D-Link uvádí chytrý mesh router s umělou inteligencí pro optimalizované, spolehlivější a rychlejší Wi-Fi připojení

Společnost D-Link, světový lídr v oblasti technologií počítačových sítí a konektivity, oznámila uvedení svého nového Wi-Fi 6 Smart Mesh routeru AQUILA PRO AI AX3000 (M30). Tento špičkový síťový router se zaručenou kvalitou MIT (Made in Taiwan) je navržen tak, aby řešil tři nejčastější problémy uživatelů Wi-Fi: pokrytí, rychlost a spolehlivost. Díky vestavěné AI je AQUILA PRO AI M30 nastaven tak, aby způsobil revoluci v domácích sítích.

D-Link představuje ultrarychlé smart Wi Fi 6 routery a systémy mesh s podporou umělé inteligence

Společnost D-Link, světový lídr v oblasti technologií počítačových sítí a konektivity, dnes oznámila uvedení zcela nových Wi-Fi zařízení: smart routeru EAGLE PRO AI AX3200 a mesh systémů EAGLE PRO AI AX3200. Nové přírůstky využívají sílu umělé inteligence (AI), kombinují ji s perspektivní technologií Wi-Fi 6 a přinášejí tak vyšší rychlost, větší kapacitu a menší přetížení sítě všem, kteří chtějí vylepšit funkčnost svého Wi-Fi připojení.

Vánoční tipy pro všechny (2022)

Předvánoční období je každým rokem spjaté s horečnou snahou vymyslet svým blízkým co nejoriginálnější dárek pod stromeček. Pokud hledáte originální tipy na dárky, umíme vám poradit. Technické dárky mají výhodu v tom, že jsou praktické a zároveň podněcují obdarované ke zkoumání a objevování nových možností. Připravili jsem proto pro vás seznam tipů na zajímavé dárky z technologického světa. Pro snadnější orientaci jsme je rozdělili do několika skupin podle toho, pro koho dárek vybíráte.

D-Link představuje ultrarychlé smart WiFi 6 routery a mesh systémy s podporou umělé inteligence

Společnost D-Link, světový lídr v oblasti
technologií počítačových sítí a konektivity, dnes oznámila uvedení zcela
nových Wi-Fi zařízení: smart routeru EAGLE PRO AI AX3200 a mesh
systémů EAGLE PRO AI AX3200. Nové přírůstky využívají sílu umělé
inteligence (AI), kombinují ji s perspektivní technologií Wi-Fi 6 a
přinášejí tak vyšší rychlost, větší kapacitu a menší přetížení sítě všem,
kteří chtějí vylepšit funkčnost svého Wi-Fi připojení.