Vánoční tipy na IT dárky 2018

Vánoce už klepou na dveře. Mají to být svátky klidu a míru, proto se zbytečně nestresujte a nenechávejte nákup dárků až na poslední chvíli. Jako malá inspirace by vám mohly pomoci i naše tipy na originální převážně technické gadgety, které určitě budou rádi používat vaši nejbližší každý den a vždy si při tom s láskou vzpomenou na vás.

Dárek pro celou rodinu


Bezdrátová klávesnice k ovládání televize

S bezdrátovou klávesnicí Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus CZ sledujte video, surfujte po internetu, chatujte s přáteli a mnoho dalšího, bez nepříjemných prodlev či výpadků. Ovládání PC zábavy na televizoru by neměla být těžká práce. Pohodlně se opřete a surfujte na počítači připojeném k televizoru z pohodlí vašeho gauče!

Cena: 1 499 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese: https://www.pressoffice.cz/logitech-k400-plus-klavesnice-pro-obyvaci-pokoje-zjednodusuje-propojeni-vaseho-pc-s-televizorem/

 

Designový vnitřní komunikátor

Vnitřní odpovídací jednotka 2N® Indoor Talk zajistí pohodlnou komunikaci se svátečními hosty, kteří zazvoní u vašich dveří. Stylový skleněný panel s nastavitelným podsvícením je ozdobou interiéru a nabízí HD zvuk s potlačením šumu, zvonek s 10 druhy vyzváněcích melodií, dětský zámek i aktivaci  služby „nerušit“.

Cena: 6500 Kč

Více informací a obrázky: http://press.2n.cz/cs_CZ/archive/2n-indoor-talk-zajisti-kvalitni-audio-spojeni-s-navstevniky-u-dveri

 

Užijte si 5.1 prostorový zvuk

Nový, cenově výhodný reproduktorový systém s 5.1 kanálovým prostorovým zvukem Logitech Z607 5.1 Surround Sound s Bluetooth se dá připojit ke všem zdrojům hudby. Díky mnoha možnostem připojení můžete poslouchat zvuk z TV, telefonu nebo počítače přes Bluetooth nebo kabel s 3,5mm jackem nebo RCA konektory. Můžete dokonce přehrávat obsah SD karty nebo USB disku a také přijímat vysílání FM rádia. Systém je vybaven mimořádně dlouhými 6,2m kabely pro zadní satelitní reproduktory, takže nebudete muset přesunovat nábytek v místnosti, abyste pro ně našli nejvhodnější místo pro dosažení optimálního prostorového zvuku.

Cena: 3 290 Kč

Více informací a fotografie ve vysokém rozlišení najdete na adrese: https://www.pressoffice.cz/uzijte-si-5-1-prostorovy-zvuk-novymi-reproduktory-logitech-z607/

 

Chraňte své srdce

Trendem dnešní doby je předcházet nemocem řádnou prevencí pomocí domácí diagnostiky. Předcházejte kardiovaskulárním chorobám s tlakoměrem Veroval® duo control s technologií Duo Sensor, který dokáže velmi přesně změřit krevní tlak i tep. Přístroj kombinuje dvě metody měření – oscilometrickou a poslechovou, a pracuje spolehlivě i v případě, že trpíte nepravidelným srdečním rytmem. Samozřejmostí jsou USB kabel k propojení s počítačem i bezplatná aplikace pro analýzu naměřených dat. Dárkové balení navíc potěší jako nápaditý vánoční dárek.

Cena: 2 199 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/veroval-duo-control/

 

Inteligentní pomocník nejen při kontrole hmotnosti

Dodržujete zdravý životní styl a hlídáte si linii? Pracujete na své postavě a potřebovali byste mít lepší přehled o svých pokrocích? Pořiďte si pomocníka – inteligentní váhu Veroval®, se kterou vás neohrozí ani vánoční cukroví a hubnutí půjde samo. Kromě tělesné hmotnosti měří váha i hmotnost kostí, index BMI nebo podíl tělesného tuku, svalové tkáně a vody v těle. Automaticky určí ideální hmotnost a vhodný kalorický příjem.

Cena: 2 499 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/inteligentni-pomocnik-nejen-pri-kontrole-hmotnosti/

 

Měření teploty během vteřiny

Teploměr nesmí chybět v žádné lékárničce. S infračerveným dotykovým teploměrem Veroval®  2v1 změříte teplotu na čele nebo v uchu, a to už během jedné vteřiny. Teplotu tak hravě změříte i spícímu dítěti. Do paměti teploměru se automaticky ukládá posledních 10 výsledků měření.

Cena: 729 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/veroval-infracerveny-dotykovy-teplomer-2v1/

 

Pro dokonalé pokrytí Wi-Fi bez mrtvých zón

Máte doma problémy s dosahem vaší wi-fi? COVR Smart Roaming technologie společnosti D-Link pokryje perfektním signálem celý váš dům. Stačí po domě vhodně rozmístit elegantní přístupové body, které společně roznesou signál do patra i do nejtemnějších koutů vašeho domu. Vaše zařízení se potom automaticky připojí k té přístupové jednotce Covr, která je nejblíže pro co nejlepší a nejsilnější spojení. D-Link COVR-C1202 je ideální dárek pro celou rodinu, který vás zbaví problémových míst bez wi-fi a pomůže vám zůstat opravdu všude online.

Cena: 3 999 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/spolecnost-d-link-predstavi-ces-2018-nejnovejsi-celoplosna-reseni-domaci-wi-fi-site-produkty-automatizovane-domacnosti-novou-aplikaci-mydlink/

 


Dárek pro děti a dospívající

Popusťte uzdu kreativitě s perem pro iPad

Logitech Crayon je všestranné, přesné digitální pero k iPadu 6. generace. Dopřejte dětem tvůrčí rozlet v aplikacích, které podporují Apple Pencil. Díky vyspělé technologii jím mohou psát stejně přirozeně jako perem na papír.

Cena: 1 750 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/popustte-uzdu-kreativite-perem-logitech-crayon-novy-97-ipad/

 

Nechte se vtáhnout do hry

Výkonné 2.1 herní reproduktory Logitech G560 zajistí špičkový zvukový a vizuální zážitek, který vás doslova vtáhne do herního světa či děje filmu. Tato sestava zaujme nejen vynikajícím zvukovým výkonem 240 W, ale také barevným designovým podsvícením LIGHTSYNC, zvukovým vizualizérem a podporou prostorového zvuku s technologií DTS:X Ultra.

Cena: 6 250 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/logitech-g-oznamuje-uvedeni-novych-pc-reproduktoru-mechanicke-klavesnice-technologii-lightsync/

 

Profesionální webová kamera pro streaming a videohovory

Jedinečnou kombinaci elegance a špičkové kvality představuje webkamera Logitech BRIO 4K Stream Edition, která je jako stvořená k  prvotřídnímu streamování, a to i ve zhoršených podmínkách. Kamera totiž disponuje rozlišením Ultra HD 4K a speciální technologií HDR, proto  dokáže zachytit i ty nejmenší detaily či vyvážit změny jasu při nerovnoměrném nasvícení. Samotná instalace webkamery Logitech je přitom velmi jednoduchá. Pro maximální bezpečí při přenášení jsou součástí webkamery i malé pouzdro a ochranná krytka.

Cena: 6 490 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/logitech-predstavuje-novou-kameru-logitech-brio-4k-streaming/

 

Bezdrátová herní myš LIGHTSPEED

Bezdrátová herní myš Logitech G305 Recoil nadchne amatérského i profesionálního uživatele či hráče, protože podporuje technologie Lightspeed a Powerplay, které umožňují opravdu pohodlné a příjemné hraní. Je to jeden z nejnovějších produktů v herní sféře Logitech. Přináší špičkový optický snímač společnosti HERO a velmi pohodlné ovládání. Myš napájí jedna AA baterií a v bezdrátovém režimu vydrží až 250 hodin hraní.

Cena: 1 659 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/logitech-g-vypousti-sveta-novou-bezdratovou-herni-mys/

 

Popadněte svůj závoďák za volant

Díky svému vzhledu, konstrukci a lásce k závodním hrám povyšuje Logitech G závodění na novou úroveň. Závodní volanty G920 a G29 pro PC a pro X-Box One nebo PS4 nabízí skutečný zážitek z jízdy. Po jejich vyzkoušení už nikdy nebudete chtít znovu závodit s běžným ovladačem.

Cena: 11 049 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/dva-modely-zavodnich-volantu-pro-playstation-4-xbox-one/

 

Herní sluchátka s prostorovým zvukem

S kvalitními herními sluchátky Logitech G433 prožijete dokonalou symfonii akustických zážitků, které vás za pomoci 7.1 prostorového zvuku neuvěřitelně vtáhnou do děje. Okamžitě se můžete ocitnout uprostřed bitevní vřavy nebo až budete chtít venku poslouchat hudbu, není nic jednoduššího, než si novou generaci náhlavních souprav vzít s sebou v praktickém pouzdru. Sluchátka váží pouze 259 gramů a jsou extrémně pohodlná. V několika barevných provedení vám jistě zpříjemní každý den.

Cena: 3 490 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/logitech-g-predstavuje-vyspele-herni-headsety-vytvorene-pro-zivot/

 

Bezdrátová mechanická klávesnice

Mimořádná reakce herní klávesnice Logitech G613 Lightspeed DE představuje kvalitní nástroj na stůl všech hráčů, kteří chtějí ve virtuálním světě posunout své výkony na úplně nový level. Její klávesy s kvalitní konstrukcí vám umožní nejpřesnější pohyby a velice citlivou odezvu. Úsporné rozměry herní klávesnice k tomu všemu nebudou nijak omezovat tahy myší. Mechanické klávesy je radost používat jak při hraní, tak psaní a díky spolehlivému mechanismu se můžete vsadit, že vám vydrží proklatě dlouho.

Cena: 1 999 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/logitech-g-predstavuje-novou-bezdratovou-mechanickou-klavesnici-bezdratovou-herni-mys-nove-generace-technologii-lightspeed/


Dárek pro okouzlující ženu

Reproduktor s překvapivě mohutným zvukem

Reproduktor Ultimate Ears WONDERBOOM se hodí pro ženy, které milují hudbu, rády cestují a chtějí mít svou hudbu s sebou. Wonderboom je kompatibilní s každým zařízením podporujícím Bluetooth a bezdrátový rozsah má až 33 metrů. Je navíc odolný proti prachu a vodě. Ponoření zvládne do 1 metru hloubky až na 30 minut. K dispozici je v šesti barevných provedeních, takže si každá žena vybere.

Cena: 2 699 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/ue-wonderboom-maly-reproduktor-prekvapive-mohutnym-zvukem/

 

Velmi tichá bezdrátová myš

Bezdrátová myš Logitech M330 Silent Plus se nejen perfektně ovládá, ale navíc je opravdu velmi tichá. Hlučnost při práci má totiž až o 90 % nižší, než bývá obvykle běžné. Klikání, rolování kolečkem a pohyb po stole tak nebude vadit vám ani vašemu okolí. Myš je optimalizována pro praváky. Díky jejímu ergonomickému tvaru a úchytům z měkké gumy můžete ovládat svůj počítač desítky hodin bez křečí do zápěstí.

Cena: 1 109 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/logitech-predstavuje-sve-prvni-tiche-mysi/

 

MicroSD karta pro fotky z každého okamžiku vašeho života

MicroSD a SD karty Kingston jsou vyhlášené svou spolehlivostí a kvalitou. Jsou vhodné pro telefony i malé kompaktní fotoaparáty. Snadno pomocí této karty rozšíříte úložiště mobilních telefonů kterékoliv značky vybavené microSD slotem. V sérii Canvas si můžete vybrat z karet Select pro chytré telefony, Go! pro zrcadlovky a kamery a React pro 4K a akční kamery.

Cena: od 200 Kč

Fotografie ke stažení zde:

https://www.pressoffice.cz/kingston-digital-oznamuje-novou-serii-pametovych-karet-canvas/

 

Klávesnice pro jakékoliv zařízení

Logitech K780 Multi-Device je plně vybavená, překrásně zpracovaná počítačová klávesnice s numerickou klávesnicí, která je zároveň skvěle kompatibilní s chytrými telefony a tablety. Vychutnejte si pohodlné tiché psaní a snadné přepínání mezi všemi zařízeními umožňujícími zadávání textu. Kompatibilní s počítači PC a Mac, a systémy Chrome OS, Android a iOS.

Cena: 2 836 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/logitech-k780-multi-device-jedna-klavesnice-pro-jakekoli-zarizeni/

 

Snadné a pohodlné nabíjení iPhonu

Bezdrátový nabíjecí stojánek Logitech POWERED slouží všem modelům iPhone X a 8. Umožňuje iPhone nejen snadno nabíjet, ale zároveň ho také používat. Pro vyšší komfort nabízí stojánek POWERED nabíjení ve svislé i vodorovné poloze.

Cena: 1 949 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/logitech-powered-nabizi-snadne-pohodlne-nabijeni-iphonu/

 

Pro domácnost pod kontrolou

Kamerový set mydlink Pro Wire-Free (DCS-2802KT a DCS-1820LM) byl navržen tak, aby byly kamery diskrétní, odolné vůči povětrnostním vlivům a vše spolehlivě fungovalo zcela jednoduše i bez kabelů tak, jako ještě nikdy. Kamery lze umístit prakticky kdekoliv uvnitř nebo venku, takže můžete mít vždy dokonalý přehled, jak si hrají vaše děti – v domě i na zahradě. Magnetický držák na strop nebo stěnu umožňuje snadné přemístění kamer a obraz ve vysokém rozlišení 1080p Full HD zachytí každičký detail.

Cena: 14 799 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/nahravejte-videa-cloudu-novymi-kamerami-mydlink/

 


Dárek pro milovaného manžela

Nejdokonalejší ergonomická myš

Nová vertikální myš Logitech MX Vertical patří mezi špičkové příslušenství spojující moderní design a praktičnost. S myší, která vznikla, aby prioritně snížila svalové zatížení, tlak na zápěstí a celkově upravila celkové polohu, vydržíte pracovat daleko déle a ve větším pohodlí. Díky této úpravě se sníží napětí ve svalech o 10 %, a to se se podepíše na výkonnosti a produktivitě.

Cena: 2 799 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/logitech-predstavuje-nejdokonalejsi-ergonomickou-mys/

 

Elegantní klávesnice s revolučním ovládacím kolečkem

Klávesnice Logitech Craft disponuje kreativním ovládacím kolečkem, které okamžitě přizpůsobí klávesnici a její funkce aplikaci, kterou zrovna používáte, díky tomu můžete dosahovat při práci nejvyšší možné rychlosti a efektivity ovládání. Jednotlivé klávesy jsou podsvícené a mají stabilní stisk pro maximální pohodlí při dlouhém psaní.

Cena: 5 499 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/nove-definuje-pouzivani-klavesnice/

Špičkové reproduktory Bluetooth

Bezdrátové reproduktory Logitech MX Sound dosahují vždy znamenitého zvuku, ať už posloucháte hudbu, sledujete videa nebo třeba filmy. Reproduktory vynikají špičkovými měniči, nadchnou vás prémiovou tkaninou a podsvícenými ovládacími prvky, které se aktivují pohybem vaší ruky. Reproduktorové duo stačí bezdrátově propojit se smartphonem nebo tabletem prostřednictvím technologie Bluetooth 4.1 a vaše soukromá hudební párty může začít.

Cena: 2190 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/logitech-predstavuje-reproduktor-mx-sound/

 

Objevte tajemství úspěšné prezentace

S moderním prezentérem Spotlight od Logitech vzbudíte pozornost diváků a zároveň se můžete volně pohybovat mimo usazený počítač. Toto praktické zařízení je nabité funkcemi, díky nimž budete prezentovat jako skutečný profesionál.

Cena: 3 490 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/logitech-spotlight-meni-zpusob-prezentovani/

 

Vysoce výkonná herní myš

Znovuzrozená herní legenda. Tak by šla označit nová herní myš od společnosti Logitech s označením G502 HERO. Nová myš je pro maximální přesnost a výkonnost vybavena pokročilým optickým senzorem, vlastními programovatelnými profily, citlivostí od 200 do 16 000 DPI a upraveným závažím. Na milovníky barev čeká propracované barevné podsvícení, které si můžete přizpůsobit podle své nálady.

Cena: 2 299 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/ocenovana-herni-mys-logitech-g502-dostala-novy-revolucni-snimac-hero-16k/

 

Mechanická klávesnice s technologií LIGHTSYNC

Toužíte po herní klávesnici, na niž je spolehnutí? Logitech G513 Carbon je rozhodně skvělou volbou. Je pohodlná, má dokonce pěknou podložku pod zápěstí. Vypadá luxusně, kvalitní podsvícení hraje všemi barvami a spoustu věcí si můžete přizpůsobit. Navíc má pokročilé mechanické spínače –  tiché a superrychlé.

Cena: 4 990 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/logitech-g-oznamuje-uvedeni-novych-pc-reproduktoru-mechanicke-klavesnice-technologii-lightsync/

 

Logitech Gaming Headset PRO

Co by to bylo za herní vřavu bez pořádného vybavení. Nová generace herních sluchátek Gaming Headset PRO společnosti Logitech zaujme především velmi kvalitním zvukem, mimořádně dobrým zpracováním, a navíc i přijatelnou cenovkou. Sluchátka jsou vybavena mikrofonem a jsou skvělá jak pro použití při hraní rozličných her, tak pro poslech hudby nebo sledování filmů. Mikrofon je odnímatelný.

Cena: 2 490 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/logitech-g-predstavuje-novy-gaming-headset/

 

Mini HD Wi-Fi kamera pro tatínka, který má rád gadgety

Tato kamera (D-Link DCS-8000LH) je tak malá, že ji můžete umístit prakticky kdekoliv v interiéru, ale zároveň vám poskytne opravdu velký HD obraz ve dne i v noci. Zabudované noční vidění s dosvitem na vzdálenost cca 5 metrů spolu s automatickou detekcí pohybu a zvuku vás upozorní vždy zprávou na mobil, když zaznamená něco podezřelého a přes bezplatnou mobilní aplikaci se můžete online podívat, zda jde o planý nebo reálný poplach. S novou aplikací je možné video nahrávat do cloudu a propojit kameru také s dalšími smart vychytávkami. Ideální dárek pro tatínka, který má rád gadgety.

Cena: 1 599 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/nahravejte-videa-cloudu-novymi-kamerami-mydlink/

 

Mobilem ovládané elektrické zásuvky

Chtěli byste ovládat na dálku domácí spotřebiče, zapínat světla mobilem, zapnout a vypnout na dálku elektrické topení nebo vypnout zapomenutou žehličku? Chytré elektrické zásuvky jsou základem každé chytré domácnosti. Novinka z řady mydlink DSP-W115 Wi-Fi Smart Plug umožňují snadné automatizované ovládání širokého spektra domácích a kancelářských zařízení prostřednictvím aplikace mydlink a takové kompatibilních populárních platforem pro chytré domácnosti. V případě, že v jednom místě potřebujete ovládat více spotřebičů, můžete použít několik Smart Plug nebo využít modul se 4 samostatně ovládanými zásuvkami D-Link DSP-W245 Wi-Fi Power Strip.

Cena: 2 499 Kč

Fotografie ke stažení zde: https://www.pressoffice.cz/spolecnost-d-link-predstavi-ces-2018-nejnovejsi-celoplosna-reseni-domaci-wi-fi-site-produkty-automatizovane-domacnosti-novou-aplikaci-mydlink/