Nová myš MX Master 3 a klávesnice MX Keys od společnosti Logitech podporují kreativitu uživatelů Maců

Nejprodávanější produkty řady Master jsou nyní k dispozici i pro digitální umělce, kteří tvoří svá díla na systémech Mac a iPad.

Logitech ohlásil nové přírůstky do svojí prémiové řady Master – myš Logitech MX Master 3 for Mac a klávesnici Logitech MX Keys for Mac –, které jsou optimalizované pro Macy a náročné uživatele produktů Apple. Nejoblíbenější profesionální myš a klávesnice společnosti Logitech jsou nabízeny v barevném provedení Space Gray a byly uzpůsobeny tak, aby co nejlépe doplňovaly ekosystém Apple a usnadnily práci milionům digitálních tvůrců pracujících na Macích a iPadech.

„Pomocí naší špičkové myši a klávesnice, která dokážou vylepšit pracovní prostředí každé aplikace, chceme podpořit kreativní uživatele Maců a umožnit jim využívat naplno jejich tvůrčí potenciál,“ řekla Delphine Donne-Crock, generální ředitelka společnosti Logitech pro oblast kreativity a produktivity. „Naše nejnovější doplňky řady Master byly navrženy pro pokročilé tvůrce obsahu, kteří oceňují kvality a estetiku produktů společnosti Apple a zároveň potřebují nejlepší nástroje pro rychlejší a produktivnější práci. S MX Master 3 a MX Keys for Mac jim chceme zajistit ideální podmínky pro ničím nerušenou tvorbu na Macu nebo iPadu.“

Myš Logitech MX Master 3 for Mac

Profesionální bezdrátová myš Logitech MX Master 3 for Mac je navržena tak, aby vylepšila pracovní prostředí na Macu nebo iPadu pomocí charakteristických předností řady Master, mezi než patří inovativní rolovací kolečko s technologií MagSpeed pro automatické přepínání z přesného procházení jednotlivých řádků na super rychlý posun, ergonomický tvar pro pohodlné uchopení a ovládání nebo optimalizovaná opěrka palce pro snadné používání bočního kolečka a přídavných tlačítek. Senzor Darkfield s rozlišením 4000 dpi umožňuje pracovat prakticky na jakémkoli povrchu včetně skla a strefit se vždy do správného pixelu například při vytváření detailních grafik ve Photoshopu. Specifické profily optimalizují práci s aplikacemi Adobe, Google Chrome nebo Safari a nabízejí nespočet dalších možností přizpůsobení potřebám a zvyklostem uživatelů. Nabíjecí baterie MX Master 3 for Mac vydrží až 70 dnů provozu a dá se nabíjet i během používání myši.

Klávesnice Logitech MX Keys for Mac

Profesionální bezdrátová podsvícená klávesnice Logitech MX Keys for Mac umožňuje komfortní psaní díky klávesám s nízkým profilem a s typickým rozložením pro Mac. Klávesy jsou vytvarované podle konečků prstů a mají perfektní hmatovou odezvou a chytré podsvícení. Když se vaše ruce přiblíží ke klávesnici, její podsvícení se přizpůsobí okolním světelným podmínkám, abyste si mohli kdykoli snadno zapsat svoje inspirativní nápady. Klávesnice MX Keys for Mac má firmware optimalizovaný pro systémy Mac, je vybavena nabíjecím kabelem s USB-C konektory a umožňuje snadné přepínání mezi MacBookem, iPadem nebo iPhonem.

Myš MX Master 3 + klávesnice MX Keys = ideální kombinace pro Mac

Logitech MX Master 3 for Mac a MX Keys for Mac jsou určeny pro zvýšení produktivity a usnadnění práce. Řada Master pro Mac, navržená s ohledem na kreativní profese, umožňuje pracovat rychleji a přesněji a je dokonale přizpůsobena prostředí systému Mac. Funkce MX jsou optimalizované pro MacOS a kompatibilní s iPadOS, což umožňuje bezproblémové používání na všech zařízeních společnosti Apple.

Cena a dostupnost

Logitech MX Master 3 for Mac a Logitech MX Keys for Mac budou v České republice a na Slovensku k dispozici u vybraných prodejců a na Logitech.com v průběhu srpna 2020. Doporučené maloobchodní ceny jsou 2 999 Kč za myš MX Master 3 for Mac a 2 999 Kč
za klávesnici MX Keys for Mac. Podrobnější informace můžete získat na našich webových stránkách, na našem blogu, nebo se s námi spojte na Facebooku.

soubory:

fotografie: