D-Link přináší technologii Wi-Fi 6 do domácích mesh systémů Covr, které pokryjí celý dům

Společnost D-Link, globální lídr v oblasti technologií pro počítačové sítě a chytré domácnosti, ohlásila nejnovější přírůstek do svojí řady systémů mesh Wi-Fi 6 Covr AX1800 pro bezdrátové pokrytí celého domu – přístupové body COVR-X1862 (sada 2 zařízení) a COVR-X1863 (sada 3 zařízení). Nové modely podporují bezproblémové Wi-Fi připojení v domácnostech s velkým počtem zařízení a jsou ideální pro nerušené provozování on-line aktivit, včetně streamování v rozlišení 4K, hraní ve virtuální realitě a videohovorů.

Hackeři představují velkou hrozbu i pro špatně zabezpečené smart domácnosti

Na dnešní den, 16. června 2021, připadá Evropský den proti vloupání. Evropská unie, respektive Evropská síť prevence kriminality (EUCPN, jejímž členem je i Česká republika), se nechala inspirovat v Belgii, kde má „den proti vloupání“ dlouholetou tradici. Letos si jej připomínáme ve chvíli, kdy vlivem postupného rozvolňování protiepidemických opatření lidé opouští své domovy a chystají se na dovolené.

D-Link vylepšuje svoji nejprodávanější řadu bezpečnostních kamer Vigilance novými modely s rozlišením až 4K UHD a podporou kódování H.265/HEVC

Společnost D-Link, světový lídr v oblasti zabezpečovacích řešení a kamerového dohledu, ohlásila kompletní aktualizaci svojí populární řady bezpečnostních kamer Vigilance. Nové kamery pro střežení interiéru i venkovního prostředí mají rozlišení až 4K Ultra HD a jsou ideální pro malé a střední firmy i velké podniky, které hledají profesionální řešení za mimořádně výhodnou cenu.