Společnost D-Link představuje neřízené PoE přepínače videodohledového řešení s dlouhým dosahem

D-Link, nadnárodní výrobce síťových zařízení, představuje svůj nejnovější přírustek do rodiny neřízených přepínačů řady DSS-100E Fast Ethernet PoE Unmanaged Surveillance. Nové přepínače umožňují připojit k síti PoE zařízení (Power over Ethernet), jako jsou bezdrátové přístupové body (AP), síťové IP kamery nebo IP telefony, na velké vzdálenosti, v různorodém prostředí a také s přepěťovou ochranou.

D-Link vylepšuje cloudové síťové řešení Nuclias o nová partnerství, přístupové body a nové funkce

Společnost D-Link, globální lídr v připojení a síťových řešeních, představuje výrazná vylepšení její platformy Nuclias Cloud. Portfolio síťových prvků se správou z cloudu se rozrůstá o tři nové Wi-Fi přístupové body, celou řadu významných vylepšení (například certifikace TRUSTe Privacy), nebo o rozhraní API umožňující integraci nástrojů třetích stran s cloudem Nuclias.

D-Link představuje nové funkce a přepracovaný design aplikace mydlink

Společnost D-Link, globální dodavatel síťových řešení, představuje svoji zcela přepracovanou aplikaci mydlink. Vylepšenou verzi aplikace mydlink doplnily nové funkce, které rozšiřují její možnosti a nabízejí uživatelům ještě intuitivnější rozhraní, aby mohli kdykoli a odkudkoli snadno a bezpečně ovládat a monitorovat svoji chytrou domácnost.

Cloud Recording

Videozáznam bezpečnostní kamery obvykle ukládají na paměťovou kartu, která je vložena přímo do kamery, buď jako nekonečnou smyčku (nekonečný záznam, který se neustále přepisuje), nebo jako krátké klipy zachycující každý pohyb před objektivem. Z pohledu bezpečnosti je ale nejvýhodnější přímý záznam do cloudu, tzv. Cloud Recording.

Společnost D-Link představila všestrannou soupravu All-In-One s kamerou pro měření teploty

Společnost D-Link, lídr na trhu v oblasti síťových a monitorovacích řešení, uvádí své zcela nové screeningové kamery s označením DCS-9500T pro rychlé snímaní teploty povrchu pokožky těla. DCS-9500T je inteligentní sada typu všechno v jednom, která se dodává s termografickou kamerou s dvojitým objektivem, kalibrační jednotkou Black Body a také softwarem pro správu videa.