seznam zpráv

Společnost D-Link doplňuje řadu 10gigabitových Smart řízených switchů o modely s vyšším počtem portů a podporou 25GE

Společnost D-Link, nadnárodní výrobce síťových zařízení, obohatila svoje portfolio 10gigabitových Smart řízených switchů DXS-1210 dvěma novými přírůstky s velkým počtem portů – DXS-1210-28S a DXS-1210-28T. Tyto nové doplňky nabízejí IT manažerům intuitivní, flexibilní a cenově výhodné možnosti využití od zajištění přístupu a agregace ve velké podnikové síti až po budování jádra sítě menších firem.

Společnost D-Link představuje neřízené PoE přepínače videodohledového řešení s dlouhým dosahem

D-Link, nadnárodní výrobce síťových zařízení, představuje svůj nejnovější přírustek do rodiny neřízených přepínačů řady DSS-100E Fast Ethernet PoE Unmanaged Surveillance. Nové přepínače umožňují připojit k síti PoE zařízení (Power over Ethernet), jako jsou bezdrátové přístupové body (AP), síťové IP kamery nebo IP telefony, na velké vzdálenosti, v různorodém prostředí a také s přepěťovou ochranou.

Kingston Digital uvádí na trh všestranný USB flash disk DataTraveler Duo s dvojím rozhraním

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP, která je výrobcem flash paměťových zařízení a pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes ohlásila nový přírůstek do svojí rodiny estranných USB flash disků se dvěma rozhranímiDataTraveler® Duo, který nabízí maximální flexibilitu majitelům nejnovějších i starších zařízení.

D-Link vylepšuje cloudové síťové řešení Nuclias o nová partnerství, přístupové body a nové funkce

Společnost D-Link, globální lídr v připojení a síťových řešeních, představuje výrazná vylepšení její platformy Nuclias Cloud. Portfolio síťových prvků se správou z cloudu se rozrůstá o tři nové Wi-Fi přístupové body, celou řadu významných vylepšení (například certifikace TRUSTe Privacy), nebo o rozhraní API umožňující integraci nástrojů třetích stran s cloudem Nuclias.

Společnost Kingston Technology byla i v roce 2019 největším dodavatelem modulů DRAM

Společnost Kingston Technology Europe Co LLP, která je pobočkou Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení,  byla podle nejnovějšího přehledu příjmů sestaveného analytickou firmou TrendForce (dříve DRAMeXchange) opět zařazena mezi největší světové dodavatele DRAM modulů pro třetí strany. Podle zjištění TrendForce si společnost Kingston udržuje pozici jedničky na trhu s odhadovanými příjmy 12,9 miliardy dolarů, což představuje 80,33% tržní podíl. Hodnocení za rok 2019 řadí společnost Kingston na první místo žebříčku již po sedmnácté za sebou od doby, kdy ji firma TrendForce umístila  na nejvyšší příčku poprvé.