Logitech představuje reproduktor MX Sound

Dnes společnost Logitech oznámila uvedení špičkového stolního Bluetooth reproduktoru Logitech® MX Sound se skvělým zvukem v stylovém provedení. Přetváří zážitek z poslechu díky driverům nejvyšší kvality a dozadu směrovaným zvukovodům, ať již půjde o hudbu, filmy nebo videa. Reproduktor MX Sound má ovládací prvky, jejichž podsvícení se aktivuje pohybem a které zajišťují snadnou úpravu hlasitosti a jednoduché párování se zařízeními s rozhraním Bluetooth.

S reproduktorem MX Sound nyní můžete mít úžasný zvuk díky produktu, jehož design bude navíc ladit i s nejšpičkovějším prostředím stolních počítačů,“ řekl Philippe Depallens, viceprezident a generální ředitel divize Logitech Audio. „Tento výjimečný reproduktor byl od základu navržen s cílem nabídnout bohatý a plný zvuk, který vás pohltí, když budete streamovat hudbu ze svého počítače, smartphonu nebo tabletu.“

Díky výkonu 24 wattů ve špičce, vynikajícím driverům a dozadu směrovaným zvukovodům poskytuje reproduktor MX Sound vysoce kvalitní zvuk s basy, jež precizně reprodukují zvuk tak, jak jej umělci chtěli mít, což je jedinečný rys, který se většině reproduktorů této velikosti naplnit nedaří.

Podsvícené dotykové ovládací prvky umožňují snadnou úpravu hlasitosti nebo párování se zařízeními s rozhraním Bluetooth. Režim spánku se aktivuje automaticky po 20 minutách nečinnosti, a šetří tak energii. Díky stříbrným designovým prvkům a speciálnímu potahu z tkaniny ladí vzhled reproduktoru MX Sound skvěle s dalším příslušenstvím špičkové řady společnosti Logitech, jako je vyspělá klávesnice Logitech CRAFT Advanced Keyboard s novým otočným ovladačem Creative Input Dial, dálkový ovladač prezentací Logitech Spotlight Presentation Remote a myš Logitech MX Master 2S.

Cena a dostupnost

Očekává se, že reproduktor Logitech MX Sound bude k dostání v České republice koncem září 2017 na adrese Logitech.com a u vybraných prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 2 590 Kč. Podrobnější informace o vlastnostech a funkcích tohoto produktu můžete získat na adrese Logitech.com, našem blogu nebo se s námi spojte na Facebooku, Instagramu a Twitteru.

Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě a produktovém dokumentu.

soubory:

fotografie:

videa: