Kingston Digital ohlašuje kapesní přenosný SSD disk XS2000

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila zahájení dodávek kapesního přenosného SSD disku XS2000, který využívá rychlost rozhraní USB 3.2 Gen 2×2 a svými parametry představuje novou generaci kompaktních externích disků na cesty.

Společnost Kingston Digital uvádí přelomový flash disk DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila zahájení dodávek DataTraveler® Max – vysoce výkonného USB disku s konektorem USB C a podporou nejnovějšího standardu USB 3.2 Gen 2. DataTraveler Max (DT Max) nabízí rekordní rychlosti až 1 000 MB/s při čtení a 900 MB/s při zápisu2 a je tak jedním z nejrychlejších USB disků na trhu a prvním svého druhu.

Paměti Kingston FURY vyrážejí do boje!

Kingston FURY, divize společnosti Kingston Technology Europe Co LLP, která je pobočkou Kingston Technology Company, Inc., světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila zahájení dodávek svých vysoce výkonných pamětí Kingston FURY™ Renegade, Kingston FURY Beast a Kingston FURY Impact. Počítačoví nadšenci a hráči mohou nyní svým systémům dopřát vytoužený upgrade díky paměťovým modulům DDR4 s RGB podsvícením, DDR4 bez RGB podsvícení nebo ve formátu DDR3.

Kingston Digital dodává U.2 NVMe SSD disk DC1500M pro datová centra

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila dostupnost U.2 NVMe PCIe SSD disku DC1500M, který je určen pro datová centra a smíšenou provozní zátěž. DC1500M využívá vysoce výkonné rozhraní NVMe PCIe 3.0 ×4 a má předvídatelný výkon při náhodném čtení/zápisu i předvídatelnou latenci v širokém rozsahu pracovních zátěží.

Kingston Technology zavádí novou značku špičkových produktů pro počítačové nadšence a hráče – Kingston FURY

Kingston Technology Europe Co LLP, dceřiná společnost Kingston Technology Company, Inc., světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, oznamuje název svojí nové prestižní značky pro počítačové nadšence a hráče: Kingston FURY. Po mimořádném úspěchu paměťových produktů pod značkou HyperX se společnost Kingston rozhodla přejmenovat tuto herní řadu DRAM, flash pamětí a SSD disků na Kingston FURY a investovat zdroje a know-how ze svého hlavního oboru podnikání do vytvoření nové generace těchto vysoce výkonných komponentů.