seznam zpráv

Evropané se potýkají s nestabilními Wi-Fi sítěmi kvůli velkému počtu připojených zařízení

Nový průzkum společnosti D-Link ukázal, že 66% Evropanů má WiFi připojení v domácnosti někdy nestabilní kvůli velkému počtu připojených zařízení. Průzkum totiž odhalil, že 60% respondentů má připojené dva a více smartphony, 33% uvedlo že mají připojený jeden smartphone. Co se týče tabletů, 70% respondentů uvedlo, že mají připojený alespoň jeden tablet. Více než třetina (35%) respondentů uvedla, že mají k domáci WiFi připojeno 2 a více počítačů, zatímco více než polovina (52%) uvedla, že má připojený také počítač.

Logitech G představuje mechanickou herní klávesnici bez numerického bloku Logitech G915 TKL

Logitech G, značka společnosti Logitech a přední inovátor herních technologií a zařízení, přináší bezdrátovou RGB mechanickou herní klávesnici Logitech G915 TKL, která nabízí stejné klíčové technologie a příjemné ovládání jako oceňovaný model G915, ale ve zkrácené verzi bez numerické části. Ultra tenká G915 TKL obsahuje vysoce výkonnou bezdrátovou technologii LIGHTSPEED, nízkoprofilové mechanické herní spínače GL pro rychlé a přesné hraní a RGB podsvícení LIGHTSYNC, při jehož zapnutí vydrží baterie dodávat energii až 40 hodin.

Nová odolná rohová kamera určená do priestorov s vysokými nárokmi na zabezpečenie

Spoločnosť Axis Communications predstavila robustnú IP kameru AXIS Q9216-SLV so širokým uhlom záberu určenú na montáž do rohov. Je navrhnutá tak, aby žiadne miesto nezostalo bez dohľadu. Poskytuje ostrý kvalitný obraz s rozlíšením 4 Mpx a funkciu WDR pre jasné prekreslenie záberov z tmavších miest, alebo naopak presvetlených oblasti. K dispozícii je v bielom prevedení alebo v elegantnej nerezovej úprave.

Kingston uvádí novou generaci SSD disků NVMe PCIe KC2500

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, představuje KC2500, svoji novou generaci SSD disků M.2 NVMe PCIe kpro stolní počítače, pracovní stanice a systémy pro výpočetně náročné aplikace (HPC). SSD disk NVMe PCIe KC2500 má vysoký výkon díky použití nejmodernějšího řadiče pro PCIe 3.0 ×4 a 96vrstvé flash paměti 3D TLC NANDi. Nabízí mimořádnou výdrž a rychlosti čtení/zápisu až 3 500/2 900 MB/s k usnadnění a urychlení práce profesionálních uživatelů.