Oceňovaná herní myš Logitech G502 dostala nový revoluční snímač HERO 16K

Logitech G, značka společnosti Logitech, dnes představila herní myš Logitech® G502 HERO, která je modernizovanou verzí ikonické herní myši Logitech G502. Nová myš si navenek zachovává stejný charakteristický stylový tvar jako originál, uvnitř ji však vylepšují progresivní technologie. Kromě exkluzivního podsvícení Logitech G LIGHTSYNC RGB, 11 programovatelných tlačítek, pěti přídavných závaží a opleteného kabelu dostala navíc revoluční snímač Logitech G HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K, který je aktuálně nejvýkonnějším a nejpřesnějším snímačem na trhu. Celosvětově nejprodávanější herní myš se tak stala ještě lepší.

Originální G502 je u hráčů velmi oblíbená, ale od jejího uvedení na trh jsme udělali fantastický pokrok v technologii snímačů,“ říká Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel společnosti Logitech Gaming. „Přidání snímače HERO 16K do G502 zvyšuje atraktivitu této již tak skvělé myši a věříme, že si získá mnoho dalších příznivců.

Vylepšená herní myš G502 HERO se pyšní špičkovým snímačem HERO 16K, který vyniká rychlostí, přesností a citlivostí. Je to dosud nejvýkonnější a nejpřesnější herní snímač, jaký kdy společnost Logitech vyrobila. G HERO 16K má novou optiku a vylepšený trasovací algoritmus, který zajišťuje mimořádně precizní sledování polohy bez akcelerace, vyhlazování nebo filtrování v celém rozsahu rozlišení. Dokáže snímat rychlostí přes 400 IPS a pracovat s rozlišením až 16 000 DPI s přesností na jeden pixel.

Každý prvek Logitech G502 HERO byl navržen tak, aby se dal přizpůsobit různým herním stylům. Myš má 11 tlačítek, pro která lze naprogramovat potřebné příkazy a makra pomocí Logitech Gaming Software (LGS), pět 3,6g závaží k přizpůsobení hmotnosti a dva režimy fungování rolovacího kolečka. Podsvícení je možné vybírat přibližně z 16,8 milionu barev pomocí technologie Logitech G LIGHTSYNC RGB. Interní paměť uchovává až pět profilů, takže spolu s myší si můžete vzít kamkoli i svoje vlastní nastavení.

Díky zachování stejného ikonického tvaru jako má originál, pogumovaným plochám a inovovanému opletenému kabelu nabízí Logitech G502 HERO uživatelům maximální komfort, příjemné ovládání a vynikající funkčnost při dlouhých herních kláních. Vylepšené mechanické spínače myši vznikly ve spolupráci s firmou Omron, mají extrémní rychlou reakci na stisknutí a vydrží až 50 milionů sepnutí. Celkovou hmotnost myši Logitech G502 HERO a její těžiště je možné upravit vhodným rozmístěním dodávaných závaží.

Cena a dostupnost

Herní myš Logitech G502 HERO v černé barvě by měla být k dostání v říjnu 2018 u prodejců na celém světě za doporučenou maloobchodní cenu 2 299 Kč. Pro získání dalších informací navštivte náš web či blog anebo se k nám připojte na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru.

O značce Logitech G

Logitech G, značka společnosti Logitech International, je celosvětově přední výrobce herních zařízení pro PC a konzole. Logitech G se zaměřuje na to, aby hráčům na všech úrovních nabízela nejlepší produkty v tomto oboru – klávesnice, myši, headsety, podložky pro myši a simulátory, například volanty a letecké kniply, které vznikly díky spojení inovativního designu, vyspělých technologií a hluboké vášně pro hraní. Společnost Logitech International se sídlem v Lausanne byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech G můžete získat na webových stránkách www.LogitechG.com, firemním blogu nebo na Twitteru s hashtagem @LogitechG.

Logitech a další značky Logitech jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Logitech Europe S.A. a/nebo jejích přidružených společností ve Spojených státech a dalších zemích. Veškeré ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Více informací o společnosti Logitech a jejích produktech můžete získat na webových stránkách společnosti na adrese www.logitech.com.