Kingston a Ontrack spolupracujú na ponuke najúčinnejších a najpokročilejších riešení mazania dát pre firmy a jednotlivcov

Spoločnosť Kingston Technology, Inc., svetová jednotka v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, nadviazala spoluprácu so spoločnosťou Ontrack, popredným poskytovateľom služieb na obnovu a mazanie dát, aby svojim zákazníkom mohla ponúkať služby vymazania dát za výhodné ceny. Ontrack ponúka oceňované softvérové ​​nástroje a poskytuje technologické služby, ktoré pomáhajú právnym, podnikovým alebo vládnym organizáciám a tiež bežným používateľom účinne a lacno vymazať dáta. V rámci tejto silnej aliancie medzi dvoma dodávateľmi bezpečnostných riešení podporuje Ontrack pomocou špičkových prostriedkov na mazanie dát zákazníkov spoločnosti Kingston, ktorí čelia komplikovaným problémom ochrany údajov podľa GDPR.

HyperX doplňuje řadu SSD disků o FURY RGB SSD a SAVAGE EXO SSD

  • Maximalizujte rychlost hraní a užijte si světelné efekty s novými externími a RGB SSD disky HyperX

Praha, Česká republika – 25. září 2018  HyperX®, divize Kingston Technology Company, Inc., nezávislého světového lídra v oblasti paměťových produktů, dnes uvedla na trh nové SSD disky – HyperX® FURY RGB SSD a HyperX® SAVAGE EXO SSD. FURY RGB SSD je určen pro hráče, kteří touží po rychlejším a plynulejším načítání her a zároveň chtějí vylepšit vizuální tuning svého PC barevnějším LED osvětlením. Savage EXO SSD je výkonný externí disk, který lze použít pro rychlé ukládání dat a spouštění aplikací přímo z disku. Oba SSD disky využívají technologii 3D NAND, která přináší nižší spotřebu energie, delší životnost a vysokou rychlost čtení a zápisu – až 10krát vyšší, než má klasický pevný disk s rychlostí otáček 7200 ot/min.1

HyperX představuje nové herní periferie

 

Praha, Česká republika – 13. září 2018 – HyperX®, herní divize Kingston® Technology Company, Inc., představuje nové herní periferie. Premiéru si odbyly na Gamescom 2018 a po úspěchu na poli PC periferií se nyní v HyperX rozhodli zaměřit na konzolový trh a herní periferie určené k hraní na konzolích. Jednou z největších novinek je představení prvních „pecek“, sluchátek do uší, připravených pro konzoli Nintendo Switch, a k hraní na mobilních telefonech. Spolu s těmito sluchátky také HyperX představil svůj první headset Cloud pro PS4, licencovaný Sony, a obnovenou sérii CloudX pro Xbox. Tím HyperX obsáhl kompletní škálu produktů pro konzole.

HyperX nyní prodává Predator DDR4 RGB s infračervenou synchronizací

HyperX®, herní divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., uvádí do prodeje paměť Predator DDR4 RGB. Paměť má zcela novou technologii infračervené synchronizace, která čeká na přidělení patentu a je v tomto odvětví zcela nová. Nový HyperX Predator RGB je vybavený Intel XMP-ready profily optimalizovanými pro poslední platformu značky Intel a je dostupný ve variantách 8 GB jako samotný modul, nebo v sadách dvou a čtyř modulů o celkové velikosti 16 GB a 32 GB.

Kingston Digital uvádí novou rodinu SSD UV500

Kingston Digital, Inc., vyrábějící produkty typu flash jako dceřiná společnost Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, oznámila uvedení rodiny SSD disků UV500. Dostupné v různých formátech, bude řada UV500 prvním SSD s podporou 3D NAND od společnosti Kingston, která nabízí šifrování celého disk. UV500 je řízen radičem Marvell 88SS1074 a v kombinaci s 3D NAND Flash poskytuje neuvěřitelné rychlosti čtení a zápisu až do 520 MB/s a 500 MB/s, co je 10× rychlejší než pevný disk s rychlostí rotace platní 7200RPM.