Nová mechanická herní klávesnice Logitech G Pro

Logitech G, značka společnosti Logitech, (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes představila mechanickou herní klávesnici s celým názvem Logitech® G Pro Mechanical Gaming Keyboard. Byla navržena ve spolupráci se špičkovými sportovci z oblasti eSports a jedná se o vysoce výkonnou mechanickou herní klávesnici bez numerického bloku, která je účelově zkonstruována pro profesionální soupeření. Klávesnice Logitech G Pro je vybavena mechanickými spínači Romer-G™ vyvinutými exkluzivně společností Logitech. Spínače nabízejí o 25 procent rychlejší sepnutí, než umějí standardní mechanické klávesnice, a přitom jejich konstrukce zajišťuje tichý chod. Klávesnice má odnímatelný kabelový systém, díky čemuž se snadněji přenáší, a navíc přizpůsobitelné RGB podsvícení a vlastní vestavěnou paměť.

„Profesionálové v eSports jsou extrémně vybíraví a nároční – a my to milujeme,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel divize herních zařízení divize Logitech G. „Umožňujeme jim přístup k našim návrhům ve fázi prototypů a často se stane, že je hned rozcupují. Výsledkem je herní klávesnice Pro Gaming Keyboard s ultrarychlými tlačítky, odolnou konstrukcí a provedením bez numerického bloku, kterou lze snadno přenášet. Pokud to s hraním myslíte vážně a chcete vyhrávat, je to klávesnice pro vás.“

„Je to skvělá klávesnice, protože je malá, odolná a bez numerické části. Díky tomu mohu mít na stole více místa,“ řekl Jake “Stewie2K” Yip z týmu C9. „Spínače Romer-G jsou bezvadné a tiché, a navíc se díky nim super pohodlně píše.“

Mechanické spínače Romer-G

Mechanické spínače Romer-G, které exkluzivně vyvinula společnost Logitech, jsou účelově vytvořeny pro profesionální výkon, odezvu a odolnost, přičemž nabízejí preciznost a rychlost. Spínače Romer-G mají nízký zdvih pro sepnutí 1,5 mm a zaregistrují tak stisk tlačítka až o 25 rychleji než standardní mechanické spínače – jsou celkově navržené pro výkon.

Kompaktní a odolné provedení

Mechanická herní klávesnice Logitech G Pro má kompaktní design bez numerického bloku, což umožňuje snadněji s ní cestovat na turnaje a uvolní se i místo na stole pro pohyb s méně citlivou myší. Klávesnice je vyztužena ocelovou zadní deskou, která přispívá k lepší stabilitě a pevnosti pro hraní.

Oddělitelný kabelový systém

Připojení přes konektor Micro-USB zaručuje, že se vám nezlomí kabel v místě napojení do klávesnice, když se „mydlí“ v batohu při cestách z turnaje na turnaj. Tříbodový design poskytuje odporu pro zajištění spolehlivého datového připojení.

Uživatelsky nastavitelné RGB podsvícení

Prostřednictvím obslužné aplikace Logitech Gaming Software (LGS) si hráči mohou vybrat a přizpůsobit barvu podsvícení každé jednotlivé klávesy – vybírat lze z 16,8 milionu barevných odstínů – a barevné profily lze uložit do vestavěné paměti klávesnice, abyste je při hraní na soutěžích měli hned po ruce.

Cena a dostupnost

Očekává se, že mechanická herní klávesnice Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard bude k dostání v České republice na Alza.cz koncem března 2017 za doporučenou maloobchodní cenu 3 990 Kč. Podrobnější informace můžete získat na našich webových stránkách, na našem blogu, nebo se s námi spojte na Facebooku.