Nevíte si rady s vánočními dárky? Darujte přírodu

Vánoce se kvapem blíží a než se nadějeme, už budeme z půdy snášet krabice s ozdobami. Svátkům klidu tradičně předchází i stres při shánění dárků. Každý rok se snažíme být originální a své blízké chceme obdarovat něčím nevšedním. Vánočním evergreenem je kosmetika, kterou zpravidla ocení každý. I výběrem kosmetických přípravků ovšem můžete překvapit. Máme pro vás báječnou inspiraci v podobě dárkových balení přírodní kosmetiky Kneipp.

Při výběru kosmetiky je velmi důležité znát preference člověka, kterého chceme obdarovat. Například lidem s citlivou pokožkou je velmi těžké se zavděčit. Pokud se chcete vyhnout zdvořilostním frázím a chcete zažít skutečné nadšení, vybírejte přípravky vhodné pro každý typ pleti či pokožky. Přesně taková je kosmetika Kneipp, která nabízí nejen samostatné produkty přírodní péče o tělo a mysl, ale také speciální dárková balení.

Milovníky koupelí určitě potěší Kneipp Sada olejů do koupele, která udělá z obyčejné vany příjemný rituál. K dispozici je hned ve dvou variantách. Malá sada olejů nabízí mandlový olej, kombinaci ricinového, arganového a olivového oleje a olej s extraktem
z pačuli a santalového dřeva. Všechny varianty zanechají pokožkou příjemně provoněnou a vláčnou.

Největší oblibě se těší velká sada olejů, která obsahuje rozmanitou nabídku šesti olejů, což obdarovanému umožní vybrat si svou vůni podle nálady nebo situace. Éterické oleje vonných bylin spolu s vysoce kvalitním olejem z olejnatých semen lisovaných za studena mají relaxační účinky a uleví tělu. Domácí wellness skvěle navodí i Kneipp Sada solí do koupele, která nabízí hned čtyři vůně, jež nejen vyživují a zklidňují podrážděnou pokožku, ale současně také aktivizují tělo i mysl.

Jsou ovšem i tací, kteří dávají před lázní přednost kratší sprše. Pokud budete chtít obdarovat někoho takového, máme pro vás hned dva tipy. Prvním z nich je Sada Mandlové květy, která obsahuje sprchový gel a tělové mléko. Řada byla vyvinuta speciálně pro suchou a citlivou pleť a přípravky mají dlouhotrvající efekt. Druhým je sada s příznačným názvem Radost ze života, která povzbuzuje a navozuje příjemnou náladu a uvolnění.

Největší potíž zpravidla nastává při výběru dárků pro manžela, přítele, bratra nebo tatínka. S muži to zkrátka není jednoduché ani o Vánocích. Ale nezoufejte! Kneipp myslí na všechno. Speciálně pro pány totiž nabízí sadu dvou sprchových gelů Pro muže, které obsahují přírodní vyživující oleje. A protože muži se ve větším množství kosmetiky nevyžívají, bude pro ně jistě pohodlné, že se tyto přípravky postarají nejen o tělo ale i vlasy.

Dárek vhodný jak pro kamarádku, tak pro přítele, který se bude jistě těšit na rozmazlování při svíčkách, je Sada Masážních olejů. Pro lepší prožitek a zvýšení účinku masáží nabízí Kneipp sadu tří olejů rozmanitých vůní, které povýší masáž v domácím prostředí na dokonalý smyslový zážitek.

 

 

O firmě Kneipp

Značka Kneipp navazuje na bohatou historii a tradiční přístup Sebastiana Kneippa úspěšně snoubí s inovacemi v oblasti kosmetické péče a doplňků stravy. Vznikla roku 1891, od roku 2008 je dceřinou firmou PAUL HARTMANN AG. V současné době nabízí portfolio značky Kneipp širokou škálu výrobků od bylinných léků a doplňků stravy po přírodní kosmetiku. Kneipp zaměstnává více než 500 zaměstnanců, z toho 370 v Německu

 

fotografie: