Průzkum: Češi za měsíc pořídí přes 50 fotografií, nejvíce přes mobilní telefon

Fotografování je pro Čechy velmi vděčný koníček, jemuž věnují značný čas i prostor ve svých zařízeních. Z průzkumu, který si nechala vypracovat společnost Kingston vyplývá, že čtyři z pěti Čechů za měsíc pořídí 53 fotografií a nahraje v průměru šest videí. „Díky mobilním telefonům a sociálním sítím pořizujeme stále více fotek a videí, což se projevuje i v nutnosti tato data ukládat. Na trhu pozorujeme stále větší zájem o paměťové karty s velkou kapacitou,“ komentuje zástupce společnosti Kingston, Marcin Gaczor.

TZ – Kingston Technology představuje novou vlajkovou loď, disk KC2000

  • Extrémně rychlé rozhraní NVMe PCIe
  • Podpora kompletního zabezpečení včetně TCG Opal

Praha, Česká republika – 20. května 2019 – Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes ohlásila KC2000, svoji novou generaci M.2 NVMe PCIe SSD disků pro firmy a náročné uživatele. NVMe PCIe SSD disky Kingston KC2000 mají vysoký výkon díky použití nejmodernějšího řadiče pro rozhraní PCIe 3.0 × 4 a 96vrstvé 3D TLC NAND flash paměti a nabízejí mimořádnou rychlost čtení až 3.200 MB/s a zápisu až 2.200 MB/s1. Kromě toho mají i vynikající výdrž a pomáhají uživatelům zvládat lépe a rychleji práci se stolními PC, pracovními stanicemi i počítačovými systémy s vysokým výkonem (HPC).

Kingston a Ontrack spolupracujú na ponuke najúčinnejších a najpokročilejších riešení mazania dát pre firmy a jednotlivcov

Spoločnosť Kingston Technology, Inc., svetová jednotka v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, nadviazala spoluprácu so spoločnosťou Ontrack, popredným poskytovateľom služieb na obnovu a mazanie dát, aby svojim zákazníkom mohla ponúkať služby vymazania dát za výhodné ceny. Ontrack ponúka oceňované softvérové ​​nástroje a poskytuje technologické služby, ktoré pomáhajú právnym, podnikovým alebo vládnym organizáciám a tiež bežným používateľom účinne a lacno vymazať dáta. V rámci tejto silnej aliancie medzi dvoma dodávateľmi bezpečnostných riešení podporuje Ontrack pomocou špičkových prostriedkov na mazanie dát zákazníkov spoločnosti Kingston, ktorí čelia komplikovaným problémom ochrany údajov podľa GDPR.

HyperX doplňuje řadu SSD disků o FURY RGB SSD a SAVAGE EXO SSD

  • Maximalizujte rychlost hraní a užijte si světelné efekty s novými externími a RGB SSD disky HyperX

Praha, Česká republika – 25. září 2018  HyperX®, divize Kingston Technology Company, Inc., nezávislého světového lídra v oblasti paměťových produktů, dnes uvedla na trh nové SSD disky – HyperX® FURY RGB SSD a HyperX® SAVAGE EXO SSD. FURY RGB SSD je určen pro hráče, kteří touží po rychlejším a plynulejším načítání her a zároveň chtějí vylepšit vizuální tuning svého PC barevnějším LED osvětlením. Savage EXO SSD je výkonný externí disk, který lze použít pro rychlé ukládání dat a spouštění aplikací přímo z disku. Oba SSD disky využívají technologii 3D NAND, která přináší nižší spotřebu energie, delší životnost a vysokou rychlost čtení a zápisu – až 10krát vyšší, než má klasický pevný disk s rychlostí otáček 7200 ot/min.1

HyperX představuje nové herní periferie

 

Praha, Česká republika – 13. září 2018 – HyperX®, herní divize Kingston® Technology Company, Inc., představuje nové herní periferie. Premiéru si odbyly na Gamescom 2018 a po úspěchu na poli PC periferií se nyní v HyperX rozhodli zaměřit na konzolový trh a herní periferie určené k hraní na konzolích. Jednou z největších novinek je představení prvních „pecek“, sluchátek do uší, připravených pro konzoli Nintendo Switch, a k hraní na mobilních telefonech. Spolu s těmito sluchátky také HyperX představil svůj první headset Cloud pro PS4, licencovaný Sony, a obnovenou sérii CloudX pro Xbox. Tím HyperX obsáhl kompletní škálu produktů pro konzole.