Odhalte zánět močových cest včas

Se zánětem močového měchýře se každoročně setká více než jedna žena z deseti. Jen v České republice někdy prodělalo zánět močových cest ž 70 % žen a u 15 % se záněty opakovaně vrací*. Tyto obtíže navíc trápí dvakrát více žen, než mužů. Trpíte nejasnými a nepříjemnými pocity v oblasti močového měchýře? Pak vyzkoušejte diagnostický test Veroval Zánět močových cest, který pomůže odhalit zánět včas.

Veroval je nová značka osobních diagnostických testů, jejichž rychlost a vysokou přesnost srovnatelnou s laboratorními testy ocení každý, komu záleží na jeho zdravotním stavu. Test lze navíc provést pohodlně a velmi jednoduše v domácím prostředí bez nutnosti dlouhého čekání v ordinacích lékařů. Vyhodnocení testu je velmi rychlé, v případě testu Zánět močových cest stačí pro oznámení výsledku pouze jedna minuta.

Bolesti v podbřišku, časté močení, pálivá a řezavá bolest, případně také krev v moči – to všechno jsou příznaky zánětu močových cest. Pokud identifikujete pouze jeden z příznaků a nejste si jistí, zda je nutné vyhledat lékaře a zahájit léčbu, udělejte si test Veroval od společnosti HARTMANN – RICO, který slouží ke zjištění látek signalizujících onemocnění močového měchýře, močových cest či ledvin. Jeho velkou předností je více než 97% spolehlivost.

„Infekce močových cest může mít formu lehkého zánětu, ale může se též vyvinout ve velmi nebezpečný stav ohrožující funkci ledvin. Pokud se ve vzorku moči potvrdí zánět, je nutné co nejdříve situaci řešit a nasadit antibiotika,“ objasňuje doc. MUDr. Bohumil Seifert, Ph.D., přednosta Ústavu všeobecného lékařství.

Zánět močových cest je způsoben bakterií Escherichia coli, která v momentě průniku do močové trubice vyvolá infekci. Ta následně postupuje do močového měchýře, a proto je onemocnění možné poznat ze vzorku moči, která bude obsahovat vyšší množství leukocytů, nitritů a bílkovin. Právě k identifikaci těchto látek skvěle poslouží domácí test Veroval.

„Zánět močových cest a měchýře je velmi nepříjemný, pokud se však zachytí včas, je velmi dobře léčitelný. Proto by měla v případě pozitivního výsledku rozhodně následovat návštěva lékaře, který stanoví další kroky a léčbu. Balení domácího testu Veroval Zánět močových cest obsahuje dva testy, je tedy možné následně si ověřit, zda léčba působí, jak má, a zánět ustupuje,“ dodává Markéta Pilná, produktová manažerka společnosti HARTMANN – RICO.

      5 důvodů pro domácí test Zánět močových cest

1. Diagnostická metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie (tedy i děti)

2. Rychlost výsledku – pouhá 1 minuta

3. Možnost diskrétního provedení v pohodlí domova

4. Test se provádí z moči – bez nutnosti odběru krve

5. Přesnost více než 97 %

*Zdroj: www.ordinace.cz

Každý domácí test obsahuje návod s podrobnými instrukcemi, které vás testováním provedou krok po kroku. Můžete se navíc podívat na instruktážní videa ke všem nabízeným testům, která naleznete na webu www.veroval.cz či na Youtube kanálu společnosti HARTMANN – RICO. Domácí test Veroval  Zánět močových cest je volně dostupný v lékárnách a prodejnách zdravotnických potřeb za doporučenou maloobchodní cenu 269 Kč.

 

Z jakých domácích testů Veroval® můžete vybírat?

HARTMANN – RICO představuje na českém trhu nejširší spektrum diagnostických testů pro domácí použití. Nově, k již zavedenému CRP testu, který se používá pro rozlišení virové a bakteriální infekce, je k dispozici devět dalších testů Veroval. Zdravotní stav vám tak mohou pomoci otestovat testy na Zjištění alergie, Nesnášenlivost lepku, Borélie z klíštěte, Zánět močových cest, Nedostatek železa, Prevence střevních onemocnění, Prevence žaludečních onemocnění, Cholesterol a Mužská plodnost.

  Společnost HARTMANN – RICO

Společnost HARTMANN – RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti PAUL HARTMANN AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v Německu. Více než 20 let působí HARTMANN – RICO také na území Slovenska se sídlem v Bratislavě. HARTMANN – RICO zaměstnává celkově více než
1 650 zaměstnanců.

fotografie: