Software Logitech Sync nabízí firmám pokročilé funkce rezervace místností

Společnost Logitech představila výkonné softwarové nástroje vzdáleného přístupu, rezervaci místností, přehled využití prostředků a automatizaci činností, které zjednodušují správu firemních prostor a vybavení prostřednictvím aplikace Logitech Sync. Tyto funkce snižují pracovní zátěž týmů IT, které musejí zajistit, aby měli zaměstnanci neustále k dispozici vhodné a funkční zasedací místnosti, a zároveň umožňují IT profesionálům spravovat tyto prostory bezpečně na dálku.

Společnost Logitech uvádí na trh MeetUp 2, novou generaci nejprodávanější konferenční kamery pro malé zasedací místnosti. Má umělou inteligencí a udržitelný design

Společnost Logitech přichází s MeetUp 2, USB konferenční kamerou s umělou inteligencí (AI), která je vhodná pro připojení k soukromým zařízením uživatelů (BYOD) i firemnímu počítačovému vybavení zasedacích místností. Tato nová generace kamer je inovovanou verzí kultovní kamery Logitech MeetUp. Více než s milionem prodaných kusů se jedná o nejprodávanější konferenční kameru v historii společnosti Logitech.

Logitech G představuje novou kompaktní klávesnici G PRO X 60 TKL. U vybraných partnerů pak rozšiřuje své portfolio

Logitech G, značka společnosti Logitech a přední inovátor herních technologií a vybavení, představuje Logitech G PRO X 60 LIGHTSPEED Gaming Keyboard, kompaktní profesionální herní klávesnici, která šetří cenné místo na stole a vyhovuje tak stále náročnějším požadavkům profesionálních hráčů. V České republice pak u vybraných partnerů rozšiřuje portfolio o mikrofony Logitech G Yeti, svítidla Logitech G Litra Beam a sluchátka Logitech G Astro.

Společnost Logitech uvádí na trh ergonomické klávesnice Wave Keys

Společnost Logitech představila bezdrátové ergonomické klávesnice Wave Keys a Wave Keys for Business, které jsou odpovědí na zvýšenou potřebu komfortu u pracovního stolu. Klávesnice Wave Keys mají charakteristický vlnovitý design a kompaktní uspořádání kláves, abyste si nemuseli zvykat na jiný způsob psaní, a integrovanou polstrovanou opěrku dlaní kvůli pohodlnému celodennímu používání. Podle nedávno zveřejněné zprávy o stavu trhu, kterou vypracovala společnost RationalStat, se požadavky na ergonomii vybavení zvyšují s tím, jak lidé všech věkových kategorií tráví stále více času u počítače, a v příštích sedmi letech mají vzrůst o 4,6 %.