Kompaktní kopulovitá kamera Axis nabídne výjimečný 360° obraz a dva vestavěné mikrofony

Společnost Axis Communications, světový lídr v oblasti chytrých kamerových systémů, představuje novou IP kameru AXIS M3077-PLVE s vestavěnými mikrofony. Jedná se o kompaktní a cenově dostupnou pevnou kopulovitou kameru vhodnou i pro venkovní instalace, která poskytuje ostrý 360° panoramatický přehled bez slepých míst a může sloužit i k analýze videa a zvuku.

Nové pevné kupole s vynikající kvalitou obrazu i AI analytikou s hlubokým učením

Společnost Axis Communications uvádí na trh nové přírůstky v sérii síťových kamer AXIS P32. Tyto pevné varifokální kopulovité kamery nabízejí cenově výhodnou instalaci a jsou ideální pro dohled v celé řadě míst, včetně datových a logistických center, nebo prémiových maloobchodních prodejen. K dispozici je i verze s duální čipovou sadou navržena pro analytiku s umělou inteligenci (AI) a hlubokým učením.

Nová odolná rohová kamera určená do priestorov s vysokými nárokmi na zabezpečenie

Spoločnosť Axis Communications predstavila robustnú IP kameru AXIS Q9216-SLV so širokým uhlom záberu určenú na montáž do rohov. Je navrhnutá tak, aby žiadne miesto nezostalo bez dohľadu. Poskytuje ostrý kvalitný obraz s rozlíšením 4 Mpx a funkciu WDR pre jasné prekreslenie záberov z tmavších miest, alebo naopak presvetlených oblasti. K dispozícii je v bielom prevedení alebo v elegantnej nerezovej úprave.