Logitech G a G2 Esports oznamují globální partnerství

Značka Logitech G dnes oznámila rozšíření svého globálního esport programu o partnerství s G2 Esports, která je jednou z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších organizací her Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) a League of Legends (LoL). Hráčská organizace G2, která byla založena teprve před třemi lety, má již za sebou 78 ocenění, které získalo jejich 11 týmů (včetně historicky čtyřikrát po sobě jdoucí vítězství jako evropští šampioni LoL). Partnerství zahrnuje sponzoring a výzkum v oblasti technologií a vývoji nových produktů, které naváže na vůdčí postavení značky Logitech G při vývoji profesionálních herních periferií pro špičkové esporty hráče po celém světě.

Vánoční IT tipy pro celou rodinu

Neříkejte, že jste ještě letos nezavadili o připomínku Vánoc. Jistěže ano! Tím pádem už možná hledáte originální tipy na dárky, které byste mohli svým čtenářům nabídnout. nabízíme pár technologických tipů, které by mohly zaujmout. Pro snadnější orientaci jsme je rozdělili do několika skupin podle toho, koho byste jimi mohli obdarovat.

Logitech oznamuje dostupnost softwarového balíku Apple® HomeKit™ určeného pro domácí bezpečnostní kamery Circle 2 Wired

Dnes společnost Logitech oznámila, že domácí bezpečnostní kamera Circle 2 připojená kabelem nebo s držáky nyní spolupracuje se souborem aplikací Apple HomeKit. Stačí, abyste nastavili spojení kamery Circle 2 Wired s aplikací Apple Home, a můžete si užívat přístup k živě přenášenému videu z kamery na svém iPhonu® a iPadu®. K dispozici budete mít oznámení na zamykací obrazovce iPhonu a iPadu nebo přímo na hodinkách Apple Watch® a můžete používat příkazy, které automaticky spustí určité akce, například se mohou sama rozsvítit světla, jakmile kamera detekuje v zorném poli pohyb.