Logitech G představuje vyspělé herní headsety vytvořené pro život

Logitech G, herní značka společnosti Logitech, dnes oznámila uvedení herních headsetů Logitech® G433 7.1 Gaming Headset a Logitech® G233 Prodigy Gaming Headset. Tyto náhlavní sady jsou vybaveny vyspělými herními technologiemi, včetně audio driverů Pro-G™, které čekají na vyřízení patentové přihlášky a zajišťují špičkové podání zvuku – headsety jsou přitom lehké, nanejvýš pohodlné a navržené tak, abyste je s sebou mohli pohodlně nosit kamkoli, když právě nebudete hrát.

Jste-li jako já a hodně hrajete, víte, že mít skvělý headset je nezbytné,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel divize Logitech G. „A jestli milujete hudbu, je právě tak důležité mít skvělá sluchátka. Nyní můžete mít jednu náhlavní sadu, která vám nabídne to nejlepší z obou světů. Můžete hravě přecházet z PC na herní konzoli, a protože mají krásný design, drivery Pro-G a odnímatelné raménko s mikrofonem, můžete vyjít i ven a nosit je jako sluchátka, která budou dokonale odpovídat vašemu životnímu stylu.

Vysoce kvalitní zvuk

Oba headsety jsou osazeny vyspělými drivery Pro-G, které jsou vyrobeny z hybridních síťovaných materiálů a poskytují vysoce kvalitní zvuk. Tyto drivery mají čisté výšky i basy s minimálním zkreslením. Divize Logitech G optimalizovala kvalitu zvuku pro reprodukci z analogových zdrojů i z digitálního USB výstupu, takže zvukový profil je věrný bez ohledu na to, z jakého zdroje budete přehrávat.

Headset Logitech G433 navíc používá DTS Headphone:X® 7.1, takže máte zajištěno, že se vám o špičkovou kvalitu zvuku postará nejmodernější technologie. Velmi realistická technologie DTS Headphone:X precizně napodobuje rozmístění reproduktorů v uspořádání 7.1 a lokalizaci ve zvukovém obrazu, takže uslyšíte efekty ve hrách a zvuky pro orientaci v prostoru tak, jak je pro vás vývojáři her zamýšleli – například jak se dosud vzdálení nepřátelé pomalu blíží a z jakého směru. Můžete si navíc nastavit úrovně hlasitosti pro jednotlivých sedm audio kanálů nezávisle.

Pohodlný design inspirovaný atletickými sporty

Headsety Logitech G433 a Logitech G233 jsou odolné, ale přitom lehké a nanejvýš pohodlné. Náhlavní sada Logitech G433 má vodu odpuzující tkaninový potah odolný proti skvrnám, který bude nabízen ve čtyřech barevných provedeních: Royal Blue (královská modrá), Fire Red (požární červená), Triple Black (černo černá) a speciální Camo Blue (maskáčová modrá), které se v Severní Americe budou prodávat exkluzivně přes Best Buy. Model Logitech G233 bude mít na pohmat měkký černý materiál s tyrkysovými náušníky.

Oba headsety jsou vybaveny síťovanými náušníky, které jsou prodyšné a lze je snadno sundat kvůli čištění. Model Logitech G433 se navíc dodává s druhou sadou náušníků z mikrovláken, abyste si mohli vybrat, který materiál vám vyhovuje lépe.

Velmi čistá komunikace a multiplatformní podpora

Obě náhlavní sady obsahují velmi kvalitní mikrofon na odnímatelném raménku s miniaturním pop filtrem (pro potlačení sykavek a explozivních souhlásek), jenž zajišťuje chatování a komunikaci s křišťálově čistým zvukem. A obě fungují na PC, herních konzolích (včetně Xbox One, PlayStation®4 a Nintendo Switch™) a mobilních zařízeních. Obě sady G433 i G233 mají oficiální certifikaci pro aplikaci Discord, která zaručuje nejvyšší úroveň čistoty zvuku a hlasu.

Cena a dostupnost

Očekává se, že herní headsety Logitech G433 a Logitech G233 budou k dostání v České republice a na Slovensku u vybraných distributorů (Alza, Datart, CZC, HPTronic, NAY) v průběhu června 2017 za doporučené maloobchodní ceny 3 569 Kč a 2 499 Kč. Podrobnější informace můžete získat na našem webu, blogu nebo se s námi spojte na Facebooku.