Nejdokonalejší kompaktní myš Logitech nabízí špičkový výkon a rychlost, kdykoli a kdekoli potřebujete

Společnost Logitech představila nové bezdrátové kompaktní myši s nízkým profilem – MX Anywhere 3 a MX Anywhere 3 pro Mac, určené pro náročné tvůrce obsahu, vývojáře a všechny ostatní, kteří chtějí výkon, mobilitu a komfort všude, kde potřebují pracovat. Myš dokáže snímat polohu prakticky na libovolném povrchu, včetně skla, takže se dá bez problémů přenášet mezi různými pracovišti doma i v kanceláři. Díky nové generaci rolovacího kolečka MagSpeed můžete s MX Anywhere 3 tiše procházet obsah obrazovky a automaticky přepínat mezi krokováním s maximální přesností a rychloposuvem až 1 000 řádků za sekundu.

„Myš MX Anywhere 3 je nejnovější přírůstek do prémiové rodiny produktů MX. Zkonstruovali jsme ji tak, abyste s ní mohli pracovat, jak nejrychleji dokážete, takže s ní zvládnete vše, co potřebujete,“ říká Delphine Donne-Crock, generální ředitelka společnosti Logitech pro oblast kreativity a produktivity. „MX Anywhere 3 vám usnadní a urychlí práci v každé situaci, kdy musíte být maximálně produktivní. Pohodlně se používá a dobře padne do menší ruky.“

Myš MX Anywhere 3 komunikuje bezdrátově do vzdálenosti až 10 metrů a je vybavena USB-C konektorem k rychlému nabíjení. Při plném nabití vydrží až 70 dnů provozu a jednominutové rychlé dobíjení postačí až na tři hodiny práce. Pomocí bezdrátové technologie Bluetooth® nebo dodávaného Unifying™ USB adaptéru ji můžete připojit až ke třem zařízením a přepínat mezi nimi stiskem tlačítka.

Pro urychlení práce si můžete přizpůsobit nastavení MX Anywhere 3 podle svých zvyklostí nebo využít předdefinované profily pro konkrétní aplikace. Když k MX Anywhere 3 přidáte ještě klávesnici MX Keys, získáte ideální sadu, se kterou dokážete zvládnout opravdu vše, co potřebujete.

Kompatibilita

Myš MX Anywhere 3 pracuje pod systémy Windows®, macOS, iPadOS, ChromeOS a Linux. Myš MX Anywhere 3 pro Mac je optimalizována pro macOS, je kompatibilní s iPadem a dodává se s nabíjecím kabelem pro Mac s USB-C konektory.

Cena a dostupnost

Logitech MX Anywhere 3 a MX Anywhere 3 pro Mac budou v prodeji v České republice u vybraných maloobchodních prodejců v průběhu září 2020. Obě myši se dodávají ve světle šedé barvě a MX Anywhere 3 nabízejí se také v růžové a grafitové barvě. Doporučená maloobchodní cena myší MX Anywhere 3 a MX Anywhere 3 pro Mac je 2 499 Kč. K získání dalších informací navštivte Logitech.com, náš blog nebo se k nám připojte na sítích Pinterest, Facebook, Instagram a Twitter.

fotografie: