Logitech G posílá do světa novou bezdrátovou herní myš

Logitech G, značka společnosti Logitech, dnes představila bezdrátovou herní myš Logitech® G305 LIGHTSPEED. Tato myš nové generace nabízí všem hráčům bezdrátovou technologii LIGHTSPEED™, snímač HERO™ (High Efficiency Rated Optical) a osvědčený design. Myš Logitech G305 využívá exkluzivní bezdrátovou technologii Logitech G LIGHTSPEED pro hraní s rychlejší odezvou než u většiny drátových myší. Navíc je vybavena revolučním snímačem Logitech G HERO, který dokáže dosáhnout vyššího výkonu při 10krát nižší spotřebě energie než u předchozí generace myší. S Logitech G305 už není důvod, proč byste museli hrát připoutaní překážejícím kabelem k počítači.

Již mnoho let neustále vyvíjíme bezdrátové periferie, aby byly rychlejší než kabelové produkty našich konkurentů,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel oddělení Logitech Gaming. „Během této práce jsme zdokonalili technologie bezdrátových myší natolik, že pomohly k vítězství řadě profesionálních e-sportovců a vydobyly si jejich důvěru. Uvedením nové myši G305 chceme zpřístupnit stejné špičkové technologie všem hráčům. S G305 získají snímač HERO i bezdrátový přenos LIGHTSPEED za 1 659 Kč. Ještě nikdy nebyla vhodnější doba pro přechod na bezdrátové ovládání.

S myší Logitech G305 můžete hrát na špičkové úrovni díky prvotřídnímu snímači HERO. Tento snímač má neuvěřitelně nízkou spotřebu energie, vysokou rychlost snímání 400 IPS a rozlišení až 12 000 DPI bez akcelerace a vyhlazování. Vestavěná ultra rychlá bezdrátová technologie LIGHTSPEED s rychlostí odezvy 1 ms, plně optimalizovaným bezdrátovým přenosem a mimořádnou spolehlivostí umožňuje reagovat na herní situace pohotověji než s běžnou drátovou myší a svádět i nejnáročnější souboje.

Extrémně nízká spotřeba energie snímače HERO zaručuje, že baterie vydrží překvapivě dlouho. V režimu maximálního výkonu s rychlostí odezvy 1 ms můžete s jedinou AA baterií hrát nepřetržitě až 250 hodin. Pro prodloužení výdrže baterie až na devět měsíců můžete přepnout pomocí programu Logitech Gaming Software (LGS) do pomalejšího úsporného režimu s rychlostí odezvy 8 ms.

I když je myš Logitech G305 napěchována špičkovými technologiemi, není velká ani těžká. Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení a mimořádně účinnému využití energie baterie je mechanicky odolná, ale přesto kompaktní, a váží pouhých 99 gramů, aby se s ní dalo rychle a přesně manipulovat. Logitech G305 se hodí pro hraní doma na stolním počítači i pro herní turnaje na notebooku. Vyrábí se v černé a bílé barvě.

Cena a dostupnost

Bezdrátová herní myš Logitech G305 LIGHTSPEED by měla být k dostání v červnu 2018 v České republice u herních prodejců Logitech za doporučenou maloobchodní cenu 1 659 Kč. Pro získání dalších informací navštivte náš web či blog anebo se k nám připojte na Facebooku.

O značce Logitech G

Logitech G, značka společnosti Logitech International, je celosvětově přední výrobce herních zařízení pro PC a konzole. Logitech G se zaměřuje na to, aby hráčům na všech úrovních nabízela nejlepší produkty v tomto oboru – klávesnice, myši, náhlavní sady, podložky pro myši a simulátory, například volanty a letecké kniply, které vznikly díky spojení inovativního designu, vyspělých technologií a hluboké vášně pro hraní. Společnost Logitech International se sídlem v Lausanne byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech G můžete získat na webových stránkách www.LogitechG.com, firemním blogu nebo na Twitteru s hashtagem @LogitechG.

Logitech a další značky Logitech jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Logitech Europe S.A. a/nebo jejích přidružených společností ve Spojených státech a dalších zemích. Veškeré ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Více informací o společnosti Logitech a jejích produktech můžete získat na webových stránkách společnosti na adrese www.logitech.com.