UE WONDERBOOM – malý reproduktor s překvapivě mohutným zvukem

Poznejte nejnovější přírůstek do rodiny přenosných, skutečně vodotěsných reproduktorů Ultimate Ears, které s sebou můžete vzít kamkoli. Nový malý reproduktor Ultimate Ears WONDERBOOM™, s připojením přes rozhraní Bluetooth®, je značně osobitý a má překvapivě mohutný zvuk. Přenášení reproduktoru WONDERBOOM je nanejvýš snadné, ale ještě podstatnější je nekompromisní kvalita zvuku, který je čistý, ostrý, s mohutnými krásnými basy. A navíc vydrží hrát dlouho. Reproduktory WONDERBOOM jsou k dispozici v šesti svěžích barevných provedeních: Stone (šedé), Phantom (černé), Fireball (červené), SubZero (modré), Cashmere (růžové) a Lilac (lila).

Tweetněte: Žádné zmatky, jen hudba s @UltimateEars WONDERBOOM: malý reproduktor s překvapivě mohutným zvukem. #WONDERBOOM www.ue.com/wonderboom

Reproduktor WONDERBOOM je vytvořen pro ty, kdo milují hudbu, jsou stále připojeni, cestují a chtějí mít svou hudbu s sebou hned od probuzení, do chvíle, kdy jsou spát. Současně chtějí, aby technologie, které používají, byly intuitivní, a ladily tak se spontánním duchem jejich životního stylu. WONDERBOOM je prostě o hudbě – žádné zmatky, žádné zádrhele. Je to reproduktor postavený na jednoduchosti a mohutném zvuku. Zapnout, spárovat, začít přehrávat. Chcete víc? Tlačítko UE v horní části reproduktoru vám umožní spouštět přehrávání, pozastavit jej, přeskakovat skladby – a také připojit dva reproduktory WONDERBOOM do sterea, abyste měli zábavu dvojnásobnou.

Díky reproduktoru WONDERBOOM můžete hudbu vysvobodit z útrob vašeho telefonu a užívat si ji všude, kde má znít – a nahlas. Streamujte a sdílejte svou hudbu kdykoli a kdekoli s reproduktory WONDERBOOM – ať máte party u bazénu, chystáte se strávit noc venku s přáteli, nebo musíte přežít ten rozblácený nebo zaprášený letní festival. Když zmokne, žádný problém. Když se zašpiní, opláchněte jej.

„Nenechte se mýlit jeho velikostí ani cenou: tahle malá kráska je současně i zvíře,“ říká Charlotte Johs, generální ředitelka společnosti Ultimate Ears. „WONDERBOOM je malý, super snadno přenosný Bluetooth reproduktor s překvapivě mohutným zvukem. A stejně jako ostatní členové rodiny produktů Ultimate Ears je prakticky nezničitelný.“

Stejně jako jeho sourozenci Ultimate Ears BOOM 2 a Ultimate Ears MEGABOOM, kteří získali mnohá ocenění, poskytuje i WONDERBOOM čistý a zřetelný zvuk v poli 360 stupňů s vyváženými basy, které vás pohltí. Navíc je i odolný proti pádům z výšky až metr a půl. Reproduktor WONDERBOOM se může pochlubit výdrží baterie až 10 hodin a dosahem Bluetooth připojení 30 metrů. WONDERBOOM je skutečně vodovzdorný a nemusíte se o něj bát: má třídu ochranného krytí IPX7 (takže může být ponořen do hloubky jednoho metru až po dobu 30 minut), umí plavat na hladině a v horní části má závěsné očko, takže jej snadno připnete na jakoukoli tašku. Rozjeďte to s reproduktorem WONDERBOOM na kole, připněte si jej na batoh nebo jej bez velkého rozmýšlení hoďte do zátoky. S novým WONDERBOOMem vám neunikne ani nota. Žijte pro zábavu, ne pro komplikované funkce.

Cena a dostupnost

Očekává se, že reproduktor Ultimate Ears WONDERBOOM bude k dostání v České republice na Alza.cz v průběhu dubna 2017 za doporučenou maloobchodní cenu 2 699 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese wwww.ultimateears.com nebo se s námi spojte na Instagramu.