Kompaktní kopulovitá kamera Axis nabídne výjimečný 360° obraz a dva vestavěné mikrofony

Společnost Axis Communications, světový lídr v oblasti chytrých kamerových systémů, představuje novou IP kameru AXIS M3077-PLVE s vestavěnými mikrofony. Jedná se o kompaktní a cenově dostupnou pevnou kopulovitou kameru vhodnou i pro venkovní instalace, která poskytuje ostrý 360° panoramatický přehled bez slepých míst a může sloužit i k analýze videa a zvuku.

AXIS M3077-PLVE je cenově dostupná malá kopulovitá kamera s rozlišením 6MP, která výborně zvládá i náročné světelné podmínky. Hodí se pro vnitřní i venkovní instalace a díky technologii Axis Forensic WDR snímá kvalitní obraz i ve scénách obsahujících zároveň tmavé i příliš světlé plochy. Disponuje také technologií Axis Lightfinder, která pomáhá se světelnou citlivostí a jasnými barvami i při osvětlení s nízkou intenzitou, a funkcí Axis OptimizedIR pro dohled v hluboké tmě až na vzdálenost 20 m. Kamera se dvěma vestavěnými mikrofony umožňuje také audiodohled a detekci zvuku.

Kamera AXIS M3077-PLVE je navržená k rychlé a snadné instalaci. Dodává se už zaostřená, takže není nutné ruční ostření. Dokáže zprostředkovat špičkový záběr v panoramatickém rozsahu 180° nebo 360° bez jakýchkoli slepých míst či mrtvých úhlů. Pomocí funkce digitálního PTZ lze digitálně otáčet nebo přiblížit záběr, navíc kamera dokáže streamovat i několik záběrů s korekcí perspektivy (dewarpovaných) zároveň, například panoramatických, čtvercových, rohových nebo vertikálních.

K důležitým vlastnostem AXIS M3077-PLVE patří:

  • dokonalý přehled 180° a 360°,
  • Lightfinder, Forensic WDR a OptimizedIR,
  • digitální PTZ a dewarpovaný obraz,
  • dva vestavěné mikrofony,
  • pokročilé funkce zabezpečení.

AXIS M3077-PLVE bude k dispozici prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis za doporučenou koncovou cenu 18 500 Kč.

 

Víc informací o produktu najdete zde: https://www.axis.com/products/axis-m3077-plve
Produktové video zhlédnete zde: https://www.youtube.com/watch?v=S8qA0uaZaS4

Pro situace, kdy potřebujete nejen vidět, ale i slyšet

soubory:

fotografie: