Popusťte uzdu kreativitě s perem Logitech Crayon pro nový 9,7″ iPad

Společnost Logitech dnes oznámila, že Logitech® Crayon, všestranné digitální pero s pixelovou přesností pro 9,7″ iPad, které bylo dosud k dispozici jen studentům ve školách, bude od 12. září k dostání také v prodejnách Apple. Logitech Crayon je odolný nástroj, který využívá technologii Apple Pencil® pro rychlé, přesné a pohodlné psaní a je vhodný i pro děti. Můžete s ním snadno označovat nebo zvýrazňovat části dokumentů, psát poznámky nebo jednoduše kreslit pomocí oblíbených aplikací pro iPad z App Store.

„Poté, co jsme umožnili používat Logitech Crayon studentům jako všestranný nástroj k podpoře výuky, jsme rádi, že můžeme zpřístupnit naše první digitální pero také mnoha dalším tvůrcům, snílkům, zkrátka všem lidem, aby mohli vyjádřit svoje myšlenky a prezentovat zajímavé nápady prostřednictvím nového 9,7″ iPadu,“ říká Michele Hermannová, viceprezidentka společnosti Logitech pro mobilní řešení. „Logitech Crayon bezvadně spolupracuje s iPadem a nejpopulárnějšími aplikacemi z App Store pro podporu kreativity a produktivity, takže ať už se učíte psát v novém jazyce, děláte si poznámky, označujete screenshoty či PDF anebo převádíte nějaký nápad do grafické podoby, Crayon je pro tyto úkoly perfektním nástrojem.“

Logitech Crayon využívá technologii Apple Pencil (nepodporuje však citlivost na přítlak), aby zajistil přirozenou, rychlou a přesnou práci napříč aplikacemi. Díky funkci pro potlačení reakce na dotyk dlaně si při práci s Logitech Crayon můžete bez obav pohodlně opřít ruku o displej. Chytrý hrot pera dynamicky nastavuje tloušťku čáry, takže můžete snadno přejít ze silných čar na tenké pouhou změnou sklonu hrotu – podobně jako u obyčejné tužky.

Logitech Crayon se okamžitě připojí k iPadu bez nutnosti párování – stačí stisknout tlačítko pro zapnutí pera a můžete hned začít tvořit – snadnější to už být nemůže. Baterie v peru vydrží po úplném nabití až 7 hodin aktivního psaní.

Pero Crayon je ideální pro každou tvůrčí činnost nebo výuku. Je navrženo tak, aby se dalo snadno uchopit a pohodlně držet i v malé ruce, jeho tvar zabraňuje skutálení ze stolu, je dostatečně robustní, aby odolalo „destrukčním pokusům“ zvídavých dětí, a vydrží pády z výšky až 1,2 metru. Pryžová krytka dobíjecího portu je pevně připojena k peru, aby se neztratila.

Cena a dostupnost

Digitální pero Logitech Crayon bude možné zakoupit na Logitech.com, Apple.com a v prodejnách Apple v průběhu září 2018 a od října 2018 by mělo být dostupné všude za doporučenou maloobchodní cenu 69,99 dolarů. Pro školy v USA a Kanadě je Logitech Crayon k dostání za speciální cenu 49,99 dolarů na apple.com/education/purchasing/ a brzy bude zahájen jeho prodej vzdělávacím institucím i v jiných zemích. Pro získání dalších informací navštivte Logitech.com, náš blog anebo se k nám připojte na sítích Facebook, Instagram a Twitter.

O společnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytváří produkty, jež zaujímají místo v každodenní interakci lidí s digitálními technologiemi. Více než před 35 lety začala společnost Logitech propojovat lidi pomocí počítačů a nyní její produkty spojují lidi také prostřednictvím hudby, počítačových her a videa. Mezi značky společnosti Logitech patří Logitech, Ultimate Ears