Axis uvádí nový IP interkom pro venkovní použití. Účinně zabezpečí dveře a snadno se integruje

Společnost Axis Communications představuje malý, ale výkonný síťový videointerkom AXIS I8116-E, který se snadno instaluje do úzkých vchodových prostor a na dveřní zárubně. Toto zařízení, připravené k venkovnímu použití, má vestavěné funkce kybernetické bezpečnosti a podporu pokročilé analytiky založené na hlubokém učení.

Streamování videa v reálném čase z kamer Axis nošených na těle

Společnost Axis Communications uvádí na trh službu AXIS Body Worn Live, která poskytuje živé streamování dat v podobě videa, zvuku a metadat z nositelných kamer Axis. Služba AXIS Body Worn Live podporuje informované rozhodování operátorů a poskytuje nositelům kamer větší pocit bezpečí.

Senzor jako špendlíková hlavička. Nové modulární kamery Axis jsou skoro neviditelné a tvoří výjimečně flexibilní systém

Společnost Axis Communications uvádí na trh novou generaci modulárních kamer řady AXIS F, které zahrnují dvě odolné hlavní jednotky, dvě hlavní jednotky v barebone provedení s certifikací UL a pět odolných kamerových senzorů. K dispozici je také celá řada příslušenství umožňující optimalizovanou instalaci a použití. Řada AXIS F navíc nabízí vestavěné funkce kybernetické bezpečnosti, které zabraňují neoprávněnému přístupu a chrání systém.

Axis uvádí první kameru na světě s ochranou proti výbuchu, která je navržená do rizikových lokalit kvalifikovaných jako Zóna/Divize 2

Společnost Axis Communications představuje novou síťovou kameru s ochranou proti výbuchu a tzv. bullet designem – AXIS P1468-XLE. Tato robustní kamera je jako první na světě navržená specificky tak, aby byla podle mezinárodních norem (ATEX, IECEx, NEC) vhodná k nasazení v prostředích označovaných jako Zóna 2, 22 a Třída I/II/III Divize 2.