Společnost Kingston Digital doplňuje řadu DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 o flash disk s konektorem USB-A

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, pobočka Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila rozšíření svojí řady USB flash disků o model DataTraveler® Max Type-A. Ten navazuje na model DataTraveler® Max s rozhraním USB Type-C®1 a doplňuje tak řadu vysoce výkonných USB flash disků nové generace Kingston DT Max. Oba disky podporují nejnovější standard USB 3.2 Gen 2.

Společnost Kingston Digital představuje USB disk s XTS-AES šifrováním dat a automatickým zálohováním USBtoCloud

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila uvedení USB flash disku IronKey Locker+ 50 (LP50), který zajišťuje všestranné zabezpečení dat pro běžné uživatele. Je vybaven hardwarovým šifrováním AES v režimu XTS, digitálně podepsaným firmwarem proti útokům BadUSB a ochranou proti prolomení hesla metodou Brute Force.

Kingston Digital ohlašuje rozšíření kapacity kapesního přenosného SSD disku XS2000 na 4 TB

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes představila 4 TB verzi kapesního přenosného SSD disku XS2000, který využívá rychlost rozhraní USB 3.2 Gen 2×2 a svými parametry představuje novou generaci kompaktních externích disků na cesty.

Společnost Kingston Digital uvádí svůj nejnovější hardwarově šifrovaný USB disk pro zabezpečení dat

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila uvedení svého nejnovějšího šifrovaného USB disku Kingston IronKey Vault Privacy 50 (VP50) s certifikací FIPS 197 a 256bitovým hardwarovým šifrováním AES v režimu XTS pro zabezpečení dat.