Vánoční tipy pro všechny (2022)

Předvánoční období je každým rokem spjaté s horečnou snahou vymyslet svým blízkým co nejoriginálnější dárek pod stromeček. Pokud hledáte originální tipy na dárky, umíme vám poradit. Technické dárky mají výhodu v tom, že jsou praktické a zároveň podněcují obdarované ke zkoumání a objevování nových možností. Připravili jsem proto pro vás seznam tipů na zajímavé dárky z technologického světa. Pro snadnější orientaci jsme je rozdělili do několika skupin podle toho, pro koho dárek vybíráte.

Oceňovaný SSD disk Kingston FURY bude nově k dostání i s větším chladičem

Společnost Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila uvedení SSD disku Kingston FURY Renegade s chladičem. Jedná se o druhou generaci jejího PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD disku pro hráče konzolových a počítačových her. SSD disk Kingston FURY Renegade s chladičem umožňuje lepší udržování přijatelné teploty i při maximálních rychlostech a zároveň poskytuje špičkový výkon při vysokých kapacitách s využitím nejnovějšího PCIe řadiče Gen 4×4.

Kingston FURY vydává novou speciální edici pamětí DDR4 s RGB podsvícením

Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila, že uvádí na trh nového člena svojí rodiny produktů – operační paměť Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition. Tyto paměťové moduly jsou v rámci řady Kingston FURY unikátní svým bílým chladičem se zářivým RGB podsvícením.

Kingston ohlašuje hardwarově šifrovaný USB disk IronKey Keypad 200

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila uvedení USB flash disku Kingston IronKey™ Keypad 200 (KP200), který jako první ve své kategorii přináší nejnovější zabezpečení dat podle normy FIPS 140-3 Level 3.