých uživatelů počítačů Mac. Dodává se v odstínech šedi Space Gray a Pale Gray a kombinuje to, co už jste si oblíbili, s novými funkcemi pro maximální pohodlí, efektivitu a plynulost práce. S elektromagnetickým rolovacím kolečkem MagSpeed prosvištíte 1 000 řádků během jediné sekundy a můžete si nastavit také citlivost snímání polohy v rozmezí 1 000 až 8 000 DPI pro přesnou práci na jednom nebo více monitorech s vysokým rozlišením. MX Master 3S for Mac disponuje tichými tlačítky, dokáže fungovat i na skleněném povrchu, dá se rychle dobíjet kabelem USB-C i během používání a díky technologii Easy-Switch k ní lze připojit až tři různá zařízení Apple se systémy macOS nebo iPadOS.

Cena: 3 199 Kč
Web: https://www.logitech.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/designed-for-mac/


Logitech Lift for Mac

Vertikální ergonomická myš Lift for Mac je ideální pro lidi s malou až středně velkou rukou a splňuje požadavky na celodenní pohodlnou práci. Vyvinuli ji a testovali v laboratoři Logitech Ergo Lab a díky sklonu v úhlu 57° bude ruka v poloze umožňující pohodlné držení a snadnou manipulaci s myší. Zápěstí tak během celého dne míň namáhá a ruka i horní část těla zůstávají v přirozenější poloze. Můžete k ní připojit až tři různá zařízení Apple se systémy macOS, iPadOS nebo iOS pomocí technologie Easy-Switch nebo ji nabíjet kabelem USB-C i během práce.

Cena: 2 199 Kč
Web: https://www.logitech.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/designed-for-mac/


Logitech K380 for Mac (Blueberry)

Moderní minimalistická Bluetooth klávesnice pro víc zařízení K380, která připomíná klávesnici notebooku, se perfektně integruje do sestavy Apple a bez problémů funguje na všech zařízeních tohoto výrobce. Lehká a prostorově úsporná klávesnice v nové barvě Blueberry má vyduté klávesy, což podporuje pohodlné, plynulé a mimořádně tiché psaní jak za pracovním stolem, tak na cestách. Klávesnice se dá připojit k MacBooku, iPadu nebo iPhonu pouhým stisknutím tlačítka pomocí technologie Easy-Switch.

Cena: 1 399 Kč
Web: https://www.logitech.com/cs-cz

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/designed-for-mac/


Pro fanoušky chytré elegance

Samsung Galaxy Z Flip4 – skládačka, která ohromí

Elegantní Skládačka, která ohromí. Ostré hrany, matné provedení v symbióze s kovovými rámečky, jedinečný ohebný displej a obdivné pohledy k tomu. Galaxy Z Flip4 od Samsungu je telefon, který má odvahu být jiný. Můžete s ním totiž udělat nečekané – ohnout ho napůl. . Tohle moderní véčko uspokojí kreativce i milovníky designu, ale zároveň se po složení snadno a bezpečně vejde do kapsy.

Cena: od 27 490 Kč
Web: https://www.samsung.com/cz/smartphones/galaxy-z-flip4/

Link na fotky: https://drive.google.com/drive/folders/1X2CbUtsOTxlDZowo24QZOc1q4eLbsQcM?usp=share_link


The Frame – Televize s duší umělce

Odhalte kouzlo televize The Frame. Špičková obrazová kvalita QLED, přístup do aplikace světových galerií a vyměnitelný obrazový rám zajistí, že televizor v momentě proměníte na světové dílo oblíbeného umělce. Perfektně ostrý obraz pro ničím nerušený zážitek budete mít i z hraní – s novým Game Passem si hráči navíc mohou užít stovky her pro Xbox i bez samotné konzole.

web: https://www.samsung.com/cz/lifestyle-tvs/the-frame/highlights/

Link na fotky: https://drive.google.com/drive/folders/1Pkol-WjGX2sLt7K_lzWooZX7iUwh-Pzp?usp=share_link


Pro milovníka smajlíků

Logitech POP Keys

Klávesnice POP Keys vnesou do vaší pracovní rutiny osobitost, zábavu a sebeprezentaci. Svým nevšedním vzhledem mění zažité zvyklosti, jak by měl vypadat váš osobní pracovní prostor. Úchvatná retro klávesnice POP Keys nabízí mechanické klávesy ve stylu klasického psacího stroje pro pohodlné psaní a různé pokročilé funkce. Jejích 12 funkčních kláves ovládá například pořizování snímků obrazovky, vypnutí mikrofonu nebo přehrávání médií, abyste si mohli usnadnit práci nebo zpříjemnit chvíle volna. Klávesnice se dodává celkem s osmi vyměnitelnými tlačítky se symboly emoji na vkládání oblíbených symbolů nebo jinou praktickou funkci.

Cena: 1 599 Kč
Web: https://www.logitech.com/cs-cz/

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/zbavte-se-uniformity-s-novou-klavesnici-a-mysi-rady-studio-od-spolecnosti-logitech/


Logitech POP Mouse 

Roztomilá kompaktní myš POP Mouse je vybavena speciálním horním tlačítkem, které otevírá nabídku emoji a lze ho také jednoduše nastavit i na pohodlné ovládání jiných funkcí. Snadno se vejde do tašky nebo kapsy, abyste mohli pracovat i na cestách, a zvyšuje vaši produktivitu díky kolečku Smartwheel, které se automaticky přepíná z režimu vysoké přesnosti do režimu rychlého rolování. Klávesnice i myš jsou k dostání v zářivých barvách, které oživí každé prostředí, zlepší vám náladu a přinesou větší radost z práce. Po stažení aplikace Logitech Options můžete myš používat se softwarovou funkcí Logitech Flow, která umožňuje snadné kopírování a vkládání textu, souborů a obrázků mezi počítači. Vybírat můžete ze tří estetických barevných kombinací a nechat vyniknout své skutečné já.

Cena: 699 Kč
Web: https://www.logitech.com/cs-cz/

Link na fotky: https://www.pressoffice.cz/zbavte-se-uniformity-s-novou-klavesnici-a-mysi-rady-studio-od-spolecnosti-logitech/