Muži a kosmetika? Originální sadu Kneipp ocení samorosti, správní týpci i pánové tvorstva

Také necháváte nákup vánočních dárků na poslední chvíli a nyní si marně lámete hlavu, čím potěšit své blízké? Největším oříškem jsou již tradičně dárky pro muže. Ať již chcete obdarovat přítele, tatínka, švagra nebo kamaráda, trefou do černého je dárková sada Kneipp. I osvědčená klasika totiž může být originální!

Odhalte zánět močových cest včas

Se zánětem močového měchýře se každoročně setká více než jedna žena z deseti. Jen v České republice někdy prodělalo zánět močových cest ž 70 % žen a u 15 % se záněty opakovaně vrací*. Tyto obtíže navíc trápí dvakrát více žen, než mužů. Trpíte nejasnými a nepříjemnými pocity v oblasti močového měchýře? Pak vyzkoušejte diagnostický test Veroval Zánět močových cest, který pomůže odhalit zánět včas.

Závod HARTMANN – RICO v Havlíčkově Brodě rozšiřuje výrobu. Slavnostně otevřel už sedmou výrobní linku

Jednomu z nejvýznamnějších regionálních zaměstnavatelů, společnosti HARTMANN – RICO, se daří. Za posledních pět let investoval do svých tří výrobních závodů významné investiční prostředky a dnes zaměstnává v České republice přes 1 400 zaměstnanců. Nejnovější investicí je právě otevřená linka v hodnotě 7 milionů korun ve výrobním závodě Havlíčkův Brod. Během uplynulých dvou let však HARTMANN do rozšíření výroby a technologií tohoto závodu investoval více než 20 milionů korun. Další investiční projekt plánuje i v roce 2017, kdy by se měla otevřít v pořadí již osmá výrobní linka, která reprezentuje investici 7 milionů korun a zaměstná dalších 18 nových zaměstnanců.

Nevíte si rady s vánočními dárky? Darujte přírodu

Vánoce se kvapem blíží a než se nadějeme, už budeme z půdy snášet krabice s ozdobami. Svátkům klidu tradičně předchází i stres při shánění dárků. Každý rok se snažíme být originální a své blízké chceme obdarovat něčím nevšedním. Vánočním evergreenem je kosmetika, kterou zpravidla ocení každý. I výběrem kosmetických přípravků ovšem můžete překvapit. Máme pro vás báječnou inspiraci v podobě dárkových balení přírodní kosmetiky Kneipp.

Toužíte po kvalitním spánku? Vyzkoušejte kozlík lékařský

Už jste zkusili všechno. Počítali jste ovečky, vydechovali levou nosní dírkou, dokonce jste si i sepsali seznam povinností na další den a spánek stále nepřichází? Nespavostí trpí každý druhý dospělý člověk. Velkým nepřítelem kvalitního spánku je totiž stres, který k dnešní uspěchané době prakticky neodmyslitelně patří. Jak tedy řešit problémy s usínáním? Vyzkoušejte přírodní lék Kozlík Kneipp nebo doplněk stravy Kozlík plus obohacený o vitamín B.