seznam zpráv

Kingston Digital uvádí na trh nové PCIe 4.0 NVMe SSD disky KC3000

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes představila KC3000, novou generaci PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD disků pro stolní i přenosné počítače. SSD disk KC3000 používá nejnovější řadič Phison E18, obsahuje 3D TLC NAND paměti s vysokou hustotou a je ideální pro náročné uživatele, kteří potřebují co nejvyšší rychlosti pro zpracování dat.

D-Link představuje inteligentní Wi-Fi 6 router série EAGLE PRO AI

Společnost D-Link, světový lídr v oblasti síťových technologií a konektivity, představila svůj nový inteligentní router R15 EAGLE PRO AI AX1500. Novinka kombinuje nejnovější technologii Wi-Fi 6 s umělou inteligencí a nabízí neuvěřitelné pokrytí a rychlost bezdrátové sítě. Síť se neustále optimalizuje a vylepšuje, a proto je ideální pro domácí uživatele, i malé kanceláře.

D-Link představuje vysokorychlostní bezdrátové mosty s dosahem až 20 km

Společnost D-Link, globální lídr v oblasti síťových technologií a bezdrátové komunikace, přestavuje dvě nová zařízení pro spolehlivé a rychlé bezdrátové přemostění sítí na velké vzdálenosti. Nové bezdrátové mosty s dosahem až 5 km Wireless AC (DAP-3711) a s dosahem až 20 km Wireless AC (DAP-3712) byly navrženy tak, aby nabídly vysoce stabilní a rychlé připojení dříve nedostupným oblastem v městském i venkovském prostředí..

D-Link uvádí první Wi-Fi 6 USB adaptér na světe

Společnost D-Link, globální lídr v oblasti síťových technologií a v konektivitě, představila první USB Wi-Fi 6 adaptér na světě. Nový adaptér AX1800 Wi-Fi 6 USB (DWA-X1850) je vysokorychlostní, snadno instalovatelné přenosné zařízení pro stolní sestavy i laptopy, které posiluje bezdrátové připojení i zabezpečení domácností nebo kanceláří. DWA-X1850 je ideálním pro ty, kteří chtějí bez velkých investic upgradovat své připojení na nejnovější technologii Wi-Fi 6 a užít si hraní bez lagů, rychleji stahovat velké soubory, účastnit se videohovorů bez výpadků nebo streamovat videa ve vysokém rozlišení 4K i 8K.

Axis uvádí nové síťové termokamery s optimalizovaným kontrastem obrazu pro analýzu na bázi umělé inteligence

Společnost Axis Communications oznamuje uvedení dvou termokamer pro spolehlivou detekci a ověřování. Tyto bezhalogenové kamery, které jsou ideální pro zabezpečení perimetru a detekci na velké vzdálenosti, poskytují vysoce kvalitní termální video streamy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, za každého počasí a za jakýchkoli světelných podmínek.