Nová služba pro mobilní telefony 2N® Mobile Video vám ukáže, kdo je u vašich dveří, ať jste kdekoliv. Stačí jen připojení k internetu.

Služba poskytovaná prostřednictvím aplikace pro mobilní telefony 2N® Mobile Video umožňuje přímé propojení s video interkomy společnosti 2N. S mobilní aplikací máte přehled o dění před vašimi dveřmi, ať jste kdekoliv. Díky nepřetržitému videomonitoringu vstupu do domu budete pro návštěvy neustále k dispozici.

Novou přístupovou jednotku 2N® Access Unit Fingerprint Reader nelze obelstít. Akceptuje jen skutečný otisk prstu

Nejnovější dveřní přístupová jednotka s biometrickou čtečkou od společnosti 2N umožňuje přístup do objektu výhradně na základě otisku prstu. Zařízení funguje jako samostatná jednotka, ale i jako modul pro interkomy 2N® Helios IP Verso.

Společnost 2N rozšiřuje nabídku svých přístupových systémů o modul čtečky otisku prstů. Biometrická čtečka přináší nový způsob otevírání dveří a přístupu do budov či prostor, které vyžadují maximální stupeň zabezpečení.
Přístupová jednotka 2N® Access Unit Fingerprint Reader má vystouplou konstrukci, která je ergonomická, a není tedy zapotřebí přejíždět prstem víckrát. Jednotka okamžitě indikuje povolení nebo zamítnutí přístupu vícebarevnou diodou a zvukovým znamením. Čtečka je osazena nejlepším dostupným senzorem na trhu SilkID s rozlišením 2 MP a rychlostí snímání 12 fps. Samotná čtecí plocha je pokrytá velmi odolným sklem a poskytuje dostatek prostoru díky rozměrům 15×20 mm.

Společnost 2N uvádí novou Bluetooth přístupovou jednotku 2N® Access Unit

Praha 10. května 2017

Společnost 2N uvádí novou Bluetooth přístupovou jednotku 2N® Access Unit

Společnost 2N, přední světový výrobce IP interkomů, právě rozšiřuje sortiment svých IP přístupových jednotek o Bluetooth jednotku 2N® Access Unit. Ta se může používat zcela samostatně nebo jakou součást většího bezpečnostního systému.  Dřív byla dostupná se čtečkou RFID, teď umí pracovat i s technologií Bluetooth a dokáže otevřít dveře pouze za pomoci chytrého telefonu či tabletu.Bezdotykový přístup jen pomocí telefonu. Příjezd do garáže či administrativní budovy bez vystupování z auta, RFID karet či jiných ovladačů. I tak může vypadat budoucnost díky nové Bluetooth přístupové jednotce společnosti 2N.

Společnost 2N uvádí nový Bluetooth modul pro svůj nejpokročilejší dveřní IP interkom 2N Helios IP Verso

Společnost 2N, přední světový výrobce IP interkomů, právě rozšiřuje sortiment přídavných modulů pro svůj IP interkom 2N® Helios IP Verso o nový modul s Bluetooth® technologií. Využití této technologie přináší pohodlný a bezpečný způsob otevírání dveří pouze za pomoci mobilního telefonu. Bluetooth modul doplňuje stávající široké portfolio přídavných modulů, které je možné kombinovat při sestavení 2N® Helios IP Verso.