seznam zpráv

Společnost Kingston Digital uvádí přelomový flash disk DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila zahájení dodávek DataTraveler® Max – vysoce výkonného USB disku s konektorem USB C a podporou nejnovějšího standardu USB 3.2 Gen 2. DataTraveler Max (DT Max) nabízí rekordní rychlosti až 1 000 MB/s při čtení a 900 MB/s při zápisu2 a je tak jedním z nejrychlejších USB disků na trhu a prvním svého druhu.

Zažijte svět po apokalypse. Na Maker Faire Prague 2021 dorazí skupina z Raketové základny Bratronice

  • 4. ročník pražského Maker Fairu nabídne až 150 expozic
  • Program láká na inspirativní mix tradičních řemesel, nových technologií a designu
  • Návštěvníci se můžou těšit na postapokalyptický tábor plný atrakcí

 Na čtvrtý ročník celorepublikového festivalu novodobých kutilů Maker Faire Prague 2021 se dosud přihlásilo – navzdory otazníkům spojeným s epidemiologickou situací – na 130 vystavovatelů s přibližně 150 expozicemi, atrakcemi, workshopy a stánky. Zábavná akce pro celou rodinu, která se koná na Výstavišti v Praze-Holešovicích o víkendu 11. a 12. září, letos návštěvníky láká na inspirativní mix tradičních řemesel, nových technologií a designu. Veletrh je určený všem věkovým kategoriím a zájmům, ať už se jedná o dlouholeté kutily, tvůrčí nováčky nebo rodiny s dětmi.

D-Link uvádí kameru 2K QHD s funkcí otáčení a přiblížení s inteligentní AI detekcí

Společnost D-Link, globální lídr v oblasti bezpečnosti a dohledových technologií, oznámila nejnovější přírůstek do svého portfolia inteligentních kamer mydlink v podobě vnější 2K QHD Pan & Zoom Wi-Fi kamery (DCS-8635LH). Tato videodohledová kamera vybavená umělou inteligencí (AI), zachytí záběry v reálném čase, ve vysokém rozlišení a s plným 360° pokrytím, které lze centrálně spravovat na dálku pomocí aplikace mydlink kdykoliv a kdekoliv.

D-Link přináší technologii Wi-Fi 6 do domácích mesh systémů Covr, které pokryjí celý dům

Společnost D-Link, globální lídr v oblasti technologií pro počítačové sítě a chytré domácnosti, ohlásila nejnovější přírůstek do svojí řady systémů mesh Wi-Fi 6 Covr AX1800 pro bezdrátové pokrytí celého domu – přístupové body COVR-X1862 (sada 2 zařízení) a COVR-X1863 (sada 3 zařízení). Nové modely podporují bezproblémové Wi-Fi připojení v domácnostech s velkým počtem zařízení a jsou ideální pro nerušené provozování on-line aktivit, včetně streamování v rozlišení 4K, hraní ve virtuální realitě a videohovorů.