Všestranná fixní kamera řady Q18 nabízí dosud nejvyšší rozlišení v portfoliu Axis

Společnost Axis Communications představuje novinku ve své řadě fixních kamer s tzv. „bullet“ designem. AXIS Q1809-LE nabízí nejvyšší rozlišení a vynikající forenzní kvalitu obrazu. Tato venkovní kamera je vybavená individuálně nastavitelným teleobjektivem, který je ideální pro monitorování na dlouhé vzdálenosti a poskytuje mimořádně vysokou hustotu pixelů pro extrémní obrazové detaily.

Pokročilá zvuková analýza přímo v kamerách. Axis uvádí „kopule“ s AI a vestavěným mikrofonem

Společnost Axis Communications rozšiřuje řady AXIS P32 a AXIS M30 o dvě nové kopulovité kamery s umělou inteligenci (AI), hlubokým učením a vestavěným mikrofonem. Tyto fixní varifokální kopulovité kamery nabízejí cenově výhodnou instalaci a jsou ideální pro dohled v celé řadě míst, včetně datových a logistických center nebo prémiových maloobchodních prodejen. Kamery AXIS M3086-V Mic a AXIS P3267-LVE Mic díky mikrofonu mohou využívat také pokročilou zvukovou analýzu. 

Axis inovuje svůj software pro správu videa. Nová generace nabízí flexibilitu a neomezené možnosti

Společnost Axis Communications představuje novou generaci video managment softwaru (VMS) s názvem AXIS Camera Station, který vyhoví všem požadavkům a potřebám zákazníků. Software je nyní k dispozici v několika balíčcích pro menší, samostatné lokality, až po větší a náročnější instalace na více lokalitách. AXIS Camera Station lze instalovat a provozovat v privátní síti, v cloudu nebo využít kombinaci obojího.

Axis uvádí nový IP interkom pro venkovní použití. Účinně zabezpečí dveře a snadno se integruje

Společnost Axis Communications představuje malý, ale výkonný síťový videointerkom AXIS I8116-E, který se snadno instaluje do úzkých vchodových prostor a na dveřní zárubně. Toto zařízení, připravené k venkovnímu použití, má vestavěné funkce kybernetické bezpečnosti a podporu pokročilé analytiky založené na hlubokém učení.

Streamování videa v reálném čase z kamer Axis nošených na těle

Společnost Axis Communications uvádí na trh službu AXIS Body Worn Live, která poskytuje živé streamování dat v podobě videa, zvuku a metadat z nositelných kamer Axis. Služba AXIS Body Worn Live podporuje informované rozhodování operátorů a poskytuje nositelům kamer větší pocit bezpečí.