Přiznejte barvu s novou kolekcí myší Logitech M238 Fan Collection pro fotbalové fanoušky

Společnost Logitech dnes představila Logitech® M238 Fan Collection Wireless Mice, novou kolekci bezdrátových myší s vlasteneckým designem, které vám umožní přiznat barvu a podpořit fotbalový tým oblíbené země. S kolekcí Logitech Fan Collection můžete vstoupit do vzrušujícího světa kopané a ukázat své nadšení pro fotbal i v práci, ať již na mistrovství fandíte Německu, Anglii, Portugalsku, Argentině, Francii, Španělsku nebo Brazílii.

Emoce letošního světového šampionátu jsou velké a fanoušci chtějí ukázat svou národní hrdost a projevit se,“ řekl Tomáš Kudweis, Country Sales Manager společnosti Logitech pro Českou republiku a Slovensko. „Kolekce Fan Collection 2018 k tomu využívá jednu z našich nejpopulárnějších a nejprodávanějších myší – model M238. Nabízíme tak všem fanouškům možnost zakomponovat hru do práce a projevit podporu oblíbenému národnímu teamu.“

Myši z kolekce Logitech Fan Collection jsou pohodlné, přenosné a baterie v nich vydrží až 12 měsíců. Myši spolupracují s většinou operačních systémů, ať již používáte Windows®, Mac®, Chrome OS ™ nebo Linux®. Přiložený bezdrátový nano USB přijímač umožňuje pohybovat se s myší až do vzdálenosti 10 metrů.

Cena a dostupnost

Kolekce zábavných bezdrátových myší Logitech bude k dispozici od dubna tohoto roku za maloobchodní cenu 625 Kč za kus. Pro více informací navštivte naše stránky Logitech.com nebo nám napište na náš Facebook.

O společnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytváří produkty, jež zaujímají místo v každodenní interakci lidí s digitálními technologiemi. Před více než 35 lety začala společnost Logitech propojovat lidi pomocí počítačů a nyní její produkty lidi spojují také prostřednictvím hudby, počítačových her, videa. Mezi značky společnosti Logitech patří Logitech, Ultimate Ears, Jaybird, Logitech G a Astro Gaming.

Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech můžete získat na webových stránkách www.logitech.com, firemním blogu, Facebooku nebo na Twitteru s hashtagem @Logitech.

Logitech a další značky Logitech jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Logitech Europe S.A. a/nebo jejích přidružených společností ve Spojených státech a dalších zemích. Veškeré ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Více informací o společnosti Logitech a jejích produktech můžete získat na webových stránkách společnosti na adrese www.logitech.com.