Logitech Rally Bar Huddle přináší lepší podmínky pro videokonference v malých místnostech

Společnost Logitech představuje Rally Bar Huddle, špičkové videokonferenční zařízení typu „vše v jednom“ pro malé konferenční místnosti, které je nejnovějším přírůstkem její do rodiny konferenčních kamer. Rally Bar Huddle je navržen tak, aby poskytoval všem pracovníkům rovnocenné podmínky účasti na videokonferenční schůzce (equitable meeting) bez ohledu na to, zda se účastní na dálku nebo jsou přítomni přímo v zasedací místnosti. Rychle se instaluje, snadno používá a jednoduše integruje s ovladačem Tap IP prostřednictvím systému CollabOS.

Logitech představuje spravovatelnou dokovací stanici Logi Dock Flex

Společnost Logitech zavedla službu rezervace pracovních stolů, která zaměstnancům přináší lepší zkušenosti s hotdeskingem a větší možnosti správy sdílených pracovišť na víc místech. Služba funguje na platformě Logi Dock Flex – plně vybavené spravovatelné dokovací stanici vytvořené pro sdílená pracoviště ve flexibilních pracovních prostředích.

Herní headset Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED s akustickými měniči PRO-G GRAPHENE

Logitech G, značka společnosti Logitech a přední inovátor herních technologií a vybavení, představuje bezkonkurenční e-sportovní bezdrátový headset Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset. Nová souprava PRO X 2, navržená a otestovaná nejlepšími e-sportovci, používá zcela nové revoluční akustické měniče PRO-G GRAPHENE, které z ní činí ultimátní zdroj herního zvuku a nezbytný doplněk pro nejnáročnější a nejsoutěživější hráče.


„Základní filozofií řady Logitech G PRO je vytvářet herní vybavení, které splňuje náročné potřeby profesionálních e-sportovců a soutěživých hráčů,“ říká Chris Pate, hlavní produktový manažer řady Logitech G PRO. „S modelem PRO X 2 jsme dosáhli přelomové úrovně funkčnosti díky přepracování našich akustických měničů PRO-G s využitím technologie Graphene Audio. S grafenem jsme dokázali vytvořit akustický měnič, který je mimořádně tuhý a zároveň takřka neuvěřitelně lehký. To zajišťuje vysoce věrný zvuk s extrémně nízkým zkreslením, což dodává profesionálům potenciál potřebný k maximálnímu hernímu výkonu.“

Čistota zvuku a dobrá komunikace patří v e-sportech k rozhodujícím faktorům, které ovlivňují vítězství. Schopnost slyšet sebemenší zvukový podnět a bezproblémově komunikovat se spoluhráči je velmi významná. Nový akustický měnič PRO-G GRAPHENE Audio Driver má precizní konstrukci se speciálně uchycenou 50mm grafenovou membránou, která umožňuje vytvořit dosud neslýchaně realistické zvukové prostředí. Hlavním přínosem je vylepšení reprodukce zvuku, přesnější časová synchronizace a snížení zkreslení, aby bylo možné jasněji identifikovat zvukové objekty a rychleji rozeznat jejich polohu při pohybu vůči k hráči.

Kromě zbrusu nového akustického měniče PRO-G GRAPHENE nabízí PRO X 2 oproti stávajícímu bezdrátovému hernímu headsetu PRO X další významná vylepšení.

  • Robustní připojení – Připravenost na každou situaci díky vylepšenému bezdrátovému připojení LIGHTSPEED/Bluetooth a kabelovému připojení s klasickým 3,5mm konektorem. Technologie LIGHTSPEED nyní zajišťuje profesionální bezdrátové připojení s výdrží až 50 hodin provozu na jedno nabití a stále spolehlivým dosahem až 30 m.
  • Oceňovaná konstrukce PRO – Headset PRO X 2, navržený pro profesionální hráče a ve spolupráci s nimi, má robustní, a přitom lehký, odolný, rám z hliníku a oceli a slibuje maximální pohodlí díky otočnému odolnému závěsu a vyměnitelným náušníkům z koženky a veluru.
  • Spolehlivá komunikace – 6mm mikrofon s kardioidní charakteristikou na odnímatelném raménku a s pokročilým softwarovým filtrem Blue VO!CE nastavitelným přes aplikaci G HUB pro dobře srozumitelnou a nerušenou komunikaci.
  • DTS Headphone:X 2.0 Surround Sound – Dokonalý prostorový zvuk vám pomůže přesně určit, kde se skrývají vaši protivníci, dříve, než najdou oni vás, a znásobí celkový zážitek ze hry.

Řada Logitech G PRO vyvíjíme v rámci unikátního programu Design by Collaboration, který sdružuje mnoho špičkových světových e-sportovců a e-sportovních týmů při vývoji nového, vysoce funkčního e-sportovního vybavení, které posouvá hranice inovací a výkonu a dává jim konkurenční výhodu.

„Vždycky jsem cítil, že si společnost Logitech G při vývoji produktů váží zpětné vazby a názorů ode mě i dalších hráčů. Proto je její vybavení dokonale funkční a mezi špičkovými e-sportovci nejoblíbenější. Při vývoji herního headsetu G PRO X 2 jsem oceňoval její větší komfort a vynikající mikrofon. Nový grafenový akustický měnič změnil podmínky hraní – opravdu jsem díky němu získal novou výhodu, která mi pomáhá nad soupeři vyhrávat,“ řekl Oleksandr „s1mple“ Kostyljev, hráč Counter-Strike z organizace Natus Vincere.

Společnost Logitech G už od počátku procesu návrhu spolupracuje s profesionály z oblasti e-sportů, aby získala zpětnou vazbu, mohla dělat klíčová rozhodnutí a testováním zdokonalila vlastnosti a design produktů. Díky zohlednění zpětné vazby při vytváření nových nástrojů a řešení se zařízení značky Logitech G stala de facto standardem a lídrem v oblasti profesionálního herního vybavení pro e-sporty.

Cena a dostupnost

Bezdrátový herní headset PRO X 2 LIGHTSPEED si zákazníci v České republice budou moct předobjednat na Alza.cz nebo CZC.cz od 24. května za doporučenou maloobchodní cenu 5 999 Kč.

Vánoční tipy pro všechny (2022)

Předvánoční období je každým rokem spjaté s horečnou snahou vymyslet svým blízkým co nejoriginálnější dárek pod stromeček. Pokud hledáte originální tipy na dárky, umíme vám poradit. Technické dárky mají výhodu v tom, že jsou praktické a zároveň podněcují obdarované ke zkoumání a objevování nových možností. Připravili jsem proto pro vás seznam tipů na zajímavé dárky z technologického světa. Pro snadnější orientaci jsme je rozdělili do několika skupin podle toho, pro koho dárek vybíráte.