Společnost D-Link představila všestrannou soupravu All-In-One s kamerou pro měření teploty

Společnost D-Link, lídr na trhu v oblasti síťových a monitorovacích řešení, uvádí své zcela nové screeningové kamery s označením DCS-9500T pro rychlé snímaní teploty povrchu pokožky těla. DCS-9500T je inteligentní sada typu všechno v jednom, která se dodává s termografickou kamerou s dvojitým objektivem, kalibrační jednotkou Black Body a také softwarem pro správu videa.

Evropané se potýkají s nestabilními Wi-Fi sítěmi kvůli velkému počtu připojených zařízení

Nový průzkum společnosti D-Link ukázal, že 66% Evropanů má WiFi připojení v domácnosti někdy nestabilní kvůli velkému počtu připojených zařízení. Průzkum totiž odhalil, že 60% respondentů má připojené dva a více smartphony, 33% uvedlo že mají připojený jeden smartphone. Co se týče tabletů, 70% respondentů uvedlo, že mají připojený alespoň jeden tablet. Více než třetina (35%) respondentů uvedla, že mají k domáci WiFi připojeno 2 a více počítačů, zatímco více než polovina (52%) uvedla, že má připojený také počítač.

D-Link uvedl na trh kapesní mobilní LTE Wi-Fi router

Společnost D-Link, přední výrobce síťových řešení pro profesionální aplikace a digitální domácnost, rozšířila svou řadu LTE produktů
o mobilní 4G/LTE Cat 6 Wi-Fi router DWR-933. Tento přenosný, baterií napájený
Wi-Fi přístupový bod dokáže připojit k internetu přes mobilní síť až 10 zařízení.
Má praktické rozměry a díky dvoupásmovému bezdrátovému provozu disponuje kombinovanou rychlost až 1200 Mb/s.

D-Link představuje nové přístupové body

Společnost D-Link, nadnárodní výrobce síťových zařízení, představila dva nové přístupové body připravené pro iniciativu WiFi4EU – bezdrátový AC1200 Wave 2 dvoupásmový přístupový bod DAP-2662 a bezdrátový AC1200 Wave 2 dvoupásmový venkovní PoE přístupový bod DAP-3666. Obě zařízení jsou speciálně navržena tak, aby poskytovala vysoce výkonné bezdrátové připojení v celé řadě prostředí a také škálovatelnou, flexibilní a centralizovanou správu sítě.