seznam zpráv

Logitech G posílá do světa novou bezdrátovou herní myš

Logitech G, značka společnosti Logitech, dnes představila bezdrátovou herní myš Logitech® G305 LIGHTSPEED. Tato myš nové generace nabízí všem hráčům bezdrátovou technologii LIGHTSPEED™, snímač HERO™ (High Efficiency Rated Optical) a osvědčený design. Myš Logitech G305 využívá exkluzivní bezdrátovou technologii Logitech G LIGHTSPEED pro hraní s rychlejší odezvou než u většiny drátových myší. Navíc je vybavena revolučním snímačem Logitech G HERO, který dokáže dosáhnout vyššího výkonu při 10krát nižší spotřebě energie než u předchozí generace myší. S Logitech G305 už není důvod, proč byste museli hrát připoutaní překážejícím kabelem k počítači.

Logitech představuje novou aktualizaci software pro Spotlight a nový prezentér R500 Laser Remote

Společnost Logitech dnes představila novinky ve svém portfoliu prezentačních zařízení. Jde o aktualizaci softwaru pro prezentační ovladač Logitech® Spotlight™ a nový prezentační ovladač s laserovým ukázovátkem Logitech® R500, jednoduché, spolehlivé a bezproblémové dálkové ovládání pro vylepšení prezentací kdekoliv a kdykoliv. Prezentér Spotlight, který při svém uvedení na trh v minulém roce nastavil nový standard ovládání prezentací, umožňuje snadno zvýraznit a zvětšit vybraný obsah na obrazovce, abyste mohli lépe upoutat pozornost posluchačů. Aktualizací softwaru pro Spotlight a uvedením prezentéru s laserovým ukazovátkem R500 pokračuje Logitech ve svém úsilí pomáhat lidem, aby se díky nástrojům, se kterými budou vypadat před svým publikem ještě profesionálněji, stali lepšími a sebejistějšími řečníky.

D-Link zavádí do svého úspěšného partnerského programu VIP+ novou kategorii Bronze a plánuje zvýšit tržby v roce 2018 o 20 %

D-Link, světový lídr v oblasti síťových technologií, dnes oznámil aktualizaci svého partnerského programu „Value in Partnership+“ (VIP+), který nyní obsahuje zcela novou kategorii Bronze (Bronzový) partner. Nový doplněk reaguje na pozitivní odezvu, kterou společnost získala při nedávném průzkumu mezi svými dosavadními partnery. Tento průzkum zjišťoval, jaké služby partneři nejvíce oceňují a co přináší jejich podnikání největší prospěch.

Ultimate Ears a McLaren: Odvaž se s novou edicí reproduktorů McLaren MEGABOOM

Značka Ultimate Ears dnes ve spolupráci s týmem formule 1 McLaren uvedla na trh dva nové reproduktory Ultimate Ears MEGABOOM limitované edice. Obě značky sázejí na moderní technologie, inovaci a design. Právě kvůli tomu se rozhodli vytvořit společnou limitovanou edici reproduktorů MEGABOOM McLaren, která přináší energii ze závodů formule 1 do přenosných bezdrátových reproduktorů podporující technologii Bluetooth s úžasným 360° zvukem a hlubokými basy.

Doro pořádá bezplatné kurzy mobilní gramotnosti pro seniory

Švédská společnost Doro, výrobce mobilních telefonů pro seniory, zahajuje od května bezplatné kurzy mobilní a počítačové gramotnosti v centru neziskové organizace Point 50+. Seniorům by tato setkání měla pomoci překonat strach z technologií a odstranit pocit, že práce s počítačem či chytrým telefonem je výhradně pro mladší ročníky.