Streamování videa v reálném čase z kamer Axis nošených na těle

Společnost Axis Communications uvádí na trh službu AXIS Body Worn Live, která poskytuje živé streamování dat v podobě videa, zvuku a metadat z nositelných kamer Axis. Služba AXIS Body Worn Live podporuje informované rozhodování operátorů a poskytuje nositelům kamer větší pocit bezpečí.

Senzor jako špendlíková hlavička. Nové modulární kamery Axis jsou skoro neviditelné a tvoří výjimečně flexibilní systém

Společnost Axis Communications uvádí na trh novou generaci modulárních kamer řady AXIS F, které zahrnují dvě odolné hlavní jednotky, dvě hlavní jednotky v barebone provedení s certifikací UL a pět odolných kamerových senzorů. K dispozici je také celá řada příslušenství umožňující optimalizovanou instalaci a použití. Řada AXIS F navíc nabízí vestavěné funkce kybernetické bezpečnosti, které zabraňují neoprávněnému přístupu a chrání systém.

Axis uvádí první kameru na světě s ochranou proti výbuchu, která je navržená do rizikových lokalit kvalifikovaných jako Zóna/Divize 2

Společnost Axis Communications představuje novou síťovou kameru s ochranou proti výbuchu a tzv. bullet designem – AXIS P1468-XLE. Tato robustní kamera je jako první na světě navržená specificky tak, aby byla podle mezinárodních norem (ATEX, IECEx, NEC) vhodná k nasazení v prostředích označovaných jako Zóna 2, 22 a Třída I/II/III Divize 2.

Nová „nositelná kamera pro každého“ od Axisu přináší výhody ve víc odvětvích

Společnost Axis Communications uvádí nový model kamery AXIS W101 s přívlastkem „nositelná kamera pro každého“. Jde o přírůstek do řady kamer Axis určených k nošení na těle, které už zná a oceňuje široká škála profesionálů, hlavně z řad policie a bezpečnostních agentur. Nový model AXIS W101 je k dispozici v bílé a černé barvě a zpřístupňuje výhody záznamu prostřednictvím kamery nošené na těle velkému okruhu dalších odvětví a trhů.