Chytré řízené gigabitové přepínače D-Link řady DGS-1210 jsou nyní kompatibilní s Nuclias Connect

Společnost D-Link, světový lídr v oblasti vybavení chytrých domácností a síťových technologií, oznámila, že její nejprodávanější řada smart řízených přepínačů DGS-1210 je nyní kompatibilní s bezplatným softwarem pro správu sítě Nuclias Connect. Zcela nová aktualizace poskytuje novým i stávajícím zákazníkům centralizovanou správu sítě kompatibilních přepínačů a bezdrátových přístupových bodů bez dodatečných nákladů.

Společnost D-Link rozšiřuje řadu EAGLE PRO AI o zcela nový Wi-Fi 6 Mesh systém a extender

Společnost D-Link, světový lídr v oblasti síťových technologií a konektivity, oznámila uvedení nových zařízení mesh série EAGLE PRO AI – mesh systémů AX1500 (M15-2, M15-3) a extenderu AX1500 Mesh Range Extender (E15), na český a slovenský trh. Nové produkty nabízejí skvělé pokrytí a rychlosti Wi-Fi 6 sítě, která se průběžně optimalizuje a nastavuje pomocí umělé intelligence. Produkty poskytují i bezproblémovou konektivitu prostřednictvím technologie mesh, který je ideálním řešením pro domácí použití, ale i do malých kanceláří.

D-Link představuje inteligentní Wi-Fi 6 router série EAGLE PRO AI

Společnost D-Link, světový lídr v oblasti síťových technologií a konektivity, představila svůj nový inteligentní router R15 EAGLE PRO AI AX1500. Novinka kombinuje nejnovější technologii Wi-Fi 6 s umělou inteligencí a nabízí neuvěřitelné pokrytí a rychlost bezdrátové sítě. Síť se neustále optimalizuje a vylepšuje, a proto je ideální pro domácí uživatele, i malé kanceláře.