Nová herní myš Logitech G102 LIGHTSYNC nabízí skvělý výkon za dostupnou cenu

Logitech G, značka společnosti Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) a přední inovátor herních technologií a vybavení, představuje herní myš Logitech® G102 LIGHTSYNC, která nabízí vynikající herní výkon, univerzální využití a klasický design za skvělou cenu.

„V reakci na celosvětovou explozi zájmu o počítačové hry napříč všemi věkovými kategoriemi jsme se rozhodli vyvinout myš, která všem hráčům zpřístupní některé z našich inovativních technologií,“ říká Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel společnosti Logitech G. „Herní myš Logitech G102 přináší velmi výkonnou technologii, RGB podsvícení a maximální komfort v osvědčeném konstrukčním provedení. S její pomocí jistě dokážete překonat všechny soupeře.“

Herní myš Logitech G102 LIGHTSYNC má klasický a časem prověřený design s 6 tlačítky. Můžete ji začít používat hned po vybalení z krabice, ale její plný potenciál oceníte teprve po nakonfigurování funkcí pro usnadnění a podporu herních akcí. Myš je vybavena špičkovým snímačem s nastavitelným rozlišením až 8000 DPI, který zaručuje maximální přesnost polohování, rychlost trasování a konzistenci ovládání.

RGB podsvícení G102 LIGHTSYNC nabízí paletu až 16,8 milionu barev s různou úrovní jasu, což umožňuje vytvářet světelný efekt „duhové“ barevné vlny.

Nová herní myš komunikuje rychlostí až 1000 zpráv za sekundu – osmkrát rychleji než běžné myši – takže při jejím posunutí nebo stisknutí jejího tlačítka je odezva na obrazovce prakticky okamžitá. Díky kovovým pružinám jsou levé a pravé tlačítko myši neustále připraveny na stisknutí. Toto řešení přináší výjimečně rychlou a přesnou reakci, zřetelnou hmatovou odezvu, dokonalou konzistenci ovládání, a tím také celkové zpříjemnění herního zážitku.

Aby mohli hráči co nejlépe využít svoje vybavení, lze myš G102 LIGHTSYNC naprogramovat pomocí aplikace Logitech G HUB. Tento vyspělý herní software s čistým a moderním rozhraním umožňuje hráčům, aby si rychle nastavili funkce každého tlačítka myši podle svých preferencí.

Cena a dostupnost

Herní myš Logitech G102 LIGHTSYNC bude k dostání v České republice u všech velkých prodejců v černé a bílé verzi v květnu 2020 za doporučenou maloobchodní cenu 1 109 Kč.