Společnost Logitech nabízí MX Keys S Combo, první sadu z řady MX, s novým softwarem k zvýšení plynulosti a produktivity práce

Společnost Logitech představuje MX Keys S Combo, MX Keys S a MX Anywhere 3S, nejnovější přírůstky do prémiové řady Master navržené pro náročné uživatele, jako jsou softwaroví vývojáři a kreativní profesionálové. S přidanou funkcí Smart Actions v aplikaci Logi Options+ a novými produkty – sadou MX Keys S Combo, vylepšenou klávesnicí MX Keys S a myší MX Anywhere 3S – dosáhnete snadněji duševního stavu nazývaného flow, kdy se budete cítit maximálně produktivní.

„Uživatelé MX produktů můžou dosáhnout „flow“, kdy se plně ponoří do tvůrčího procesu a najdou rovnováhu mezi náročností daného úkolu a svými individuálními dovednostmi,“ říká Anatoliy Polyanker, generální ředitel divize MX společnosti Logitech. „Nové produkty řady Master s funkcí Smart Actions v aplikaci Logi Options+ jsou určeny pro každého, kdo hledá přesnost, rychlost a pohodlí k dosažení optimálního výkonu a radosti z práce.

Smart Actions

Funkce Smart Actions v aplikaci Logi Options+ vám dává možnost usnadnit si práci a automatizovat opakující se akce, složené z posloupnosti několika úkonů, jediným stisknutím tlačítka. K dispozici jsou předdefinované chytré akce (makra) pro automatizaci častých úkolů. Tato makra si můžete upravit, a zvládat tak více práce.

MX Keys S Combo

Sada MX Keys S Combo obsahuje novou klávesnici MX Keys S, oblíbenou myš MX Master 3S a pohodlnou opěrku dlaně MX Palm Rest. Tato ideální kombinace umožňuje rychlejší a přesnější práci, což ocení především zkušení profesionálové zaměření na vysokou úroveň tvorby a maximální výkon. Klávesnici s chytrým podsvícením a přizpůsobitelnými klávesami doplňuje myš s tichými tlačítky, rychlým a přesným rolovacím kolečkem a snímačem s rozlišením 8K DPI, který funguje na každém povrchu včetně skla.

MX Keys S

Zdokonalená bezdrátová podsvícená klávesnice MX Keys S nabízí rychlé, plynulé a pohodlné psaní díky nízkoprofilovým klávesám Perfect Stroke, které jsou vytvarovány přesně pro lidské prsty. Tato komfortní klávesnice je vybavena chytrým osvětlením, které rozpozná, že se ke klávesnici přibližují ruce, a automaticky přizpůsobí svůj jas v závislosti na světelných podmínkách v místnosti, což lze nyní individuálně nastavit v aplikaci Logi Options+. Klávesnice je k dispozici v grafitové nebo světle šedé barvě a má vylepšené rozložení kláves se třemi novými klávesami k maximální produktivitě a spolupráci: převod řeči na text, vypnutí/zapnutí mikrofonu a psaní emoji.

MX Anywhere 3S

Vyzkoušejte rychlost, přesnost a tichost elektromagnetického rolování MagSpeed u nejdokonalejší bezdrátové kompaktní myši Logitech, ideální pro profesionální uživatele, kteří potřebují kdykoli a kdekoli maximální výkon, mobilitu a pohodlí při práci. Využívá disponuje optickým snímačem s rozlišením 8K DPI, který dokáže pracovat prakticky na libovolném povrchu včetně skla, takže si ji můžete nosit s sebou na různá pracovní místa doma nebo v kanceláři.

Přístup k udržitelnosti

Společnost Logitech se zavázala, že bude vytvářet spravedlivější a klimaticky přívětivější svět tím, že aktivně pracuje na snižování svojí uhlíkové stopy. Nové produkty MX jsou volbou, ze které můžete mít dobrý pocit. Plastové díly u MX Keys S, MX Keys S Combo a MX Anywhere 3S obsahují certifikovaný recyklovaný plast, který dává vyřazeným plastům ze staré spotřební elektroniky druhý život. Jejich minimální podíl je 11 % u MX Keys S, 22 % u MX Master 3S (jako součást MX Keys S Combo) a 61 % u MX Anywhere 3S. Hliníková deska uvnitř MX Keys S je vyrobena s použitím obnovitelných zdrojů energie namísto fosilních paliv, což snižuje dopad na emise uhlíku. Papírové obaly pocházejí z lesů s certifikací FSC™ a dalších kontrolovaných zdrojů. Výběrem tohoto výrobku podporujete odpovědné hospodaření se světovými lesy. Všechny produkty Logitech jsou certifikovány jako uhlíkově neutrální a při jejich výrobě se pokud možno využíváobnovitelná energie. Když si zakoupíte výrobek Logitech, máte jistotu, že jsme jeho uhlíkovou stopa snížili na nulu, protože podporujeme lesnictví, obnovitelné zdroje energie a klimatem ovlivněné komunity.

Cena a dostupnost

MX Keys S, MX Keys S Combo a MX Anywhere 3S budou v České republice dostupné od 31. května 2023 na logitech.com a u prodejců Alza, CZC.cz a Datart. Doporučená maloobchodní cena MX Keys S je 2 999 Kč, MX Keys S Plus (v balení s Palm Rest) 3 199 Kč, MX Keys S Combo 5 199 Kč, MX Anywhere 3S 2 399 Kč. Aplikaci Logi Options+ je možné stáhnout zdarma na logi.com/optionsplus.

O společnosti Logitech

Společnost Logitech pomáhá všem lidem realizovat jejich touhy nabídkou technologií, které umožňují každému tvořit, být úspěšnější a užívat si více života. Navrhuje a vytváří produkty, které spojují lidi prostřednictvím počítačů, her, videa, hudby nebo streamování a tvorby obsahu. Mezi značky společnosti Logitech patří Logitech, Logitech G, Astro Gaming, Streamlabs, Ultimate Ears, Jaybird a Blue Microphones. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech můžete získat na webových stránkách www.logitech.com, firemním blogu, Facebooku nebo na Twitteru s hashtagem @Logitech.

 

Logitech a další značky Logitech jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Logitech Europe S.A. a/nebo jejích přidružených společností ve Spojených státech a dalších zemích. Veškeré ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Více informací o společnosti Logitech a jejích produktech můžete získat na webových stránkách společnosti na adrese www.logitech.com.