Kingston FURY vydává novou speciální edici pamětí DDR4 s RGB podsvícením

Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, dnes oznámila, že uvádí na trh nového člena svojí rodiny produktů – operační paměť Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition. Tyto paměťové moduly jsou v rámci řady Kingston FURY unikátní svým bílým chladičem se zářivým RGB podsvícením.

Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition dokážete nejen vylepšit výkon svého PC, ale dodat mu i nový atraktivní vzhled díky knihovně přednastavených světelných vzorů a efektů, které si můžete upravit pomocí programu Kingston FURY CTRL1 tak, aby byl váš systém opravdu jedinečný. Patentovaná technologie Kingston Infrared Sync Technology pak zajistí, že vaše speciální RGB světelné efekty zůstanou spolehlivě synchronizované.

Paměti Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition vám pomohou dostat z vašeho systému maximum při hraní, editaci videa nebo jakékoli jiné práci či zábavě. Mají certifikaci pro technologii Intel XMP, která nabízí perfektně vyladěné optimální přednastavení časování, rychlostí a napětí pro snadné přetaktování pouhým výběrem jednoho z integrovaných profilů. Kromě toho jsou připraveny i pro procesory AMD Ryzen, což umožňuje jejich bezproblémovou instalaci a upgrade libovolného systému na platformě Intel i AMD.

„Jsme rádi, že můžeme u příležitosti 35. výročí založení společnost Kingston nabídnout tuto speciální edici oblíbené řady Kingston FURY Beast všem, kteří chtějí vylepšit výkon a stylový vzhled svého systému,“ řekla Iwona Zalewska, obchodní manažerka pro DRAM společnosti Kingston pro region EMEA. „Díky rychlostem 3200 a 3600 MT/s2 a uchvacujícím RGB efektům osvětlujícím unikátní bílý chladič Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition se jim to jistě podaří.“

Paměti Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition jsou k dispozici jako samostatné moduly s kapacitou 8 GB a 16 GB nebo v sadách s celkovou kapacitou 16 GB a 32 GB. Jsou 100% otestovány na rychlost, mají omezenou doživotní záruka a nabízejí také legendární spolehlivost značky Kingston.

Více informací najdete na kingston.com.


Vlastnosti a parametry pamětí Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition:

  • Unikátní bílý chladič se zářivým RGB podsvícením1: Unikátní bílý chladič a nastavitelné RGB podsvícení dodá vaší herní sestavě atraktivní vzhled.
  • Patentovaná technologie Kingston FURY Infrared Sync Technology: Díky patentované technologii synchronizace společnosti Kingston pomocí infračervené technologie zůstanou vaše RGB světelné efekty dokonale sladěné.
  • Certifikace pro Intel XMP: Snadné přetaktování s odladěným optimálním přednastavením časování, rychlostí a napětí výběrem jednoho z integrovaných profilů.
  • Podpora pro AMD Ryzen: Paměti Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition jsou spolehlivé, kompatibilní s deskami předních světových výrobců a vhodné i pro procesory Ryzen, takže se dají snadno integrovat i do systémů na platformě AMD, aby zvýšily výkon vaší sestavy.
  • Kapacita: Samostatné moduly – 8 GB, 16 GB / Sady po 2 modulech – 16 GB, 32 GB
  • Rychlost2: 3200/s, 3600 MT/s
  • Latence: CL16, CL17, CL18
  • Napětí: 1,35 V
  • Provozní teplota: 0 až 70 °C
  • Rozměry: 133,35×45,8×8,1 mm

1 Podsvícení lze nastavit pomocí programu Kingston FURY CTRL nebo softwaru pro ovládání RGB efektů u základní desky. Podpora nastavení RGB efektů pomocí softwaru od třetích stran se může lišit.

2 Další informace o megatransferech za sekundu – MT/s označuje megatransfery (miliony přenosů) za sekundu a představuje efektivní rychlost přenosu dat pamětí DDR (Double Data Rate) SDRAM ve výpočetní technice. Paměťový modul DDR SDRAM dosahuje vyššího výkonu tím, že k přenosu dat dochází při každé změně hodinového signálu (clock cycle), tedy při jeho nástupné i sestupné hraně.

Příklad: DDR4-3200 (PC4-3200)
Clock Rate (frekvence): 1600 MHz
Rychlost přenosu dat: 3200 MT/s
Šířka pásma: 25.600 MB/s (25,6 GB/s)