Chytré řízené gigabitové přepínače D-Link řady DGS-1210 jsou nyní kompatibilní s Nuclias Connect

Společnost D-Link, světový lídr v oblasti vybavení chytrých domácností a síťových technologií, oznámila, že její nejprodávanější řada smart řízených přepínačů DGS-1210 je nyní kompatibilní s bezplatným softwarem pro správu sítě Nuclias Connect. Zcela nová aktualizace poskytuje novým i stávajícím zákazníkům centralizovanou správu sítě kompatibilních přepínačů a bezdrátových přístupových bodů bez dodatečných nákladů.

Bezplatný software Nuclias Connect nyní umožňuje centrálně spravovat nejprodávanější Smart Managed Gigabit Switche D-Link řady DGS-1210 

Nuclias Connect nabízí bezlicenční možnost centralizované správy až 1 000 zařízení síťových přepínačů a bezdrátových přístupových bodů. Nuclias Connect je navržen s ohledem na škálovatelnost sítě, možnost přizpůsobení a ochranu soukromí. Lze ho nasadit jako lokální softwarovou platformu pro správu i jako řešení hostované v cloudu. Je ideální pro rozsáhlé podniky, kampusy nebo detašované pobočky, kterým umožňuje monitorovat a konfigurovat celou drátovou i bezdrátovou síť.

Integrace inteligentních řízených přepínačů řady DGS-1210 do systému Nuclias Connect umožňuje správcům sítě rychlý a snadný přístup k důležitým informacím o přepínači, jako jsou adresy IP/MAC, verze firmwaru, využití provozu na portu, výkon PoE a využití CPU/paměti. Možnost vidět stavy všech portů přepínačů ze všech sítí i lokalit podniku prostřednictvím jediné obrazovky umožňuje rychle reagovat na problémy v reálném čase. Systém navíc vytváří detailní přehled situace, který pomáhá předvídat rizikové situace ještě dřív, než nastanou.

Nuclias Connect také umožňuje správcům sítě odesílat batch konfigurace portů, rozhraní IP, nastavení tras, VLAN, správy přístupů a aktualizací firmwaru do více přepínačů současně, čímž šetří čas a minimalizuje riziko chyby.

Bezplatný software Nuclias Connect se snadno instaluje a vylepšuje inteligentní řízené přepínače řady DGS-1210 centralizovaným monitoringem, konfigurací a správou bez dodatečných nákladů. V současnosti je kompatibilní s řadou DGS-1210 s modely DGS-1210-10, DGS-1210-10P, DGS-1210-10MP, DGS-1210-20, DGS-1210-26, DGS-1210-28, DGS-1210-28P, DGS-1210-28MP, DGS-1210-52, DGS-1210-52MP s hardwarovou verzí Fx.

Nejnovější informace o kompatibilitě naleznete na stránkách eu.dlink.com.