seznam zpráv

Axis inovuje svůj software pro správu videa. Nová generace nabízí flexibilitu a neomezené možnosti

Společnost Axis Communications představuje novou generaci video managment softwaru (VMS) s názvem AXIS Camera Station, který vyhoví všem požadavkům a potřebám zákazníků. Software je nyní k dispozici v několika balíčcích pro menší, samostatné lokality, až po větší a náročnější instalace na více lokalitách. AXIS Camera Station lze instalovat a provozovat v privátní síti, v cloudu nebo využít kombinaci obojího.

Logitech G představuje novou kompaktní klávesnici G PRO X 60 TKL. U vybraných partnerů pak rozšiřuje své portfolio

Logitech G, značka společnosti Logitech a přední inovátor herních technologií a vybavení, představuje Logitech G PRO X 60 LIGHTSPEED Gaming Keyboard, kompaktní profesionální herní klávesnici, která šetří cenné místo na stole a vyhovuje tak stále náročnějším požadavkům profesionálních hráčů. V České republice pak u vybraných partnerů rozšiřuje portfolio o mikrofony Logitech G Yeti, svítidla Logitech G Litra Beam a sluchátka Logitech G Astro.

5 tipov ako pracovať bez bolesti

Každý deň trávime v spoločnosti mobilov, počítačov, myší a ďalších pomocníkov, ktorí nás robia produktívnejšími, a často aj boľavejšími. Nároční používatelia počítačov najazdia myšou až 27 km ročne. To už je poriadna prechádzka a záťaž pre telo. Podľa výskumu pre spoločnosť Logitech až 12 % používateľov počítačov pociťuje bolesť alebo nepohodlie. Po takom výkone sa nie je čomu diviť. Stačí pritom dodržiavať pár jednoduchých zásad:

5 tipů na pohodlnou práci

Každý den trávíme ve společnosti mobilů, počítačů, myší a dalších pomocníků, kteří nás dělají produktivnější, a mnohdy i bolavější. Nároční uživatelé počítačů najezdí myší až 27 km ročně. To už je pořádná procházka a zátěž pro tělo. Podle výzkumu pro společnost Logitech až 12 % uživatelů počítačů pociťuje bolest nebo nepohodlí. Po takovém výkonu se není čemu divit. Stačí přitom dodržovat pár jednoduchých zásad:

Společnost Logitech představuje MX Brio, svoji dosud nejdokonalejší webkameru pro měnící se způsoby práce a streamování

Společnost Logitech představila revoluční špičkovou webkameru MX Brio/MX Brio 705 for Business, která byla navržena tak, aby splňovala požadavky náročných koncových uživatelů a firem. MX Brio je dosud nejpokročilejší webová kamera společnosti Logitech a patří spolu s klávesnicemi a myšmi MX do ekosystému řady Master Series. Přináší vynikající funkčnost a uživatelskou zkušenost ze streamování pro podporu kvalitní spolupráce. Rozlišením Ultra HD 4K pomáhá kreativním profesionálům a vývojářům vylepšit dojem z jejich virtuálních prezentací a efektivně sdílet výsledky práce a další nápady.