HyperX nyní prodává Predator DDR4 RGB s infračervenou synchronizací

HyperX®, herní divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., uvádí do prodeje paměť Predator DDR4 RGB. Paměť má zcela novou technologii infračervené synchronizace, která čeká na přidělení patentu a je v tomto odvětví zcela nová. Nový HyperX Predator RGB je vybavený Intel XMP-ready profily optimalizovanými pro poslední platformu značky Intel a je dostupný ve variantách 8 GB jako samotný modul, nebo v sadách dvou a čtyř modulů o celkové velikosti 16 GB a 32 GB.

Kingston Digital uvádí novou rodinu SSD UV500

Kingston Digital, Inc., vyrábějící produkty typu flash jako dceřiná společnost Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, oznámila uvedení rodiny SSD disků UV500. Dostupné v různých formátech, bude řada UV500 prvním SSD s podporou 3D NAND od společnosti Kingston, která nabízí šifrování celého disk. UV500 je řízen radičem Marvell 88SS1074 a v kombinaci s 3D NAND Flash poskytuje neuvěřitelné rychlosti čtení a zápisu až do 520 MB/s a 500 MB/s, co je 10× rychlejší než pevný disk s rychlostí rotace platní 7200RPM.

HyperX rozšiřuje řady paměťových modulů FURY DDR4 a Impact DDR4

HyperX®, herní divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., oznamuje obohacení sérií paměťových modulů HyperX® FURY DDR4 DIMM a HyperX® Impact DDR4 SODIMM o modely s vyššími taktovacími frekvencemi. Jak paměti FURY DDR4 DIMM, tak Impact DDR4 SODIMM nabízejí možnost automatického plug-and-play přetaktování (PnP). Moduly v řadě FURY DDR4 jsou nyní k dispozici s taktem až 3466 MHz1 a v řadě Impact DDR4 může být frekvence až 3200MHz. U obou produktových sérií lze zakoupit samostatné moduly nebo různé konfigurace sad – rozpětí kapacit je tak od 8 GB do 64 GB.

Kingston Digital oznamuje novou sérii paměťových karet Canvas

Kingston Digital, Inc., dcérska spoločnosť Kingston Technology Company Inc., najväčšieho nezávislého výrobcu pamäťových produktov na svete, dnes oznámila uvedenie novej série pamäťových kariet typu flash s názvom „Canvas“. V rade Canvas budú ponúkané tri rôzne varianty kariet SD a microSD: Select, Go! a React, pričom každá z nich je vhodná pre špecifické potreby rôznych zákazníkov.

Nová generace RGB herních klávesnic HyperX Alloy Elite RGB

Značka HyperX® uvedla do prodeje klávesnici HyperX Alloy Elite RGB. Tato klávesnice se veřejnosti poprvé představila už na veletrhu CES 2018 a od té doby je netrpělivě očekávanou novinkou. Tato klávesnice představuje pro značku HyperX obrovský krok, protože poprvé uvádí herní periferii i s podpůrným software NGenuity. HyperX Alloy Elite RGB staví na základech a vysoké kvalitě své předchůdkyně HyperX Alloy Elite.