Kingston FURY přidává do svého portfolia přetaktovatelné serverové paměti DDR5

Kingston FURY, divize společnosti Kingston Technology Company, světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, rozšiřuje svoji řadu pamětí DDR5 uvedením Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM, nového přetaktovatelného serverového paměťového modulu navrženého tak, aby splňoval výkonnostní požadavky nové generace pracovních stanic a špičkových stolních počítačů.

Pro platformy, které využívají předností DDR5 Registered DIMM, nabízejí paměti Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM velkou šířku pásma a zvýšenou spolehlivost. Tvůrčí pracovníci, inženýři nebo profesionálové z oboru data science ji potřebují k splnění nároků na pracovní zátěž nejnovějších aplikací, a to bez újmy na integritě dat, ve vynikající kvalitě očekávané u pamětí serverové třídy. Moduly DDR 5 Registered DIMM disponují technologií on-die ECC k ochraně dat a podporují funkci ECC na úrovni modulu, která dokáže detekovat a opravovat vícebitové chyby.

Díky Plug-N-Play konfiguraci při 4800 MT/s1 umožňují moduly Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM automatické přetaktování, aniž by se uživatelé museli potýkat s vhodným nastavením. Můžou si také vybírat ze setů po čtyřech nebo osmi modulech, které mají certifikaci Intel® XMP 3.0 a jsou připraveny k použití pro základní desky s rychlostí až 6000 MT/s s továrně vyladěným časováním a napájením.

„Společnost Kingston FURY těší, že může zpřístupnit technologii DDR5 všem, kdo potřebují vysoce výkonnou paměť pro segment pracovních stanic a špičkových stolních počítačů,“ říká Iwona Zalewska, obchodní manažerka pro DRAM paměti společnosti Kingston v regionu EMEA. „Paměti Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM pokračují ve více než tři desetiletí trvající tradici výroby serverových pamětí společnosti Kingston, které jsou dostatečně spolehlivé i pro největší světová datová centra.“

Paměti Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM jsou k dostání jako samostatné moduly s kapacitou až do 32 GB, sady 4 modulů s celkovou kapacitou až 128 GB a sady 8 modulů s celkovou kapacitou až 256 GB. Moduly mají 100% otestovanou rychlost, mají omezenou doživotní záruku a nabízejí legendární spolehlivost značky Kingston.

Více informací najdete na kingston.com.

Funkce a specifikace pamětí Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM

 • Přetaktování s ochranou dat pomocí ECC: Zajišťuje integritu dat při posouvání výkonnostních limitů DDR5.
 • Vyšší efektivita: Díky dvojnásobné délce datových bloků přenášených v jedné transakci (burst lenght) udržuje krok s nároky nejnovějších aplikací s vyšší efektivitou a nižšími latencemi.
 • Certifikace Intel XMP 3.0: Možnost výběru z vestavěných profilů maximalizace výkonu paměti díky vylepšenému optimalizovanému přednastavení časování, rychlosti a napájecího napětí.
 • Snadná instalace Plug-N-Play: Možnost automatického použití továrního přednastavení rychlosti a latence bez experimentování s BIOSem.
 • Kapacity:
  • Samostatné moduly – 16 GB, 32 GB
  • Sady po 4 modulech – 64 GB, 128 GB
  • Sady po 8 modulech – 128 GB, 256 GB
 • Rychlost1: 4800 MT/s, 5600 MT/s, 6000 MT/s
 • Latence: CL32, CL36
 • Napětí: 1,1 V, 1,25 V, 1,35 V
 • Provozní teplota: 0 až +95 °C
 • Rozměry: 133,35×31,25×3,80 mm

1 Další informace – MT/s označuje megatransfery (miliony přenosů) za sekundu a představuje efektivní rychlost přenosu dat pamětí DDR (Double Data Rate) SDRAM ve výpočetní technice. Paměťový modul DDR SDRAM dosahuje vyššího výkonu tím, že k přenos dat nastává při každé změně hodinového signálu (clock cycle), tedy při jeho nástupné i sestupné hraně.
Příklad: DDR4-3200 (PC4-3200)
Clock Rate (frekvence): 1600 MHz
Rychlost přenosu dat: 3200 MT/s
Šířka pásma: 25.600 MB/s (25,6 GB/s)