Logitech Flow mění způsob práce na více počítačích současně

Dnes společnost Logitech představila nový software Logitech Flow, který zásadně mění způsob ovládání, když potřebujete bez přerušování ovládat až tři počítače jednou myší.

Software je kompatibilní s nejvyšším modelem v nabídce myší nové generace Logitech® MX Master 2S a s myší Logitech MX Anywhere 2S, která je navržena pro ty, kdo potřebují vyspělé možnosti propojení mezi různými zařízeními a precizní kontrolu nad snímačem pohybu v ohromujícím designu.

„Dříve stačil jeden počítač, ale přešli jsme do nové éry, kde zhruba jeden z deseti lidí pracuje současně na několika počítačích,“ řekl Anatoliy Polyanker, globální ředitel pro portfolio a značky společnosti Logitech. „Když používáte více počítačů, můžete se vyhnout zdržování a urychlit operace náročné na výkon procesoru, ale ovládat je může být problematické. A právě o to se postará software Logitech Flow. Díky němu a novým myším Logitech MX můžete svou produktivitu zvýšit – například tím, že můžete kopírovat a vkládat soubory z jednoho počítače do jiného – což vám pomůže k větší přesnosti a lépe se budete soustředit v prostředí s více počítači.“

Nejnovější myši jsou součástí řady Logitech MX, do níž již patří bezdrátová myš Logitech MX Master a bezdrátová mobilní myš Logitech MX Anywhere 2. Modely MX nové generace mají ještě více funkcí, včetně kompatibility se softwarem Logitech Flow.

Logitech Flow

Díky softwaru Logitech Flow, který je k dispozici k bezplatnému stažení jako součást obslužné aplikace Logitech® Options™, můžete posunout způsob práce na více počítačích na novou úroveň. Ve spojení s novými modely myší MX můžete bez problémů ovládat až tři počítače jednou myší a dokonce mezi nimi kopírovat a vkládat obsah, obrázky a dokumenty. Nastavení softwaru Logitech Flow je snadné a má přehledné uživatelské prostředí.

Myši Logitech MX Master 2S a Logitech MX Anywhere 2S

Modely Logitech MX Master 2S a Logitech MX Anywhere 2S jsou vybaveny vylepšenou technologií sledování pohybu Darkfield™ High Precision, která zvyšuje rychlost pohybu kurzoru myši a přesnost jeho ovládání a také zvyšuje rozlišení na 4.000 DPI, takže budete vždy mít v ruce tu nejvšestrannější myš všech dob bez ohledu na to, který displej právě používáte.

Myši navíc dokážou sledovat pohyb na jakémkoli povrchu – dokonce i na skle – a vy tak máte k dispozici hladké ovládání a delší výdrž baterie, protože nabíjecí baterie po plném nabití vydrží pracovat až 70 dnů – v závislosti na způsobu používání. A když ji budete potřebovat dobít, jde to snadno a rychle.

Myš Logitech MX Master 2S má rolovací kolečko s adaptivní rychlostí rolování, které automaticky přejde z posouvání po jednotlivých krocích do hyper rychlého rolování, abyste mohli snadno „prolétnout“ dlouhé dokumenty nebo webové stránky. Navíc máte k dispozici vodorovné rolování pomocí kolečka ovládaného palcem a můžete si přizpůsobit další funkce pomocí obslužné aplikace Logitech Options. Myš Logitech MX Anywhere 2S má rolovací kolečko s precizní citlivostí, které vám umožní přepínat mezi krokovým posunem a hyper rychlým rolováním.

Tvary obou myší jsou navrženy tak, aby vám skvěle padly do ruky. Model Logitech MX Master 2S drží vaši ruku a zápěstí v pohodlné a přirozené poloze, zatímco myš Logitech MX Anywhere 2S poskytuje pohodlí a příjemné ovládání kdekoli budete potřebovat – doma, v práci nebo na cestách.

Cena a dostupnost

Očekává se, že nové myši budou dostupné v červnu na webových stránkách Logitech.com a u vybraných partnerů. Myš Logitech MX Master 2S bude k dostání za 2 999 Kč a cena modelu Logitech MX Anywhere 2S bude 2 499 Kč.

Další myší, která je kompatibilní se softwarem Logitech Flow, je model Logitech M590 Multi-Device Silent a je k dostání na webových stránkách Logitech.com a ve vybraných maloobchodech za 1 389 Kč. Tato bezdrátová myš umožňuje být vysoce produktivní a má duální připojení, ultra přesné rolování a design s ladnými křivkami.