Zlepšete svůj pracovní výkon s vůbec prvními mechanickými klávesnicemi z řady Logitech MX navrženými k podpoře tvorby a produktivity

Nová myš MX Master 3S a bezdrátové klávesnice MX Mechanical a MX Mechanical Mini pomáhají zkušeným autorům digitálního obsahu užívat si každý okamžik tvůrčího procesu.

Společnost Logitech rozšiřuje svoji produktovou řadu Master o dvě nové mechanické klávesnice – standardně velkou MX Mechanical a minimalistickou MX Mechanical Mini – a myš MX Master 3S. Řada Logitech Master tak přináší pokročilým tvůrcům digitálního obsahu další perfektní nástroje k zvýšení produktivity díky rychlému mechanickému psaní a přesnému polohování.

„Je zde rostoucí komunita softwarových vývojářů, kteří si oblíbili mechanické klávesnice, když začali hrát hry, a nyní chtějí zažívat stejný pocit přesnosti ovládání i u profesionální pracovní stolní klávesnice,“ říká Tolya Polyanker, vedoucí oddělení MX Series pro kreativitu a produktivitu společnosti Logitech. „MX Mechanical v sobě spojuje to nejlepší z obojího – zkušenosti společnosti Logitech s výrobou herních klávesnic a charakteristické vlastnosti řady MX Master.“

Klávesnice MX Mechanical a MX Mechanical Mini nabízejí nejnovější generaci nízkoprofilových mechanických spínačů. Díky spínačům Tactile Quiet (Brown) se jedná vůbec o nejtišší mechanické klávesnice Logitech, které přinášejí úžasně uspokojivý hmatový vjem při psaní. Na vybraných trzích jsou k dispozici také varianty se spínači Clicky (Blue) a Linear (Red). Klávesnice mají kvůli optimalizaci periferního vidění dvoubarevné hmatníky kláves. Chytré podsvícení se šesti volbami automaticky upravuje jas podle okolního světla a vypíná se, když není zapotřebí, aby se šetřila energie baterie.

Myš MX Master 3S je navržena tak, aby líp uspokojila potřeby náročných tvůrců. Má optický snímač s rozlišením 8 000 DPI, který dokáže pracovat na většině povrchů, včetně skla, a nabízí urychlení práce na monitorech s vysokým rozlišením. Ve srovnání s myší MX Master 3 je nyní klikání tlačítek o 90 % tišší při zachování stejně uspokojivého pocitu přesnosti, což díky omezení rušivých zvuků podporuje lepší soustředění na práci.

Tato myš je vybavena také elektromagnetickým kolečkem MagSpeed™, které umožňuje rolovat rychlostí až 1 000 řádků za sekundu, bočním rolovacím kolečkem pro rychlejší horizontální navigaci a unikátním ergonomickým tvarem vytvořeným pro dlouhé hodiny pohodlné práce.

Nové produkty MX Mechanical, MX Mechanical Mini a MX Master 3S jsou kompatibilní se softwarem Logi Options+ – nyní ve verzi Beta. Uživatelé si můžou přizpůsobit jednotlivá tlačítka, používat předdefinované nebo vytvářet vlastní profily pro konkrétní aplikace, nastavovat rychlost snímání, volit efekty podsvícení a další funkce optimalizace preferovaného způsobu práce. Všechny tři produkty disponují bezdrátovými technologiemi Bluetooth i Logitech Logi Bolt pro spolehlivé a bezpečné připojení i v prostředí se silným bezdrátovým provozem. Lze je připojit až ke třem různým zařízením a jsou kompatibilní s různými operačními systémy, včetně Windows, macOS, iPadOS, Android, Chrome OS a Linux.

Udržitelnost

Společnosti Logitech navrhuje svoje produkty tak, aby měly nejen výborné užitné vlastnosti, ale také minimální dopad na životní prostředí. Klávesnice MX Mechanical a MX Mechanical Mini byly zkonstruovány s ohledem na udržitelnou budoucnost. Část plastových dílů klávesnic se vyrábí z recyklovaného plastu (PCR): 45 % u modelu MX Mechanical a 47 % u modelu MX Mechanical Mini. Horní pouzdro klávesnic je z nízkouhlíkového hliníku, který se vyrábí s použitím obnovitelných zdrojů energie namísto fosilních paliv, aby se snížila jeho uhlíková stopa. Myš MX Master 3S obsahuje také PCR plast – jeho podíl činí 27 % u grafitové a 22 % u světle šedé barevné varianty.

Všechny výrobky Logitech, včetně MX Mechanical, MX Mechanical Mini a MX Master 3S, jsou certifikovány jako uhlíkově neutrální. Když koupíte výrobek od společnosti Logitech, máte jistotu, že jeho uhlíková stopa se snížila na nulu, a to díky podpoře lesnictví, obnovitelných zdrojů energie a klimatických komunit usilujících o snižování emisí uhlíku.

Cena a dostupnost

MX Mechanical, MX Mechanical Mini a MX Master 3S budou v České republice k dostání u tradičních partnerů. Doporučená maloobchodní cena klávesnice MX Mechanical je 4 490 Kč, klávesnice MX Mechanical Mini 3 990 Kč a myši MX Master 3S 3 190 Kč.

soubory:

fotografie: