HyperX na veletrhu CES oznamuje uvedení nové herní klávesnice RGB a myši Pulsefire

HyperX® oznamuje rozšíření své nabídky periferií pro hráče, která bude nyní nově zahrnovat herní klávesnici HyperX ALLOYTM RGB Gaming Keyboard, herní myš PulsefireTM Gaming Mouse a dvě nové verze mechanických herních klávesnic ALLOY FPSTM .

Nové periferie navržené společností HyperX prošly tvrdým testováním profesionálních hráčů z Echo Fox a nyní doplní nabídku zařízení podle potřeb hráče.

„Díky naší řadě herních periferií se i příležitostný hráč může cítit jako profesionál. Zařízení HyperX používají mistři v oblasti eSports, stejně jako běžní hráči, protože naše produkty poskytují výkon a kvalitu potřebnou pro vítězství,“ řekl Edward Baily, obchodní ředitel HyperX pro EMEA. „Věnujeme veškeré úsilí, abychom vytvářeli ty nejlepší produkty na trhu pro všechny hráče – na PC, herních konzolích nebo mobilních zařízeních – za dostupné ceny.“

Oznámení HyperX pro veletrh CES 2017 se týkají těchto produktů:

  • Herní klávesnice ALLOYTM RGB Gaming Keyboard – Má naprosto nový design, tlačítka mohou být podsvícena 16 miliony barev pomocí LED, k dispozici jsou i samostatná tlačítka pro ovládání médií. Špičková klávesnice HyperX ALLOY RGB hráčům nabízí dynamické profily podsvícení a ovládání. U nového modelu ALLOY RGB si mohou hráči přizpůsobit a ovládat nastavení barev tlačítek a odolnost klávesnice zajišťuje rám z kovových slitin.
  • Herní myš PulsefireTM Gaming Mouse – První myš se značkou HyperX je určená pro profesionální hráče a je vybavena herním optickým snímačem s nastavitelným DPI čtyř předdefinovaných úrovní s LED indikátory (400/800/1600/3200). Nastavení je možné měnit bez nutnosti instalace dodatečného softwaru a myš nabízí funkce, jež hráči požadují – a to za překvapivě dostupnou cenu.
  • Herní klávesnice ALLOY FPSTM RED a BROWN Cherry MX – Pro nové mechanické herní klávesnice HyperX ALLOY FPS s RED nebo BROWN spínači Cherry MX je charakteristický rám v plné velikosti z ocelové slitiny, který je navržen tak, aby zabíral co nejmenší plochu a hráči tak měli na stole více místa a mohli se rozmáchnout myší při „střílečkách“ (FPS). Nyní si mohou vybrat ze dvou barevných verzí tlačítek WASD, které jsou navíc texturované pro lepší hmatovou odezvu a používání při FPS hrách. Klávesnice rovněž nabízejí dynamické profily podsvícení pomocí rudých LED, aniž by bylo nutné instalovat obslužný software. Kompaktní klávesnice mají odpojitelný kabel a obal pro přenášení a jsou tak ideální pro hráče, kteří za svým hraním cestují.

Další produkty, které budou vystaveny a představeny na veletrhu CES:

  • Náhlavní sada Cloud RevolverTM S – Dosud nejvyspělejší náhlavní sada značky HyperX Cloud Revolver S nabízí plug-and-play připojení a prostorový zvuk DolbyTM1 Surround Sound. Divize HyperX vestavěla technologii Dolby HeadphoneTM do nového USB donglu – tato technologie přináší po jediném stisku tlačítka špičkový zvuk, který vás pohltí. Náhlavní sada Cloud Revolver S je navržena s cílem poskytnout pohodlí a bezkonkurenční výkon spolu s ostrým zvukem a širokým zvukovým prostorem pro hry typu CS:GO, střílečky a hry ve 3D prostředí. Plnou verzi tiskové zprávy o náhlavní sadě Cloud Revolver S si můžete přečíst zde
  • Paměťové moduly HyperX Predator DDR4 LED – HyperX představí své první paměťové moduly DDR4 s možností RGB podsvícení. Paměti HyperX Predator DDR4 LED mají RGB podsvícení, které je možné spárovat se základními deskami vybavenými možností ovládání RGB podsvícení. Například se jedná o desky Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion nebo MSI Mystic Light Sync. Toto je předběžné představení produktu a jeho vlastnosti se mohou změnit.

Více informací v TZ