S kamerou D-Link DCS-2530L získáte lepší přehled o všem, na čem vám nejvíce záleží

Wide Eye Full HD 180° kamera vám umožní pozorovat ještě větší část vašeho domu nebo kanceláře, ve dne i v noci, s dokonale zachycenými detaily.

Společnost D-Link, lídr v oblasti Wi-Fi konektivity a monitorování domácnosti, rozšířil svoje portfolio domácích a kancelářských dohlížecích řešení přidáním zbrusu nového produktu do svojí inovativní řady Wide Eye – širokoúhlé Full HD 180° panoramatické kamery (DCS-2530L). Nejnovější přírůstek do rodiny produktů mydlink, který je výsledkem pokračujícího úsilí společnosti D-Link přinášet dobře dostupná řešení pro kamerový dohled, vám umožní sledovat z libovolného místa ve dne i v noci mnohem větší část vaší domácnosti nebo kanceláře pomocí jediné kamery.

Širokoúhlá Full HD 180° panoramatická kamera vám sama pomůže vyhledat nejlepší místo pro dohled na váš dům nebo kancelář. Vestavěný Wi-Fi lokátor s LED indikátorem vás bude informovat o síle signálu Wi-Fi sítě, abyste mohli najít optimální polohu kamery pro bezproblémové monitorování okolí. Průkopnický širokoúhlý 180° objektiv kamery dokáže snadno zachytit celou místnost, ode zdi ke zdi, ve vysoké kvalitě 1080p.

Otočná hlava kamery nabízí mnohem více možností, jak umístit kameru na nenápadných místech doma nebo v kanceláři, včetně snadné montáže na strop. Vestavěné noční vidění, detekce pohybu či zvuku a podpora aplikace mydlink zajišťují, že můžete sledovat všechny důležité události, ať jste kdekoli.

„Wide Eye Full HD 180° panoramatická kamera dokládá snahu společnosti D-Link vytvářet bezpečnější domácnosti a kanceláře za přijatelnou cenu,“ řekl Kevin Wen, prezident D-Link Europe. „Je ideální pro ty, kdo podnikají první kroky při budování propojené domácnosti – snadno se používá, snadno se instaluje a nevyžaduje žádné výdaje za instalaci ani předplacené služby. Jsme rádi, že ji můžeme zařadit do našeho stále rostoucího portfolia produktů, z nichž všechny byly navrženy s ohledem na bezpečnost a ochranu našich zákazníků.“

DCS-2530L se liší od ostatních klasických kamer svým ultra širokoúhlým objektivem, který umožňuje pokrýt celou místnost v domě nebo kanceláři pomocí jediné kamery bez nutnosti jejího otáčení či naklánění. Praktický integrovaný slot pro microSD kartu umožňuje nahrávat videozáznam přímo do kamery, což odstraňuje potřebu používat pro záznam připojený počítač. Kameru je možné nastavit tak, aby začala nahrávat v okamžiku detekce neobvyklého pohybu nebo zvuku.