Kingston FURY spolupracuje s organizací G2 Esports jako oficiální dodavatel herních pamětí

Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, zahájila partnerství s jednou z předních světových značek zábavy a e-sportů – G2 Esports – jako oficiální dodavatel herních pamětí a úložišť. Síla legendárních hráčů z G2 se naplno rozvine s pomocí vysoce výkonných pamětí DRAM a disků SSD Kingston FURY, které pozvednou jejich herní systémy na vyšší úroveň.

Společnost Kingston si uvědomuje význam a potenciál e-sportů a je hrdým podporovatelem a pravidelným sponzorem e-sportovních týmů. Partnerství mezi Kingston FURY a G2 Esports teprve začíná, ale není to poprvé, co společnost Kingston spolupracuje s jejím zakladatelem Carlosem Ocelote Rodriguezem. Bývalý profesionální hráč SK Gaming zná výkon produktů Kingston, protože má zkušenosti s řadou HyperX.

„Společnost Kingston nedávno nově uvedla na trh paměťové produkty s označením Kingston FURY, navržené pro hráče a počítačové nadšence, takže jsme velmi rádi, že můžeme G2 přivítat v rodině příznivců značky Kingston,“ řekl Robert Allen, marketingový ředitel společnosti Kingston pro region EMEA.

„Značka Kingston je se mnou nejdéle jako partner i jako hardware, který k hraní her a práci používám s důvěrou už řadu let,“ řekl Carlos ‚Ocelote‘ Rodriguez, zakladatel a generální ředitel organizace G2 Esports. „Mám rád tuto firmu, její lidi a pokrokový přístup, který je vidět ve všem, čím se zabývá.“

Společnost Kingston se připojuje ke stále se rozšiřujícímu seznamu partnerů G2. Fanoušci se můžou těšit na speciální kreativní obsah od obou značek.

Další informace najdete na kingston.com/gaming.