Pořiďte si novou vertikální ergonomickou myš Logitech Lift

Společnost Logitech představila vertikální bezdrátovou ergonomickou myš Lift, která přispívá ke zvýšení produktivity a snížení únavy při dlouhém sezení u pracovního stolu. Líbivý design s přirozenými tvary skvěle padne do malých až středně velkých rukou a dodává se ve třech krásných barevných provedeních: růžové, smetanové a grafitové. Grafitová myš je v Severní Americe a Evropě k dostání také ve verzi pro leváky. Nová ergonomická myš Logitech Lift bude v České republice k dispozici od 25. dubna 2022 za doporučenou maloobchodní cenu 1 999 Kč.

Logitech G představuje mechanické herní klávesnice G413 SE v plné velikosti i bez numerického bloku

Logitech G, značka společnosti Logitech a přední inovátor herních technologií a vybavení, oznamuje dostupnost mechanických herních klávesnic Logitech G413 SE (plná velikost) a G413 TKL SE (bez numeriky). Tyto nové, cenově výhodné klávesnice, jsou navrženy s ohledem na přesnost a výkon. Mají mechanické spínače vhodné k hraní her a extrémně odolné hmatníky kláves vyrobené z polybutylentereftalátu (PBT), který se neleskne, nebledne a dobře odolává opotřebení. Mechanické herní klávesnice Logitech G413 SE a Logitech G413 TKL SE budou k dostání v České republice a na Slovensku v únoru 2022 u všech prodejců (Alza, CZC, Datart, Electroworld, Nay, PGS.sk) za doporučené maloobchodní ceny 1 899 Kč, respektive 1 699 Kč.

Zbavte se uniformity s novou klávesnicí a myší řady Studio od společnosti Logitech

Společnost Logitech uvádí na český trh nejnovější produkty řady Studio – klávesnici POP Keys a myš POP Mouse, které vnesou do vaší pracovní rutiny osobitost, zábavu a sebeprezentaci. Příchod nové myši a mechanické klávesnice s nevšedním vzhledem mění zažité zvyklosti, jak by měl vypadat váš osobní pracovní prostor. Produkty budou dostupné v České republice a na Slovensku u prodejců (Alza, CZC, HP Tronic, FAST, TS Bohemia, NAY a Westech) za doporučené maloobchodní ceny 2 499 Kč za klávesnici POP Keys a 999 Kč za myš POP Mouse.

Myš Logitech Signature M650 nabízí víc možností a funkcí také levákům

Společnost Logitech přichází s novou bezdrátovou myší Signature M650. Díky dvěma různým velikostem (S/M a L) a verzi pro leváky, nabízí lepší pracovní podmínky mnohem větší skupině lidí než jiné modely. Mezi její přednosti patří také rolovací kolečko SmartWheel, téměř neslyšná tlačítka s nastavitelnými funkcemi a praktický design. Tato myš se stane skvělým doplňkem každého počítače a práce s ní bude rychlejší a příjemnější než kdykoli předtím. Myš Signature M650 bude v České republice dostupná od ledna 2022 u prodejců (Alza.cz, CZC.cz, HP Tronic, TS Bohemia a Electroworld) za doporučenou maloobchodní cenu 1 099 Kč.