D-Link uvádí nové průmyslové gigabitové switche pro chytrá města, automatizaci výroby a Průmysl 4.0

D-Link, nadnárodních výrobce síťových zařízení, představuje svoje nejnovější, velmi výkonné switche se zvýšenou odolností – průmyslové gigabitové switche z řady DIS-100G, DIS-300G a DIS-700G. Jsou určeny speciálně pro podporu rostoucí poptávky po aplikacích pro chytrá města, průmyslovou automatizaci a zavádění technologií Průmyslu 4.0.

D-Link na MWC 2018 představuje novou řadu bezpečnostních kamer mydlink Pro

D-Link, globální dodavatel síťových řešení, dnes na Mobile World Congress v Barceloně ohlásil svoji novou produktovou řadu mydlink Pro. Obsahuje zatím tři kamery s mnoha špičkovými funkcemi. Přírůstky do portfolia domácích bezpečnostních kamer D-Link spolupracují s novou aplikací mydlink, která byla uvedena na CES v lednu 2018.

D-Link přichází na Mobile World Congress 2018 s mnoha novinkami

D-Link, nadnárodní výrobce síťového vybavení, představuje na Mobile World Congress 2018 v Barceloně svůj nejnovější sortiment zařízení a služeb pro chytré domácnosti, chytrá města a chytré firmy. Patří do něj široká škála nových switchů, řešení pro cloudovou správu sítí a upgrady stávajícího portfolia zařízení D-Link. Vše je prezentováno v rámci celosvětové akce v hale 5, stánek 5H70.