Zbavte se uniformity s novou klávesnicí a myší řady Studio od společnosti Logitech

Společnost Logitech uvádí na český trh nejnovější produkty řady Studio – klávesnici POP Keys a myš POP Mouse, které vnesou do vaší pracovní rutiny osobitost, zábavu a sebeprezentaci. Příchod nové myši a mechanické klávesnice s nevšedním vzhledem mění zažité zvyklosti, jak by měl vypadat váš osobní pracovní prostor. Produkty budou dostupné v České republice a na Slovensku u prodejců (Alza, CZC, HP Tronic, FAST, TS Bohemia, NAY a Westech) za doporučené maloobchodní ceny 2 499 Kč za klávesnici POP Keys a 999 Kč za myš POP Mouse.

„Řada Studio od společnosti Logitech podporuje originalitu každého jednotlivce,“ řekl Art O’Gnimh, viceprezident společnosti Logitech pro oblast životního stylu, kreativity a produktivity. „Klávesnice POP Keys a myš POP Mouse představují inovativní produkty, které jsou stejně nekonvenční jako naši uživatelé, mají vlastní charakter a nezaleknou se žádné práce.“

Klávesnice POP Keys se dodává s celkem osmi vyměnitelnými hmatníky s emoji symboly – čtyři z těchto hmatníků jsou předinstalovány na samotné klávesnici. Klávesy pro emoji lze snadno nakonfigurovat na vkládání vašich oblíbených symbolů nebo na jinou praktickou funkci pomocí softwaru Logitech Options, který je k dispozici pro platformy Windows i Mac. Myš POP Mouse je vybavena speciálním horním tlačítkem, které otevírá nabídku emoji a lze ho také jednoduše nastavit i pro pohodlné ovládání jiných funkcí.

Úchvatná retro klávesnice POP Keys nabízí mechanické klávesy ve stylu klasického psacího stroje pro pohodlné psaní a různé pokročilé funkce. Jejích 12 funkčních kláves ovládá například pořizování snímků obrazovky, vypnutí mikrofonu nebo přehrávání médií, abyste si mohli usnadnit práci nebo zpříjemnit chvíle volna. Užívejte si téměř návykové psaní, při kterém cítíte, jak vaše prsty přesně zapadají do prohlubní hmatníků nebo jak se klávesy s uspokojivým cvakáním podvolují vašim dotykům, a rozehrajte klávesový koncert.

Roztomilá kompaktní myš POP Mouse se snadno vejde do tašky nebo kapsy, abyste mohli pracovat i na cestách, a zvyšuje vaši produktivitu díky kolečku Smartwheel, které se automaticky přepíná z režimu vysoké přesnosti do režimu rychlého rolování. Její hladké tělo vám dobře padne do dlaně a pomůže vám pohodlně pracovat na čemkoli, co je třeba udělat. Myš POP Mouse má líbivý design a je k dostání v mnoha zářivých barvách, které oživí každé prostředí, zlepší vám náladu a přinesou větší radost z práce. Po stažení aplikace Logitech Options můžete myš používat se softwarovou funkcí Logitech Flow, která umožňuje snadné kopírování a vkládání textu, souborů a obrázků mezi počítači.

Oba POP produkty zvyšují kreativitu při práci s více zařízeními, protože se dokážou připojit až ke třem zařízením najednou pomocí technologie Bluetooth nebo bezdrátového přijímače Logi Bolt. Jsou také mechanicky odolné a mají dlouhou výdrž baterie, což jsou typické vlastnosti produktů Logitech.

Klávesnice POP Keys a myš POP Mouse jsou nejnovějšími přírůstky do řady Studio společnosti Logitech. Do této řady patří také minimalistická myš Pebble, klávesnice K380 a podložka Logitech Desk Mat. Klávesnice POP Keys funguje se systémy macOS, Windows, iOS, ipadOS, Chrome OS a Android a myš POP Mouse funguje se systémy Windows, macOS, iPadOS, Chrome OS a Linux.