Kingston dodává 2TB NVMe PCIe SSD disky KC2500

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes začíná dodávat 2TB1 M.2 NVMe PCIe SSD disky KC2500 pro stolní počítače, pracovní stanice a systémy pro výpočetně náročné úlohy (HPC). Nový model s navýšenou kapacitou dává zákazníkům možnost udržet krok s rostoucími potřebami ukládání více dat a urychlení jejich zpracování.

Kingston Technology dodává špičkové výkonné SSD disky 7,68TB pro datová centra

Společnost Kingston Digital, Inc., která je výrobcem flash pamětí a pobočkou Kingston Technology Company, Inc., světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes zahájila dodávky 7,68TB* modelů SATA SSD disků 500R (DC500R) a 450R (DC450R) určených pro datová centra. 7,68TB U.2 NVMe SSD disk DC1000M přijde na trh v červnu. Tyto SSD disky umožňují navýšit kapacitu úložišť datových center používajících disky s rozhraním NVMe nebo SATA a splňují přísná pravidla QoS pro zajištění dobře předvídatelné hodnoty IOPS a nízké latence.

Kingston uvádí novou generaci SSD disků NVMe PCIe KC2500

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, představuje KC2500, svoji novou generaci SSD disků M.2 NVMe PCIe kpro stolní počítače, pracovní stanice a systémy pro výpočetně náročné aplikace (HPC). SSD disk NVMe PCIe KC2500 má vysoký výkon díky použití nejmodernějšího řadiče pro PCIe 3.0 ×4 a 96vrstvé flash paměti 3D TLC NANDi. Nabízí mimořádnou výdrž a rychlosti čtení/zápisu až 3 500/2 900 MB/s k usnadnění a urychlení práce profesionálních uživatelů.

Kingston Technology mezi předními dodavateli SSD v roce 2019

Společnost Kingston Digital, Inc., která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, oznámila, že prodej jejích SSD disků nadále mimořádně roste i po velmi úspěšném roce 2019. Poptávka po SSD zůstala vysoká i v 1. čtvrtletí 2020 díky dalšímu růstu v klientských, podnikových a OEM sektorech. Od roku 2019 rozšířila společnost Kingston svoje portfolio SSD produktů o tři nové klientské disky, pět modelů jednotek pro datová centra – z nichž dva získaly certifikaci VMware Ready – a uvedla na trh svoje první řešení s rozhraním U.2 NVMe PCIe.

Kingston Digital ohlašuje inovaci paměťových karet řady Canvas a nové čtečky karet MobileLite Plus

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, inovuje řadu svých flash paměťových karet Canvas. Nová řada SD a microSD karet s označením Canvas Plus obsahuje první karty Kingston třídy UHS-II. K podpoře vysokých rychlostí čtení karet Canvas Plus byly vyvinuty také nové čtečky MobileLite Plus UHS-II. Canvas Plus představuje novou generaci SD a microSD karet se zvýšeným výkonem pro digitální fotoaparáty, produkci 4K/8K videa, zařízení s OS Android™, akční kamery a drony.