D-Link představuje nové funkce a přepracovaný design aplikace mydlink

Společnost D-Link, globální dodavatel síťových řešení, představuje svoji zcela přepracovanou aplikaci mydlink. Vylepšenou verzi aplikace mydlink doplnily nové funkce, které rozšiřují její možnosti a nabízejí uživatelům ještě intuitivnější rozhraní, aby mohli kdykoli a odkudkoli snadno a bezpečně ovládat a monitorovat svoji chytrou domácnost.

Cloud Recording

Videozáznam bezpečnostní kamery obvykle ukládají na paměťovou kartu, která je vložena přímo do kamery, buď jako nekonečnou smyčku (nekonečný záznam, který se neustále přepisuje), nebo jako krátké klipy zachycující každý pohyb před objektivem. Z pohledu bezpečnosti je ale nejvýhodnější přímý záznam do cloudu, tzv. Cloud Recording.

Společnost D-Link představila všestrannou soupravu All-In-One s kamerou pro měření teploty

Společnost D-Link, lídr na trhu v oblasti síťových a monitorovacích řešení, uvádí své zcela nové screeningové kamery s označením DCS-9500T pro rychlé snímaní teploty povrchu pokožky těla. DCS-9500T je inteligentní sada typu všechno v jednom, která se dodává s termografickou kamerou s dvojitým objektivem, kalibrační jednotkou Black Body a také softwarem pro správu videa.

Evropané se potýkají s nestabilními Wi-Fi sítěmi kvůli velkému počtu připojených zařízení

Nový průzkum společnosti D-Link ukázal, že 66% Evropanů má WiFi připojení v domácnosti někdy nestabilní kvůli velkému počtu připojených zařízení. Průzkum totiž odhalil, že 60% respondentů má připojené dva a více smartphony, 33% uvedlo že mají připojený jeden smartphone. Co se týče tabletů, 70% respondentů uvedlo, že mají připojený alespoň jeden tablet. Více než třetina (35%) respondentů uvedla, že mají k domáci WiFi připojeno 2 a více počítačů, zatímco více než polovina (52%) uvedla, že má připojený také počítač.