seznam zpráv

S radosťou späť do práce. Tipy na naštartovanie produktivity po lete

Zatiaľ čo koniec leta znamená pre školákov návrat do školských lavíc, mnohí z nás dospelých sa vracajú späť za kancelársky stôl. S jeseňou totiž často prichádza najrušnejšie pracovné obdobie v roku. Ako sa návratu do pracovnej rutiny nezľaknúť, ale naopak, si ho spríjemniť? Máme pre vás niekoľko tipov.

Kingston přidal USB Type-C do řady IronKey Keypad 200

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes uvedla na trh hardwarově šifrovaný USB Type-C1 flash disk Kingston IronKey Keypad 200C, který uživatelům zajišťuje bezpečnost i pohodlí. Nyní můžou při používání zařízení vybavených USB-C dosáhnout bezproblémové ochrany dat a kompatibility i bez použití redukcí.

Společnost Logitech nabízí MX Keys S Combo, první sadu z řady MX, s novým softwarem k zvýšení plynulosti a produktivity práce

Společnost Logitech představuje MX Keys S Combo, MX Keys S a MX Anywhere 3S, nejnovější přírůstky do prémiové řady Master navržené pro náročné uživatele, jako jsou softwaroví vývojáři a kreativní profesionálové. S přidanou funkcí Smart Actions v aplikaci Logi Options+ a novými produkty – sadou MX Keys S Combo, vylepšenou klávesnicí MX Keys S a myší MX Anywhere 3S – dosáhnete snadněji duševního stavu nazývaného flow, kdy se budete cítit maximálně produktivní.