D-Link uvádí kameru 2K QHD s funkcí otáčení a přiblížení s inteligentní AI detekcí

Společnost D-Link, globální lídr v oblasti bezpečnosti a dohledových technologií, oznámila nejnovější přírůstek do svého portfolia inteligentních kamer mydlink v podobě vnější 2K QHD Pan & Zoom Wi-Fi kamery (DCS-8635LH). Tato videodohledová kamera vybavená umělou inteligencí (AI), zachytí záběry v reálném čase, ve vysokém rozlišení a s plným 360° pokrytím, které lze centrálně spravovat na dálku pomocí aplikace mydlink kdykoliv a kdekoliv.

D-Link přináší technologii Wi-Fi 6 do domácích mesh systémů Covr, které pokryjí celý dům

Společnost D-Link, globální lídr v oblasti technologií pro počítačové sítě a chytré domácnosti, ohlásila nejnovější přírůstek do svojí řady systémů mesh Wi-Fi 6 Covr AX1800 pro bezdrátové pokrytí celého domu – přístupové body COVR-X1862 (sada 2 zařízení) a COVR-X1863 (sada 3 zařízení). Nové modely podporují bezproblémové Wi-Fi připojení v domácnostech s velkým počtem zařízení a jsou ideální pro nerušené provozování on-line aktivit, včetně streamování v rozlišení 4K, hraní ve virtuální realitě a videohovorů.

Hackeři představují velkou hrozbu i pro špatně zabezpečené smart domácnosti

Na dnešní den, 16. června 2021, připadá Evropský den proti vloupání. Evropská unie, respektive Evropská síť prevence kriminality (EUCPN, jejímž členem je i Česká republika), se nechala inspirovat v Belgii, kde má „den proti vloupání“ dlouholetou tradici. Letos si jej připomínáme ve chvíli, kdy vlivem postupného rozvolňování protiepidemických opatření lidé opouští své domovy a chystají se na dovolené.