Inteligentní pomocník nejen při kontrole hmotnosti

Chcete se dostat do formy a nevíte, jak začít? Pracujete na své postavě a potřebovali byste mít lepší přehled o svých pokrocích? Nebo jste jen vyznavači zdravého životního stylu a zajímá vás, jak na tom jste? Vyzkoušejte novou inteligentní váhu Veroval® od společnosti HARTMANN – RICO.

Mnoho z nás trápí nějaké to kilo navíc, ale málokdo si může dovolit osobního trenéra či výživového poradce. I když se snažíme dodržovat zdravý životní styl, bez dostatečné kontroly pokroků brzy ztrácíme motivaci, a naše snaha dostat se do kondice pak často přichází vniveč. Novinkou v portfoliu domácí diagnostiky Veroval je však inteligentní váha, která může post našeho osobního kouče hravě zastoupit.

„Neustále se snažíme obohacovat své portfolio o produkty, které budou zákazníkům užitečnými pomocníky v péči o zdraví. Všichni víme, že zdraví a dobrá kondice jdou ruku v ruce. Proto jsme se rozhodli uvést na trh inteligentní osobní váhu Veroval®, která slouží k analýze optimální hmotnosti a tělesného stavu,” říká Tomáš Groh, výkonný ředitel společnosti HARTMANN – RICO.  

Váha má celou řadu výjimečných vlastností a analytických funkcí, které využijí až čtyři osoby. Může se tak stát třeba výborným kontrolorem pro celou rodinu. Díky ní máte přehled o své tělesné hmotnosti, podílu tělesného tuku, vody a svalové tkáně v těle, hmotnosti kostí
a celkovém stavu metabolismu. Váha rovněž disponuje odnímatelným displejem, který v paměti udrží až 30 vážení každé osoby, má rádiové připojení a sklopný stojánek. Všichni, kdo zápasí s nějakou formou nadváhy, jistě ocení i automatické zjišťování potřeby kalorií a ideální hmotnosti.

A co víc? Data z inteligentní váhy si můžete pomocí kabelu jednoduše uložit do softwaru Veroval® medi.connect v počítači, takže nepřijdete o žádná data za měsíční vážení. A protože program funguje také na mobilním telefonu, budete mít neustále po ruce přehled
o svých pokrocích.

Inteligentní osobní váhu Veroval® je možné zakoupit v lékárnách, prodejnách zdravotnických potřeb a na internetu za doporučenou prodejní cenu 2 499 Kč.

fotografie: