Nový kompaktní IP interkom 2N® Helios IP Base zajistí kvalitní komunikaci od dveří. Za dostupnou cenu

IP interkom s HD kamerou 2N® Helios IP Base najde své uplatnění především v rezidenčním segmentu či malých provozovnách a kancelářích. Je extrémně jednoduchý na instalaci, nabízí kvalitní audio i video, jedno až dvě tlačítka a RFID čtečku.

Tento kompaktní a cenově dostupný dveřní komunikátor se hodí zejména pro menší instalace. Díky integrované HD kameře a pokročilému zpracování zvuku nabídne 2N® Helios IP Base ostrý obraz a výbornou slyšitelnost za všech podmínek. Základní model lze rozšířit o modul se 125 kHz nebo 13,56 MHz RFID čtečkou karet. Mechanická instalace a funkční nastavení interkomu jsou nesmírně intuitivní a rychlé, a tak ušetří čas i náklady s nimi spojené. Interkom se montuje přímo na povrch a nevyžaduje tedy žádné stavební úpravy prostor. Hliníkový rámeček s elegantním designem v černé barvě snadno odolá nepříznivému počasí a dalším vlivům podle certifikace IP65 a IK07.

Komunikátor 2N® Helios IP Base, stejně jako ostatní produkty z řady 2N Helios interkomů s kamerou, nabízí možnost propojení s cloudovou službou 2N® Mobile Video. Díky ní může Base volat přímo na mobilní telefon či tablet majitele, který tak má přehled o dění před domem. Služba navíc umožňuje i náhled z kamery ve chvíli, kdy ho nikdo nepoužívá.

V kombinaci s vnitřní odpovídací jednotkou 2N® Indoor Touch uvnitř domu nebo v prostorách recepce kanceláře získáte plnohodnotné řešení kontroly přístupu do budovy. Interkom lze snadno propojit i se stávajícím kamerovým systémem, a pokrýt tak všechna slepá místa objektu.

Interkom disponuje vstupy a výstupy připravenými pro připojení elektrického zámku a dalšího vybavení na podporu zabezpečení nemovitosti. Integrovaný ochranný spínač detekuje neoprávněné vniknutí do zařízení. V balení je jak varianta samostatného velkého, tak dvou menších tlačítek. Napájení je zajištěno přes PoE, a kromě datového kabelu tak není zapotřebí řešit další infrastrukturu.

„Kompaktní interkom 2N® Helios IP Base je ideální pro rodinné vily nebo kanceláře menších firem a nabízí elegantní a cenově dostupnou variantu produktů řady Helios. Přitom poskytuje všechny výhody IP řešení,“ uvádí Vít Kovařík ze společnosti 2N Telekomunikace.

soubory:

fotografie: