Taktiq bude mít na starosti PR společnosti 2N Telekomunikace

Společnost 2N Telekomunikace, významný český exportér a světová jednička na trhu IP interkomů, si vybrala pro svoji PR komunikaci v Česku a na Slovensku společnost Taktiq Communications.

„Již 26 let je 2N významným dodavatelem přístupových systémů a řešení v oblasti telekomunikací a v minulém roce jsme se stali celosvětovou jedničkou na trhu IP interkomů. Na dobré komunikaci s českými i slovenskými médii nám velmi záleží a věříme, že spolupráce s agenturou Taktiq nás v tomto směru posune blíže k široké veřejnosti. Jsem přesvědčený, že naše spolupráce pomůže v budoucnu i naší prezentaci na mezinárodním trhu,“ uvedl Oldřich Stejskal, CEO společnosti 2N.

Původně ryze česká společnost 2N je předním světovým dodavatelem IP interkomů, IP přístupových systémů, IP audia a výtahových komunikátorů. Společnost byla založena v roce 1991, nyní má více než 230 zaměstnanců a pobočky v USA, Velké Británii, Německu a Itálii. V roce 2016 se společnost 2N stala součástí globální skupiny Axis Group.

 „S komunikací IT a technologických témat máme na českém i slovenském trhu mnohaleté zkušenosti. Těší nás, že nyní můžeme pracovat pro významného českého výrobce s globální působností a představovat nové trendy, které jsou se značkou 2N spojené,“ říká Michal Uryč, jednatel Taktiq Communications.

soubory:

fotografie: