Zbavte se uniformity s novou klávesnicí a myší řady Studio od společnosti Logitech

Společnost Logitech uvádí na český trh nejnovější produkty řady Studio – klávesnici POP Keys a myš POP Mouse, které vnesou do vaší pracovní rutiny osobitost, zábavu a sebeprezentaci. Příchod nové myši a mechanické klávesnice s nevšedním vzhledem mění zažité zvyklosti, jak by měl vypadat váš osobní pracovní prostor. Produkty budou dostupné v České republice a na Slovensku u prodejců (Alza, CZC, HP Tronic, FAST, TS Bohemia, NAY a Westech) za doporučené maloobchodní ceny 2 499 Kč za klávesnici POP Keys a 999 Kč za myš POP Mouse.

Myš Logitech Signature M650 nabízí víc možností a funkcí také levákům

Společnost Logitech přichází s novou bezdrátovou myší Signature M650. Díky dvěma různým velikostem (S/M a L) a verzi pro leváky, nabízí lepší pracovní podmínky mnohem větší skupině lidí než jiné modely. Mezi její přednosti patří také rolovací kolečko SmartWheel, téměř neslyšná tlačítka s nastavitelnými funkcemi a praktický design. Tato myš se stane skvělým doplňkem každého počítače a práce s ní bude rychlejší a příjemnější než kdykoli předtím. Myš Signature M650 bude v České republice dostupná od ledna 2022 u prodejců (Alza.cz, CZC.cz, HP Tronic, TS Bohemia a Electroworld) za doporučenou maloobchodní cenu 1 099 Kč.

Maximalizujte svůj kreativní potenciál s novou minimalistickou bezdrátovou klávesnicí Logitech MX Keys Mini

Společnost Logitech představila nové bezdrátové klávesnice MX Keys Mini a MX Keys Mini for Mac. Jejich minimalistická konstrukce skrývá mnoho vylepšení a jsou určeny především pro tvůrce obsahu. MX Keys Mini nabízí to nejlepší z dobře známých, standardně velkých klávesnic MX Keys v minimalistickém bezdrátovém provedení. Můžete je používat v libovolném prostředí – na velkém designérském stole ve studiu i v domácím pracovním koutku. Na klávesnici MX Keys Mini, která byla vytvořena s ohledem na efektivitu, stabilitu a přesnost, budete psát s jistotou, pohodlně a stylově. Budete se tak moci plně soustředit na práci a využívat na maximum svůj tvůrčí potenciál. Klávesnice budou dostupné v České republice počátkem října za doporučenou maloobchodní cenu 2 999 Kč.

Logitech G představuje svůj nejlehčí a nejudržitelnější bezdrátový herní headset

Logitech G, značka společnosti Logitech a přední inovátor herních technologií a vybavení, dnes představila nový, mimořádně lehký bezdrátový herní headset Logitech G435 LIGHTSPEED, který umožňuje hrát hry, poslouchat hudbu nebo komunikovat s přáteli na různých platformách. Je vyráběn ve třech nových barevných kombinacích, abyste si mohli vybrat podle vašeho stylu. Nový headset bude dostupný v České republice u všech distributorů v průběhu září za doporučenou maloobchodní cenu 1 990 Kč.