Kingston Digital uvádí na trh hardwarově šifrovaný externí SSD disk s dotykovým displejem pro snadnou ochranu dat

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes ohlásila nejnovější přírůstek do svojí řady šifrovaných disků – externí SSD disk IronKey Vault Privacy 80 (VP80ES). Je to první inovativní externí SSD disk společnosti Kingston nezávislý na operačním systému, který je vybaven nejen hardwarovým šifrováním pro ochranu dat, ale také dotykovým displejem.

Stylové přetaktování s pamětmi Kingston FURY Beast DDR5 RGB

Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, Inc, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila uvedení pamětí Kingston FURY™ Beast DDR5 RGB. Rodina pamětí Kingston FURY Beast se může pochlubit prvním modulem DDR5, který byl použit pro překonání rychlosti 10 000MT/s. Tento nejnovější přírůstek do portfolia má nový design chladiče s vylepšeným RGB podsvícením pro jasné a živé světelné efekty.

Společnost Kingston Technology vedla v roce 2021 žebříček dodavatelů SSD disků

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila, že zakončila úspěšný rok 2021 na první pozici na trhu z hlediska podílu prodaných SSD jednotek. Poptávka po SSD zůstala vysoká i ve 4. čtvrtletí 2021 díky pokračujícímu růstu v klientských, firemních i OEM sektorech. Společnost Kingston také rozšířila v říjnu své portfolio uvedením dvou nových, vysoce výkonných klientských M.2 NVMe PCIe Gen 4 SSD disků KC3000 a Kingston FURY Renegade.

Kingston FURY spolupracuje s organizací G2 Esports jako oficiální dodavatel herních pamětí

Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, zahájila partnerství s jednou z předních světových značek zábavy a e-sportů – G2 Esports – jako oficiální dodavatel herních pamětí a úložišť. Síla legendárních hráčů z G2 se naplno rozvine s pomocí vysoce výkonných pamětí DRAM a disků SSD Kingston FURY, které pozvednou jejich herní systémy na vyšší úroveň.