Vánoční tipy pro celou rodinu

Pokud hledáte originální tipy na dárky, umíme vám poradit. Nabízíme technologické tipy, které jsou originální a určitě zaujmou. Pro snadnější orientaci jsme je rozdělili do několika skupin podle toho, pro koho dárek vybíráte.

Společnost D-Link doplňuje řadu 10gigabitových Smart řízených switchů o modely s vyšším počtem portů a podporou 25GE

Společnost D-Link, nadnárodní výrobce síťových zařízení, obohatila svoje portfolio 10gigabitových Smart řízených switchů DXS-1210 dvěma novými přírůstky s velkým počtem portů – DXS-1210-28S a DXS-1210-28T. Tyto nové doplňky nabízejí IT manažerům intuitivní, flexibilní a cenově výhodné možnosti využití od zajištění přístupu a agregace ve velké podnikové síti až po budování jádra sítě menších firem.

Společnost D-Link představuje neřízené PoE přepínače videodohledového řešení s dlouhým dosahem

D-Link, nadnárodní výrobce síťových zařízení, představuje svůj nejnovější přírustek do rodiny neřízených přepínačů řady DSS-100E Fast Ethernet PoE Unmanaged Surveillance. Nové přepínače umožňují připojit k síti PoE zařízení (Power over Ethernet), jako jsou bezdrátové přístupové body (AP), síťové IP kamery nebo IP telefony, na velké vzdálenosti, v různorodém prostředí a také s přepěťovou ochranou.