Vystupte z davu díky nové webové kameře Logitech C922 Pro Stream Webcam

Společnost Logitech oznámila uvedení své nejnovější webové kamery Logitech® C922 Pro Stream Webcam. Je navržena s cílem splnit potřeby všech, kdo streamování berou vážně, takže model C922 Pro Stream Webcam vám umožní streamovat a zaznamenávat života plné a realistické video s rozlišením 1080p při snímkové frekvenci 30 snímků za sekundu (frames per second – fps) nebo v rozlišení 720p při 60 fps, má software pro dynamickou náhradu pozadí od firmy Personify a tříměsíční prémiovou licenci na ukládání a streamování videí od společnosti XSplit.

Webová kamera C922 přichází též se stolním naklápěcím stativem, který vám při streamování umožní nastavit kameru do toho nejpříhodnějšího úhlu.

Tweet now: Vystupte z davu. @Logitech představuje webovou kameru C922 Pro Stream Webcam určenou všem, kdo streamování berou vážně.

„Během několika posledních let došlo k prudkému rozvoji sociálních video platforem, jako například Twitch, a vzhledem k faktu, že jen tato platforma hostí více než 2 miliony streamerů, se navždy změnil způsob, jak se dnešní nová generace hráčů učí hrát a jak se o hrách dozvídá,“ řekl Guillaume Bourelly, produktový ředitel portfolia webových kamer ve společnosti Logitech. „Díky kameře C922 Pro Stream Webcam posouváme přenosy z hraní počítačových her na novou úroveň, abyste mohli snadno a profesionálně přes video ukázat, jak hrajete, lépe se tak zapojit do vaší komunity a vystoupit z davu.“

S webovou kamerou C922 Pro Stream Webcam můžete přenášet video v rozlišení HD se snímkovou frekvencí 60 fps, která zprostředkuje plynulejší pohyb tak, aby vaše komunita mohla zřetelně vidět každý detail vašeho hraní ve stejné rychlosti zobrazování, jakou při hře používáte. Webová kamera je navíc vybavena funkcí dynamické náhrady pozadí, která používá inteligentní rozpoznávání tvarů pro odlišení hráče od jeho pozadí bez nutnosti používat obtěžující zelené plátno. Hráči pak mohou překrýt záznam sebe sama na herním streamu pomocí oblíbených aplikací pro přenos herních streamů, například OBS a XSplit.

Společnost Logitech převzala ty nejlepší vlastnosti, díky nimž dřívější model Logitech HD Pro Webcam C920 získal mnohá ocenění a stal se nejdoporučovanější webovou kamerou ze strany profesionálních hráčů a vloggerů, a tento odkaz dále vylepšila pro dosažení ještě lepšího zážitku z kvalitního obrazu. Díky automatické korekci při nízké hladině osvětlení a rychlému automatickému ostření se kamera C922 Pro Stream Webcam dokáže přizpůsobit blikajícím světlům v místnosti nebo situaci, když používáte více počítačových monitorů, takže můžete streamovat ostré a zřetelné video i v přítmí. A nezáleží ani na úhlu, z něhož „vysíláte“, protože dva všesměrové mikrofony s funkcí potlačení okolního hluku zajistí čistý stereo zvuk bez výpadků během streamování nebo záznamu videa.

Společnost Logitech úzce spolupracovala s přední firmou v oblasti herních přenosů XSplit na integraci oblíbených aplikací pro živý streaming a záznam videa, které vyvíjí, do webové kamery C922 Pro Stream Webcam formou přidání předem definovaných nastavení a funkcí, aby uživatel měl co nejlepší zážitek. Kamera C922 Pro Stream Webcam se dodává spolu s balíčkem tříměsíční prémiové licence společnosti XSplit, která zahrnuje kompletní přístup k nástrojům a funkcím na profesionální úrovni, jež poskytují aplikace XSplit Broadcaster a XSplit Gamecaster, abyste mohli rychle a snadno začít streamovat jakýkoli druh obsahu hned, jak kameru vybalíte.

Cena a dostupnost

Webová kamera Logitech C922 Pro Stream Webcam bude k dostání v České republice v průběhu října za doporučenou maloobchodní cenu 2 690 Kč (na Slovensku 99.99€). Podrobnější informace jsou k dispozici na adrese Logitech.com nebo na našem blogu.