BASF se zúčastní největšího a nejvýznamnějšího veletrhu balicí techniky na světě

Veletrh Interpack 2017, jedinečná událost, která se koná jednou za tři roky, se již blíží. Letošní setkání se uskuteční od 4. do 10. května v Düsseldorfu a své místo na něm mají samozřejmě také odborníci z BASF a BTC Europe. Představí zde celou škálu produktů a inovativních řešení z oblasti obalového materiálu, který nebude zatěžovat životní prostředí a současně zůstane ekonomicky výhodný. Jaké konkrétní produkty bude BASF prezentovat?

Akvizice Chemetallu dokončena

Koncern BASF dokončil akvizici Chemetallu, společnosti na globální povrchové úpravy spadající původně pod firmu Albermale. Díky tomuto kroku divize BASF Coatings rozšiřuje své portfolio, aby byla poskytovatelem komplexnějších řešení.

BASF posiluje spolupráci s HP na vývoji materiálů pro 3D tisk

BASF se spojila se společností HP. Jejich cílem je nabídnout zákazníkům prostřednictvím otevřené platformy HP Multi Jet Fusion nové materiály pro 3D tisk. Přístup otevřené platformy společnosti HP umožňuje zákazníkům vybrat si dodavatele materiálu, jako například BASF, se kterým mohou společně pracovat na vývoji specifického 3D materiálu pro své potřeby.

3D simulace živě ukazuje absorpci zvuku pěnou Basotect®

Prostorová akustika většinou není při plánování nových budov nebo během provádění renovací prioritou. Po uvedení nového prostoru s určitými akustickými požadavky do provozu se však často ukáže, že to byla chyba. Nezbytnou funkcí designu místností je totiž také tlumení hluku, a to především ve velkých kancelářích, restauracích či v místech konání velkých akcí.