Společnost Logitech představuje MX Brio, svoji dosud nejdokonalejší webkameru pro měnící se způsoby práce a streamování

Společnost Logitech představila revoluční špičkovou webkameru MX Brio/MX Brio 705 for Business, která byla navržena tak, aby splňovala požadavky náročných koncových uživatelů a firem. MX Brio je dosud nejpokročilejší webová kamera společnosti Logitech a patří spolu s klávesnicemi a myšmi MX do ekosystému řady Master Series. Přináší vynikající funkčnost a uživatelskou zkušenost ze streamování pro podporu kvalitní spolupráce. Rozlišením Ultra HD 4K pomáhá kreativním profesionálům a vývojářům vylepšit dojem z jejich virtuálních prezentací a efektivně sdílet výsledky práce a další nápady.

Vánoční tipy pro všechny (2023)

Vánoce 2023 mohou být svátky originálních dárků, nechte se inspirovat technologickými tipy, které zaujmou přátele moderních vymožeností i designu. Připravili jsme výběr perfektních tipů pod stromeček v několika kategoriích.

Společnost Logitech uvádí na trh ergonomické klávesnice Wave Keys

Společnost Logitech představila bezdrátové ergonomické klávesnice Wave Keys a Wave Keys for Business, které jsou odpovědí na zvýšenou potřebu komfortu u pracovního stolu. Klávesnice Wave Keys mají charakteristický vlnovitý design a kompaktní uspořádání kláves, abyste si nemuseli zvykat na jiný způsob psaní, a integrovanou polstrovanou opěrku dlaní kvůli pohodlnému celodennímu používání. Podle nedávno zveřejněné zprávy o stavu trhu, kterou vypracovala společnost RationalStat, se požadavky na ergonomii vybavení zvyšují s tím, jak lidé všech věkových kategorií tráví stále více času u počítače, a v příštích sedmi letech mají vzrůst o 4,6 %.

S radosťou späť do práce. Tipy na naštartovanie produktivity po lete

Zatiaľ čo koniec leta znamená pre školákov návrat do školských lavíc, mnohí z nás dospelých sa vracajú späť za kancelársky stôl. S jeseňou totiž často prichádza najrušnejšie pracovné obdobie v roku. Ako sa návratu do pracovnej rutiny nezľaknúť, ale naopak, si ho spríjemniť? Máme pre vás niekoľko tipov.