Toužíte po kvalitním spánku? Vyzkoušejte kozlík lékařský

Už jste zkusili všechno. Počítali jste ovečky, vydechovali levou nosní dírkou, dokonce jste si i sepsali seznam povinností na další den a spánek stále nepřichází? Nespavostí trpí každý druhý dospělý člověk. Velkým nepřítelem kvalitního spánku je totiž stres, který k dnešní uspěchané době prakticky neodmyslitelně patří. Jak tedy řešit problémy s usínáním? Vyzkoušejte přírodní lék Kozlík Kneipp nebo doplněk stravy Kozlík plus obohacený o vitamín B.

Spánek může být kvalitní jen za předpokladu, že kvalitní byla i celodenní bdělost. Pokud se během dne neustále stresujeme, jsme ve spěchu a řešíme příliš mnoho úkolů najednou, není divu, že si spánek dává na čas. Jestliže nám současný životní styl nedovoluje udělat radikální změny, více relaxovat a odpočívat, není nic jednoduššího, než se svěřit do rukou přírody a vyzkoušet léty i praxí prověřenou bylinku kozlík lékařský. Vybrat si můžete ze dvou variant – lék Kozlík Kneipp, jenž je možné volně zakoupit v lékárnách za doporučenou cenu 298 Kč, a doplňku stravy Kozlík plus, který je k dostání také ve vybrané síti drogerií a marketů za 199 Kč.

Kozlík Kneipp je tradiční rostlinné léčivo, které přispívá ke zklidnění nervové soustavy a uvolnění těla a mysli. „Každá tableta obsahuje 500 mg práškovaného kořene kozlíku lékařského. Díky tomu současně podporuje nejen usínání, ale pomůže dosáhnout také kvalitnějšího a zdravého spánku, a to zcela přírodní cestou bez nežádoucích vedlejších účinků,“ vysvětluje Jana Brychtová, Brand Managerka společnosti Kneipp, a dodává: „Po použití léků na spaní se často po probuzení dostavují nepříjemné pocity, jakými jsou například malátnost či takzvaný kocovinový efekt. V případě kozlíku to však nehrozí.“

Alternativou k produktu Kozlík Kneipp je Kozlík plus. Jedná se o volně dostupný doplněk stravy, který podporuje zdravý spánek a zmírňuje příznaky psychického stresu. Účinky zázračné bylinky kozlíku lékařského jsou navíc doplněny o vitamíny skupiny B, které přispívají k normálnímu fungování nervového systému.

Přírodní léčiva a doplňky stravy od značky Kneipp jsou šetrné a zároveň velmi účinné – každá tableta obsahuje garantované množství účinné látky. Bylinky, z nichž se přípravky vyrábí, pěstují němečtí farmáři a jejich účinky se pravidelně prověřují ve vědecko-výzkumném centru značky Kneipp. I proto jsou výrobky Kneipp již 125 let jistotou kvality.

 

O firmě Kneipp

Značka Kneipp navazuje na bohatou historii a tradiční přístup Sebastiana Kneippa úspěšně snoubí s inovacemi v oblasti kosmetické péče a doplňků stravy. Vznikla roku 1891, od roku 2008 je dceřinou firmou PAUL HARTMANN AG. V současné době nabízí portfolio značky Kneipp širokou škálu výrobků od bylinných léků a doplňků stravy po přírodní kosmetiku. Kneipp zaměstnává více než 500 zaměstnanců, z toho 370 v Německu.

fotografie: