Kingston FURY vydává novou speciální edici pamětí DDR4 s RGB podsvícením

Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila, že uvádí na trh nového člena svojí rodiny produktů – operační paměť Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition. Tyto paměťové moduly jsou v rámci řady Kingston FURY unikátní svým bílým chladičem se zářivým RGB podsvícením.

Kingston ohlašuje hardwarově šifrovaný USB disk IronKey Keypad 200

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila uvedení USB flash disku Kingston IronKey™ Keypad 200 (KP200), který jako první ve své kategorii přináší nejnovější zabezpečení dat podle normy FIPS 140-3 Level 3.

Společnost Kingston Digital doplňuje řadu DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 o flash disk s konektorem USB-A

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, pobočka Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila rozšíření svojí řady USB flash disků o model DataTraveler® Max Type-A. Ten navazuje na model DataTraveler® Max s rozhraním USB Type-C®1 a doplňuje tak řadu vysoce výkonných USB flash disků nové generace Kingston DT Max. Oba disky podporují nejnovější standard USB 3.2 Gen 2.

Společnost Kingston Digital představuje USB disk s XTS-AES šifrováním dat a automatickým zálohováním USBtoCloud

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila uvedení USB flash disku IronKey Locker+ 50 (LP50), který zajišťuje všestranné zabezpečení dat pro běžné uživatele. Je vybaven hardwarovým šifrováním AES v režimu XTS, digitálně podepsaným firmwarem proti útokům BadUSB a ochranou proti prolomení hesla metodou Brute Force.