Úleva od nachlazení? Dýchací cesty uvolní eukalyptus

Prakticky každý z nás se během zimy potýká s nachlazením. Hlava jako střep a ucpaný nos ne a ne polevit. Jak ulevit dýchacím cestám? Nespoléhejte pouze na spreje do nosu, ale dejte šanci přírodě! Vyzkoušejte účinné a lákavé eukalyptové pomocníky od značky Kneipp.

Naložte se do eukalyptové lázně

Pokud bojujete s nachlazením, ulevit vám může horká koupel. Napusťte si vanu, přidejte do ní Olej do koupele Nachlazení Kneipp a 15-20 minut relaxujte. Olej obsahuje  maximální možné množství přírodních látek a esenciální olej z eukalyptu, jehož páry vám uvolní nos. Přídavek oleje z kafrovníku navíc podporuje zahřívání těla a zahání pocit chladu. A trápit vás nemusí ani mytí vany po koupeli – oleje Kneipp totiž nezanechávají mastnou stopu. Eukalyptovou koupel Nachlazení můžete pořídit ve 100ml lahvičce za doporučenou cenu 180 Kč.

Pokud patříte spíše k milovníkům koupelových solí, můžete do vany přidat místo oleje Sůl do koupele eukalyptus Nachlazení. I ta je v maximální míře přírodní a obsahuje esenciální olej z eukalyptu. Jeho výrazná vůně vám pomůže uvolnit dutiny a možná vám toto aroma připomene i oblíbené bonbony Klokanky. Sůl je k dostání buď ve velkém půlkilovém balení za doporučenou prodejní cenu 179 Kč nebo ve formě samostatných 60g sáčků, které se prodávají za 45 Kč/ks.
Nemáte vanu? Nevadí

Máte pouze sprchový kout a smutníte, že si nemůžete vychutnat kouzlo eukalyptových koupelí? Teď už nemusíte! Právě pro vás Kneipp připravil osvěžující Sprchový gel Nachlazení, který také obsahuje přírodní esenciální olej z eukalyptu, který v tomto případě doplňuje i máta. Díky svému složení přináší gel úlevu organismu při nachlazení. Navíc osvěžuje tělo a povzbuzuje mysl. Samozřejmostí je složení bez parafínů, silikonů  a minerálních olejů. Sprchový gel pořídíte za doporučenou prodejní cenu 129 Kč..

Když už eukalyptus nestačí

Dali jste si báječnou koupel, vypili už dvacet hrnků čaje, propotili během noci tři trika a stále se necítíte nejlépe? Jak ale poznat, zda bojujete s pouhým nachlazením, či by váš zdravotní stav už vyžadoval nasazení antibiotik? Vyzkoušejte možnosti domácí diagnostiky prostřednictvím CRP testu společnosti HARTMANN – RICO. Ten vám v pohodlí domova během pěti minut prozradí, zda se ve vašem případě jedná o bakteriální nebo virovou infekci, a zda tedy stačí běžně dostupné léky a klid na lůžku, nebo je třeba vyhledat lékaře.

 

O firmě Kneipp

Značka Kneipp navazuje na bohatou historii a tradiční přístup Sebastiana Kneippa úspěšně snoubí s inovacemi v oblasti kosmetické péče a doplňků stravy. Vznikla roku 1891, od roku 2008 je dceřinou firmou PAUL HARTMANN AG. V současné době nabízí portfolio značky Kneipp širokou škálu výrobků od bylinných léků a doplňků stravy po přírodní kosmetiku. Kneipp zaměstnává více než 500 zaměstnanců, z toho 370 v Německu

 

fotografie: