Chraňte své srdce s převratnou novinkou od HARTMANN – RICO

Trendem dnešní doby je předcházet nemocím řádnou prevencí pomocí domácí diagnostiky. Hitem letošního roku je proto novinka od společnosti HARTMANN – RICO – unikátní tlakoměr s možností měření EKG. Právě pravidelné měření tlaku a rytmu srdce je totiž účinnou profylaxí proti cévní mozkové příhodě a infarktu.

Úleva od nachlazení? Dýchací cesty uvolní eukalyptus

Prakticky každý z nás se během zimy potýká s nachlazením. Hlava jako střep a ucpaný nos ne a ne polevit. Jak ulevit dýchacím cestám? Nespoléhejte pouze na spreje do nosu, ale dejte šanci přírodě! Vyzkoušejte účinné a lákavé eukalyptové pomocníky od značky Kneipp.

Odhalte drogy včas

Podle oficiálních odhadů se do kontaktu s nelegálními drogami dostalo téměř 300 tisíc dospívajících ve věku 15-19 let. Věková hranice pro experimentování s alkoholem, marihuanou a dalšími návykovými látkami se už dokonce posunula k hranici 10 let věku dítěte. Marihuanu u nás užívá 42,3 % dětí ve věku 15-16 let. To staví Českou republiku na nelichotivé první místo ze všech evropských zemí. Celosvětově jsou Češi ve spotřebě drog na 2. místě hned za vedoucími Spojenými státy americkými.* HARTMANN-RICO se svým novým domácím testem Veroval Drogy chce pomoci při odhalování dětských experimentů a zabránit včas možné závislosti.

Dokonalý dárek k Valentýnu? Voňavá masáž!

Parfémy, plyšoví medvídci, šperky… Takové jsou nejtypičtější dárky na Valentýna. Trochu ohrané, nemyslíte? Co kdybyste místo toho své drahé polovičce dopřáli dokonalý relax při domácí masáži s přírodní kosmetikou Kneipp? Poradíme, jak na to!

Závod HARTMANN – RICO ve Chvalkovicích slaví 125 let od svého založení

Rok 2017 je pro český HARTMANN – RICO plný jubileí. Zatímco společnost letos završí již čtvrtstoletí své působnosti v České republice, východočeský závod v Chvalkovicích slaví výročí mnohem kulatější. V provozu je totiž již 125 let a jeho výroba se od bělení a úpravy textilu vyprofilovala až k výrobě zdravotnického materiálu.