Logitech G představuje nový PRO Gaming headset

Logitech G, herní značka společnosti Logitech, dnes oznámila uvedení herního headsetu Logitech® G PRO Gaming Headset, který nabízí zvuk s parametry a vlastnostmi, které jsou potřebné pro oblast eSports, kde je využijí jak profesionální, tak běžní hráči. Náhlavní sada Logitech G PRO jako nejnovější přírůstek do rodiny profesionálních herních zařízení Logitech G PRO je odlehčená, pevná a nanejvýš pohodlná i pro dlouhé herní souboje. Špičkový zvuk zajišťují drivery Logitech G Pro-G, vynikající zvukovou izolaci od okolí zase náušníky z nejlepší koženky a o křišťálově čistou komunikaci se postará kondenzátorový mikrofon profesionální úrovně. Díky tomu, že zvuk velmi kvalitních reproduktorů tohoto headsetu je velmi čistý a kvalitní, uslyší hráči každý krok nepřítele s naprosto přesným rozlišením směru, odkud přichází. Headset Logitech G PRO byl navíc vybrán jako oficiální náhlavní sada pro akce ligy elektronických sportů Electronic Sports League (ESL) CS:GO Pro League, ESL One a ESL Premiership, kde ji bude používat několik špičkových týmů a hráčů.

Přiznejte barvu s novou kolekcí myší Logitech M238 Fan Collection pro fotbalové fanoušky

Společnost Logitech dnes představila Logitech® M238 Fan Collection Wireless Mice, novou kolekci bezdrátových myší s vlasteneckým designem, které vám umožní přiznat barvu a podpořit fotbalový tým oblíbené země. S kolekcí Logitech Fan Collection můžete vstoupit do vzrušujícího světa kopané a ukázat své nadšení pro fotbal i v práci, ať již na mistrovství fandíte Německu, Anglii, Portugalsku, Argentině, Francii, Španělsku nebo Brazílii.

MK540 ADVANCED

MK540 Advanced je snadno a rychle návyková sada bezdrátové klávesnice a myši, navržená pro přesnost, pohodlí a spolehlivost. Klávesnice standardní velikosti se vyznačuje snadno návykovým tvarem, velikostí a odezvou kláves – a profilovaný tvar myši pro obě ruce byl vyvinut tak, aby vám pohodlně padl do dlaně.

Logitech G oznamuje uvedení nových PC reproduktorů a mechanické klávesnice s technologií LIGHTSYNC

Logitech G, herní značka společnosti Logitech, dnes oznámila uvedení dvou nových přírůstků do rodiny vysoce výkonných herních zařízení. Herní reproduktory pro PC s celým názvem Logitech® G560 PC Gaming Speakers jsou prvním reproduktorovým systémem s vyspělou technologií Logitech G LIGHTSYNC™, která synchronizuje podsvícení se zvuky podle dění ve hře. K reproduktorům se přidává nová mechanická herní klávesnice Logitech® G513 Mechanical Gaming Keyboard. Klávesnice Logitech G513 je též vybavena technologií LIGHTSYNC RGB, nabízí volbu mezi dvěma typy mechanických spínačů kláves Romer-G™ a velmi pohodlnou opěrku pro zápěstí. Značka Logitech G tak pokračuje v rozšiřování své nabídky vysoce výkonných zařízení, které je vyvinuto speciálně pro potřeby hráčů, a posouvá inovace v RGB podsvícení na nové úrovně, které vás pohltí.