Třezalka – účinné přírodní antidepresivum

Víte, že antidepresiva se v současné době nadužívají podobně jako antibiotika? Zvláště během podzimu, kdy dobu dovolených a slunečných dní pomalu střídají mlhavá rána a lezavé počasí, dopadá na mnohé z nás stres, napětí a deprese. Antidepresiva ovšem nejsou vždy nutným a jediným řešením. Vyzkoušejte přírodní vzpruhu společnosti Kneipp. Doplněk stravy Kneipp Třezalka podporuje psychickou pohodu a utišuje nervový systém.

Praktický pomocník pro maminky po porodu

Máte pár týdnů do porodu a začínáte přemýšlet o tom, co všechno budete během prvních okamžiků mateřství potřebovat? S blížícím se dnem D je pro vás ovšem stále náročnější chodit po obchodech, drogeriích, lékárnách a shánět vše potřebné? Společnost HARTMANN – RICO nabízí maminkám pomocnou ruku v podobě Praktického balíčku do porodnice.

Jsem, nebo nejsem alergik?

Trápí vás kýchání? Míváte ucpaný nos, aniž byste byli nachlazení? Pálí vás oči? Pokud jste na některou z otázek odpověděli kladně, může jít o jednoduchou diagnózu – alergie. V České republice trpí alergií každý čtvrtý člověk. Jestli patříte mezi takové lidi i vy, zjistíte pomocí rychlého domácího testu Veroval Zjištění alergie.