Kingston Digital ohlašuje inovaci paměťových karet řady Canvas a nové čtečky karet MobileLite Plus

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, inovuje řadu svých flash paměťových karet Canvas. Nová řada SD a microSD karet s označením Canvas Plus obsahuje první karty Kingston třídy UHS-II. K podpoře vysokých rychlostí čtení karet Canvas Plus byly vyvinuty také nové čtečky MobileLite Plus UHS-II. Canvas Plus představuje novou generaci SD a microSD karet se zvýšeným výkonem pro digitální fotoaparáty, produkci 4K/8K videa, zařízení s OS Android™, akční kamery a drony.

Šifrované USB disky Kingston řady IronKey D300 získaly certifikaci NATO pro stupeň utajení Vyhrazené

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, oznámila, že její řada šifrovaných USB flash disků IronKey D300 získala certifikaci NATO pro stupeň utajení Vyhrazené (Restricted Level). Na základě důkladného prověřování se tak disky Kingston IronKey D300, IronKey D300S a IronKey D300SM zařadily do seznamu NATO Information Assurance Product Catalogue (NIAPC), který obsahuje produkty splňující provozní a bezpečnostní požadavky státních, civilních a vojenských orgánů NATO.

Průzkum: Češi za měsíc pořídí přes 50 fotografií, nejvíce přes mobilní telefon

Fotografování je pro Čechy velmi vděčný koníček, jemuž věnují značný čas i prostor ve svých zařízeních. Z průzkumu, který si nechala vypracovat společnost Kingston vyplývá, že čtyři z pěti Čechů za měsíc pořídí 53 fotografií a nahraje v průměru šest videí. „Díky mobilním telefonům a sociálním sítím pořizujeme stále více fotek a videí, což se projevuje i v nutnosti tato data ukládat. Na trhu pozorujeme stále větší zájem o paměťové karty s velkou kapacitou,“ komentuje zástupce společnosti Kingston, Marcin Gaczor.

TZ – Kingston Technology představuje novou vlajkovou loď, disk KC2000

  • Extrémně rychlé rozhraní NVMe PCIe
  • Podpora kompletního zabezpečení včetně TCG Opal

Praha, Česká republika – 20. května 2019 – Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes ohlásila KC2000, svoji novou generaci M.2 NVMe PCIe SSD disků pro firmy a náročné uživatele. NVMe PCIe SSD disky Kingston KC2000 mají vysoký výkon díky použití nejmodernějšího řadiče pro rozhraní PCIe 3.0 × 4 a 96vrstvé 3D TLC NAND flash paměti a nabízejí mimořádnou rychlost čtení až 3.200 MB/s a zápisu až 2.200 MB/s1. Kromě toho mají i vynikající výdrž a pomáhají uživatelům zvládat lépe a rychleji práci se stolními PC, pracovními stanicemi i počítačovými systémy s vysokým výkonem (HPC).