Kingston IronKey D500S rozšiřuje ochranu mobilních dat o zabezpečení na armádní úrovni

Kingston Digital Europe Co LLP, vyrábějící produkty typu flash jako dceřiná společnost Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, uvádí na trh Best-in-Class šifrované USB flash disky Kingston IronKey™ D500S, s hardwarovým šifrováním na armádní úrovni pro zabezpečení tranzitu utajovaných dat.

Kingston Digital rozšiřuje řadu externích SSD

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, spouští  dodávky kapesního, přenosného a neuvěřitelně elegantního SSD XS1000 External SSD. Disk XS1000 rozšiřuje řadu externích SSD Kingston, kde najdete také XS2000. Oba disky jsou extrémně kompaktní a váží míň než 29 gramů, aby se daly snadno nosit po kapsách.

Kingston přidal USB Type-C do řady IronKey Keypad 200

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes uvedla na trh hardwarově šifrovaný USB Type-C1 flash disk Kingston IronKey Keypad 200C, který uživatelům zajišťuje bezpečnost i pohodlí. Nyní můžou při používání zařízení vybavených USB-C dosáhnout bezproblémové ochrany dat a kompatibility i bez použití redukcí.

Den Země 2023 aneb Upgrade počítače je EKOnomický i EKOlogický

Slyšeli jste o důležité události, která se každoročně koná 22. dubna po celém světě, aby upozornila na potřebu chránit naši planetu před znečištěním, klimatickou změnou a ztrátou biologické rozmanitosti? Jde o největší environmentální akci, do které se každoročně zapojí více než miliarda lidí.

Kingston FURY rozšiřuje designové vychytávky řady DDR5

Kingston FURY, divize společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila, že do své oceňované řady paměťových DDR5 modulů Kingston FURY přidala variantu s bílým chladičem, aby nabídla více možností všem, kdo chtějí sestavit systém, který vyniká nad ostatními nejen svým výkonem, ale i vzhledem.