Nové IP kamery s důrazem na detail a operativnost použití

Axis Communications, světový leader v oblasti IP videa, dnes představila nové produkty ve dvou řadách kamer. Přináší tak další inovace v oblasti diskrétního videodohledu s více úhly a detailního videodohledu velkých prostor. 

Řada AXIS FA – pro diskrétní dohled z více úhlů
Modulární řadu AXIS FA tvoří následující samostatně prodávané jednotky: hlavní jednotka AXIS FA54, snímací jednotka AXIS FA1105 se standardním objektivem, snímací jednotka AXIS FA1125 s miniaturním objektivem a kopulová snímací jednotka AXIS FA4115 s objektivem s proměnnou ohniskovou vzdáleností. Tato řada umožňuje nainstalovat cenově výhodný a vysoce diskrétní dohled ve vnitřním prostředí, a to pomocí až čtyř kamer tvořících jediný kamerový systém. Hlavní jednotka AXIS FA54 dokáže streamovat video při plné snímkové frekvenci v rozlišení HDTV 1080p ze čtyř připojených jednotek současně přes pouze jednu IP adresu. Fotografie ve vysokém rozlišení najdete zde:
http://www.axis.com/corporate/press/press_material.htm?key=fa_series
Řada AXIS P13 – přírůstky pro vynikající dohled v rozlišení 4K a 5 megapixelů za všech světelných podmínek
Síťové kamery pro vnitřní použití AXIS P1367 a venkovní použití AXIS P1367-E a AXIS P1368-E jsou přírůstky do vysoce respektované řady kamer AXIS P13 s pevnými těly, které jsou ideální pro městský dohled, veřejnou dopravu a prodejní prostory. Kamery mají vylepšenou světelnou citlivost, vyšší kvalitu obrazu a vyšší snímkovou frekvenci a mohou tak poskytovat video s rozlišením až 4K z rozlehlých otevřených ploch s náročnými světelnými podmínkami, jako jsou příjezdové haly železničních nádraží, městské plochy s velkým množstvím osob nebo parkovací prostory.
Model AXIS P1367/-E podporuje objektivy s paticemi CD a i-CS, zatímco kamera AXIS P1368-E s rozlišením 4K se dodává standardně s objektivy i-CS. Modely AXIS P1367-E a AXIS P1368-E jsou přímo určeny pro venkovní použití. Jsou vybaveny inovativní mechanickou základnou, která umožňuje snadnější přístup ke konektorům a kabeláži a poskytuje více místa pro volitelné objektivy. Kolejničky vestavěné do kamer zvyšují flexibilitu nasazení, protože umožňují instalovat objektivy s větším zoomem, které nabízejí jemnější detaily, jsou-li potřeba. Fotografie ve vysokém rozlišení najdete zde:
http://www.axis.com/corporate/press/press_material.htm?key=p1367
http://www.axis.com/corporate/press/press_material.htm?key=p1367e
http://www.axis.com/corporate/press/press_material.htm?key=p1368e

Podrobnější informace o všech novinkách najdete v přiložené tiskové zprávě.

soubory:

fotografie: