Maximalizujte svůj kreativní potenciál s novou minimalistickou bezdrátovou klávesnicí Logitech MX Keys Mini

Společnost Logitech představila nové bezdrátové klávesnice MX Keys Mini a MX Keys Mini for Mac. Jejich minimalistická konstrukce skrývá mnoho vylepšení a jsou určeny především pro tvůrce obsahu. MX Keys Mini nabízí to nejlepší z dobře známých, standardně velkých klávesnic MX Keys v minimalistickém bezdrátovém provedení. Můžete je používat v libovolném prostředí – na velkém designérském stole ve studiu i v domácím pracovním koutku. Na klávesnici MX Keys Mini, která byla vytvořena s ohledem na efektivitu, stabilitu a přesnost, budete psát s jistotou, pohodlně a stylově. Budete se tak moci plně soustředit na práci a využívat na maximum svůj tvůrčí potenciál. Klávesnice budou dostupné v České republice počátkem října za doporučenou maloobchodní cenu 2 999 Kč.

Logitech G představuje svůj nejlehčí a nejudržitelnější bezdrátový herní headset

Logitech G, značka společnosti Logitech a přední inovátor herních technologií a vybavení, dnes představila nový, mimořádně lehký bezdrátový herní headset Logitech G435 LIGHTSPEED, který umožňuje hrát hry, poslouchat hudbu nebo komunikovat s přáteli na různých platformách. Je vyráběn ve třech nových barevných kombinacích, abyste si mohli vybrat podle vašeho stylu. Nový headset bude dostupný v České republice u všech distributorů v průběhu září za doporučenou maloobchodní cenu 1 990 Kč.

Logitech G představuje nový kabelový herní headset G335

Logitech G, značka společnosti Logitech a přední inovátor herních technologií a vybavení, představuje nový lehký kabelový herní headset Logitech G335 a novou herní myš Logitech G305 v mentolové barvě. V České republice se headset Logitech G335 bude prodávat od 16. července v černé a bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 785 Kč. Nová bezdrátová herní myš Logitech G305 LIGHTSPEED v mátové barvě se bude prodávat za 1 529 Kč.

Značka BLUE přichází do ČR a SR

Legendární značka Blue, která je uznávaná odbornou veřejností i běžnými uživateli díky špičkové kvalitě a inovativnímu designu, přichází oficiálně do České republiky a na Slovensko. Blue nabízí ucelenou řadu nástrojů určených k nahrávání (záznamu) zvuků pro profesionální tvůrce, streamery i běžné spotřebitele.

První sada herního vybavení od Logitech G oficiálně licencovaná pro hru League of Legends je nyní k dostání po celém světě

Logitech G, značka společnosti Logitech a přední inovátor v oblasti herních technologií a vybavení, rozšiřuje své portfolio o oficiálně licencované herní produkty League of Legends. Produktová řada K/DA, poprvé představená v říjnu 2020, vznikla v rámci exkluzivního mnohaletého partnerství se společností Riot Games, která je tvůrcem League of Legends (LoL), aktuálně nejhranější počítačové hry na světě.