Společnost Kingston Technology byla i v roce 2019 největším dodavatelem modulů DRAM

Společnost Kingston Technology Europe Co LLP, která je pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení,  byla podle nejnovějšího přehledu příjmů sestaveného analytickou firmou TrendForce (dříve DRAMeXchange) opět zařazena mezi největší světové dodavatele DRAM modulů pro třetí strany. Podle zjištění TrendForce si společnost Kingston udržuje pozici jedničky na trhu s odhadovanými příjmy 12,9 miliardy dolarů, což představuje 80,33% tržní podíl. Hodnocení za rok 2019 řadí společnost Kingston na první místo žebříčku již po sedmnácté za sebou od doby, kdy ji firma TrendForce umístila  na nejvyšší příčku poprvé.

Kingston přidává k šifrovaným USB flash diskům varianty s kapacitou 128 GB

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, Inc., světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes ohlásila přidání 128GB verzí do svého portfolia šifrovaných USB flash disků. Disky jsou součástí ucelené sady zabezpečených řešení, která vyhoví požadavkům všech typů uživatelů.

Kingston dodává 2TB NVMe PCIe SSD disky KC2500

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes začíná dodávat 2TB1 M.2 NVMe PCIe SSD disky KC2500 pro stolní počítače, pracovní stanice a systémy pro výpočetně náročné úlohy (HPC). Nový model s navýšenou kapacitou dává zákazníkům možnost udržet krok s rostoucími potřebami ukládání více dat a urychlení jejich zpracování.

Kingston Technology dodává špičkové výkonné SSD disky 7,68TB pro datová centra

Společnost Kingston Digital, Inc., která je výrobcem flash pamětí a pobočkou Kingston Technology Company, Inc., světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes zahájila dodávky 7,68TB* modelů SATA SSD disků 500R (DC500R) a 450R (DC450R) určených pro datová centra. 7,68TB U.2 NVMe SSD disk DC1000M přijde na trh v červnu. Tyto SSD disky umožňují navýšit kapacitu úložišť datových center používajících disky s rozhraním NVMe nebo SATA a splňují přísná pravidla QoS pro zajištění dobře předvídatelné hodnoty IOPS a nízké latence.