D-Link zavádí do svého úspěšného partnerského programu VIP+ novou kategorii Bronze a plánuje zvýšit tržby v roce 2018 o 20 %

D-Link, světový lídr v oblasti síťových technologií, dnes oznámil aktualizaci svého partnerského programu „Value in Partnership+“ (VIP+), který nyní obsahuje zcela novou kategorii Bronze (Bronzový) partner. Nový doplněk reaguje na pozitivní odezvu, kterou společnost získala při nedávném průzkumu mezi svými dosavadními partnery. Tento průzkum zjišťoval, jaké služby partneři nejvíce oceňují a co přináší jejich podnikání největší prospěch.

D-Link uvádí nové průmyslové gigabitové switche pro chytrá města, automatizaci výroby a Průmysl 4.0

D-Link, nadnárodních výrobce síťových zařízení, představuje svoje nejnovější, velmi výkonné switche se zvýšenou odolností – průmyslové gigabitové switche z řady DIS-100G, DIS-300G a DIS-700G. Jsou určeny speciálně pro podporu rostoucí poptávky po aplikacích pro chytrá města, průmyslovou automatizaci a zavádění technologií Průmyslu 4.0.

D-Link na MWC 2018 představuje novou řadu bezpečnostních kamer mydlink Pro

D-Link, globální dodavatel síťových řešení, dnes na Mobile World Congress v Barceloně ohlásil svoji novou produktovou řadu mydlink Pro. Obsahuje zatím tři kamery s mnoha špičkovými funkcemi. Přírůstky do portfolia domácích bezpečnostních kamer D-Link spolupracují s novou aplikací mydlink, která byla uvedena na CES v lednu 2018.

D-Link přichází na Mobile World Congress 2018 s mnoha novinkami

D-Link, nadnárodní výrobce síťového vybavení, představuje na Mobile World Congress 2018 v Barceloně svůj nejnovější sortiment zařízení a služeb pro chytré domácnosti, chytrá města a chytré firmy. Patří do něj široká škála nových switchů, řešení pro cloudovou správu sítí a upgrady stávajícího portfolia zařízení D-Link. Vše je prezentováno v rámci celosvětové akce v hale 5, stánek 5H70.