Axis uvádí nové síťové termokamery s optimalizovaným kontrastem obrazu pro analýzu na bázi umělé inteligence

Společnost Axis Communications oznamuje uvedení dvou termokamer pro spolehlivou detekci a ověřování. Tyto bezhalogenové kamery, které jsou ideální pro zabezpečení perimetru a detekci na velké vzdálenosti, poskytují vysoce kvalitní termální video streamy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, za každého počasí a za jakýchkoli světelných podmínek.

Nejflexibilnější řešení kamer nošených na těle je nyní ještě flexibilnější

Společnost Axis Communications uvedla nový miniaturní klopový senzor AXIS TW1201 nositelný na těle, který se připojuje ke kameře AXIS W100. Díky odlehčenému provedení a minimalistickému designu je ideální k uchycení např. na tričko z lehké tkaniny nebo klopu košile. S tímto senzorem se dále zvyšuje flexibilita a možnosti využití systému nositelných kamer.

Nová otočná IP kamera Axis přináší profesionální video streamy v rozlišení 4K UHD

Společnost Axis Communications uvádí novou síťovou PTZ kameru AXIS V5938. Modelová řada AXIS V59 je navržena pro profesionální live streaming a webcast s podporou studiového zvuku a plynulým ovládáním PTZ funkcí díky protokolu VISCA. Tato IP kamera bude celosvětově k dispozici s předinstalovanou streamovací aplikací českého vývojáře CamStreamer. Jde tedy o skutečně flexibilní a zároveň profesionální řešení pro přímé přenosy videa nejen ze školicích místností, učeben nebo velkých auditorií, ale také pro vysílání zpráv, dopravních informací, stejně jako pro live přenosy z koncertních pódií nebo sportovních událostí.