Řada Kingston FURY představuje svůj výkonný PCIe 4.0 NVMe SSD disk

Společnost Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes ohlásila SSD disk Kingston FURY Renegade, který představuje novou generaci PCIe 4.0 NVMe M.2 disků pro hráče, počítačové nadšence a náročné uživatele. SSD disk Kingston FURY Renegade přináší špičkový výkon při vysokých kapacitách s využitím nejnovějšího řadiče pro PCIe 4.0 ×4 a 3D TLC NAND pamětí.

Kingston Digital uvádí na trh nové PCIe 4.0 NVMe SSD disky KC3000

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes představila KC3000, novou generaci PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD disků pro stolní i přenosné počítače. SSD disk KC3000 používá nejnovější řadič Phison E18, obsahuje 3D TLC NAND paměti s vysokou hustotou a je ideální pro náročné uživatele, kteří potřebují co nejvyšší rychlosti pro zpracování dat.

Kingston Digital ohlašuje kapesní přenosný SSD disk XS2000

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila zahájení dodávek kapesního přenosného SSD disku XS2000, který využívá rychlost rozhraní USB 3.2 Gen 2×2 a svými parametry představuje novou generaci kompaktních externích disků na cesty.